Koje serije pratite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Osmo čulo ili Sense8, serija nevjerovatno dobra. Od jednog od najkontroverznijih redatelja poznatog po filmovima Matrix i Cloud Atlas. Totalno u stilu Atlasa; rođenje, život, vjerovanje, misli, osjećaji, telepatija, a i glavnu ulogu ima Doona Bae iz Atlasa. Tek nakon prvih par epizoda postaje najzanimljivije. Moja preporuka svakako, a evo i trailera;

 
28.04.2009
106
144
43
38
Obozavam horrore a komedije samo kada sam high :D
Supernatural / American Horror story / Sleepy Hollow / Grimm / Penny Dreadfull / The Walking Dead / The Strain
komedije/Animirane
American dad / Family guy / The Simpsons / South Park / Gravity Falls / Brickleberry
Ima jos ali ne mogu da se setim :razvaljen::
 
06.07.2015
13
4
3
Narcos
prica polu-istinita
ima 10epizoda samo
pola stvari-slike su iz real life
prica je kako je pablo escobar postao to sto je, kako su ga pratili,kako su ga priveli -serija je 2015 mislim ali se odvija ranije u njegovo vrijeme

ps sve serije koje izadju budu na www.eztv.ag ali ih morate skinit preko torrenta
 

afghanistanac

Aktivan Član
07.03.2016
123
460
63
33
Kabul
izasla cijela druga sezona daredevila u komadu. isto kao i prosle godine kako je izasla cijela prva sezona. makar si ja sad razvlacim epizode svaki par dana po jednu.
Samo jos koji detalj u prvoj sezoni se borio protiv Fiska krim. lorda a u drugoj sezoni se bori s Punisherom od nekud mi je poznat taj lik daredev.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Shadowstep

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Trenutno pratim Better Call Saul, Vikinge i Gotham. Od ovih koje pratim ali su između sezone trenutno s Fargo i Game of Thrones koji dolazi za koji dan.

Flash i Arrow sam gledao prve tri sezone pa prestao, nemam vremena i previše mi je to crossovera.

Od ostalih su mi najdraže The Wire, Breaking Bad i Deadwood. True Detective mi je isto dobar.
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Ja sam skoro potpuno prestao gledati filmove i samo po serijama derem. A gleda se puno previše toga, torrent mi je prepun, a po samo jedna epizoda od svake serije je na njemu. Humoristične koje pratim neću ni nabrajati. A od ostalih: 12 monkeys, Better call Saul, Billions, Colony, Empire, Extant, Fargo, Fear the walking dead, GOT, Homeland, Humans, Into the Badlands, Lucifer, Narcos, Orange is the new black, Outsiders, The 100, The expanse, The last ship, The Strain, The walking dead, X files, Z nation, Wayward Pines... previše je dobrih serija... a uvijek se nađe vremena za pogledat i neke klasike ponovno, kao što su Trailer Park Boys i daleko najbolja serija svih vremena The Wire :D
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
za sve naduvanke: Black Sails

prva sezona ok, druga bolja a treca razvaljuje

BKS3.jpg
 
09.11.2014
134
80
43
Oz, Dexter, The walking dead, Game of thrones, Vikings, Spartacus, Supernatural, Suits, Gotham, True detective, Sherlock, Elementary, Hannibal, Dracula, Daredevil, Da Vinci's demons, Two and a half man, Brooklyn nine-nine, The big bang theory, The last man on earth, Californication, Black mirror, Grimm, Sleepy Hollow, Arrow, The Flash...ima mozda jos par serija kojih se ne mogu trenutno setiti. Ovo su sve serije koje sam gledao u zadnjih 2-3 god. Sve su dobre, neke vise, neke manje, neke su masterpiece, ali vredi pogledati svaku.
 
Poslednja izmena:

afghanistanac

Aktivan Član
07.03.2016
123
460
63
33
Kabul
a ja mislio da sam poseban. sad par animiranih serija - kung fu panda mi je supp. Simpsoni old school klasik koji pratim i usputno gledam i stare makar sam sve pogledao. spužva bob mi je extra za relax mozga. dragon ball sve odgledao. ponekad znam pogledat pokemone nove sezone jer su neuobicajne pa malo dobijem inspiracije i maštovitosti. za sve koji nisu nikad culi Star Wars Clone War odlicna animacija sa super pricom o Anakinu izmedju 2 i 3 djela filma ima 7 sezona. od DC i Marvela sve animirane odgledao.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
better call saul, game of thr..., i normalno black sails, tolko sam nađanjen na gusare da sanjam kako da se otisnem u ukradenom jedrenjaku. Inače sam i plovio pa me još jače pere pomisao da se s brodom može gusarit, lud sam za gusarima.:rasta: