Koji tip najbolji za digestivne probleme?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.06.2012
3
0
0
38
Pozdrav svima :) Za mene se moze reci da sam 'nevin' sto se marihuane tice. 25 mi je godina i znam da sam odavno, pre mozda 8 godina probao dva dima neke mesavine.. Nebitno skroz.

Sada bih zeleo da konzumiram marihuanu u medicinske svrhe, naravno ni ostale pogodnosti mi ne bi smetale. Imam neke hronicne digestivne probleme, kiselina mi se vraca u grlo i tu pravi dodatne probleme, lose varim hranu, komadici nesvarene hrane u stolici, stolica pluta, jedva odrzavam kilazu koliko god da jedem.. Sve u svemu jedna velika zbrka. Pokusavao sam razne alternativne metode lecenje i potrosio mnogo novca medjutim i dalje stojim u mestu..

Jos vaznije je sto sam dobio ''znak'' od-pa ajde da je nazovemo vise sile da je ovo trenutak kada trebam poceti sa zelenom terapijom.

Ono sto me interesuje je-koji tip marihuane bi bio najpogodniji za moje potrebe? Ja bi iskreno najradije pusio posto smatram da treba biti u sto prirodnijem mogucem obliku. :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Vrste kanabisa i bolesti koje lijece-Link

(AFGHANICA) Mucnina, Bol
(BLUEBERRY) Mucnina, Nesanica, Bol
(EL NINO) Mucnina, Nesanica
(SKUNK #1) Mucnina, Problemi sa hranom
itd.
Dominant indica sorte su se meni pokazale kao dobar stimulator apetita, ponekad i pre dobar :icon_lol:
Pogledati službene sajtove seed banaka za dodatne informacije.
95 leading seed breeding companies-Link
Omiljeni seedbank-Link
Iskustva sa sortama-Link
Naručivanje sjemenki-Link