Gnojivo - koje, kad i koliko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
...ili odes na google ko ja i upises Substral i na prvom linku pise
Uvijeti uzgoja:
Ovim se gnojivom biljke prihranjuju jedanput tjedno od veljače do listopada, odnosno dva puta mjesečno od studenog do siječnja.
Doziranje: jedan zatvarač na jedan litar vode

15 sekundi posla
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
JackDaniels je napisao(la):
A rezultati takvog načina prihrane?
Samo još reci jel to jako smrdi u vege od pišaline?

Koristio sam to u outdooru, ne osjeti se..
Do sada sam koristio samo urin,ali kad bi usporedio
svoje rezultate s nekim tko je koristio Plantellu i tko ima slične uvjete kao ja ( ista zemlja, količina sunca )
mogu reći da sam dosta zadovoljan rezultatima..jbg džabe moje rijeći kad nemam slike...

I da u početku gnojenja je omjer 1/20, da se ne bi biljke spržile.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
E zanima me nekaj....trazim po forumu pa nalazim kontradiktorne odgovore.
Slavol.... pise da se mora kombinirat sa nekim npk gnojivom, sto je i logicno posto to nije npk gnojivo. Ali naso sam na forumu da se ne smije mijesat(u istu mjesavinu) sa nekim gnojivom.
Moja pitanja su:

1. Dal mijesat slavol sa plantellom u istu mjesavinu ili ne, tj. da jedno zaljevanje dam slavol a drugo zaljevanje plantellu ili da sve smiksam u jedan mix?
2. Dal moze isto dupla doza slavola ili da se drzim uputa? Ili mozda 3x doza?
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
sa slavolom u outu nemoš pregnojit, ja sam ga baš forso u vege fazi a biljka izgleda ko da traži još, ja sam i peteroduple doze stavljo ali kad je narasla na nekih metar, plus sam biljku i folijarno svaki put opro dobrano
Nemoj miješat, jedanput slavol drugi put šta već stavljaš
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
35
yes, ali nista vezano za slavol S nisam nasao.. :/

i interesuje me gde kod nas u Srbiji moze plantela list i cvet da se kupi-naruci?

Hvala unapred
 
15.02.2014
21
3
3
Pozdrav ljudi. koristio sam bio bloom za cvetanje, nestalo je i sad me zanima koliko je pametno da se prebacim na HESI BLOOM COMPLEX ? (nisam u mogucnosti da dodjem do bio bloom-a)
 
15.02.2014
21
3
3
i ovaj HESI BLOOM COMPLEX je bio djubrivo, koristio sam B.A.C. bloom stimulator, bio heaven i bio bloom, ostao bez blooma, pa me zanima sta bi moglo da ga zameni ???