Koliko je SIGURAN ovaj nas sajt???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dal cure informacije i podaci sa naseg omiljenog sajta???


  • Total voters
    19
  • Anketa zatvorena .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
"ovo je policiski sajt.. " :whato:: :fuck: ne mogu promijenit glas no krivo sam stisnuo, 100% vjerujem sajtu...Eh da si duze na forumu shvatio bi da se ne vjeruje drugarima u vezi ovog hobija,da je to ono opasno..Vutra ti je oaza mira i sigurnosti, ponekad dođe koj padobranac pa se nazove pravim imenom ili slucajno slika nesto osobno uz biljku kao svoje lice al za to se moderatori odmah pobrinu ;) bilo je puno ovakvih tema,a ti si tek par dana ovdje...
To je POENTA, ko su moderatori i za koga rade? da sam neki spektor upravo bi napravio ovakav sajt...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
prvi si poceo :)
kao sto je Pow rekao, ako te pere paranoja, nitko te ne tjera da ostanes.
ako ostajes, nitko te ne tjera da iznosis bilo kakve osobne informacije ili da vjerujes ikome.

nego, reci ti nama kako ti mozemo pomoci? da zavrsimo ovu pricu :)
zelim da saznam misljenje drugih clanova pa da izvedem neki zakljucak iz toga a mozemo i da ukinemo slobodu misljenja i govora...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ako je policija pratila ovaj nas sajt u tisini, mora da su popizdili svaki put kad su pokušali nešto, brzo te ovdje obriše svemogući..
ako samo prate, već im je dopizdilo, mi samo pušimo i sadimo...nema tu akcije
:razvaljen:::razvaljen:::razvaljen::
 

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
Tvrdim da se svako ko nije plavac pitao kolika je sigurnost ovde. Pa eto malo da filozofiramo sad, nešto iz iskustva mogu da izdvojim za dublje razmatranje ovde. Lično mislim da dokle god si zelen ( umereno zelen ) nisi nikome trn u oku. Čim pobeliš ili požutiš privlačiš pažnju i običnog sveta a kamoli onih koji jedu hleba od toga. Dakle dokle god rolaš ganju za sebe i svoj uži krug prijatelja tvrdo verujem da si OK. Čim počne oko tebe da se motaju "moderni" trendovi tipa : dop, exer bla bla polako gasiš svoju slobodu ;) A da ne govorim o stavljanju u promet. Eto bato, drago mi je ako sam pomogao a ako nisam jebaji ga :rasta:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Cekaj malo,kakva jebena sloboda misljenja i govora?
Sta sada tebi treba,dokazivati virtualno da moderatori nisu panduri?
Ja bih tebe batice poslao na hladjenje 3 mjeseca. Ako te zanima forum,citaj,upoznaj,mozda jednog dana i upoznas nekoga sa foruma.
Ima zanimljivih ljudi.
Al' prvo zasluzujes BAN na 3 mjeseca :D
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
mene nakon 7 godina, taman da su i panduri, nehebe više ništa....svi ljudi u mom životu znaju da sam pljuger, i svi znaju da sam žestoki pljuger...u malom gradu živim, čak i murija zna da sam rasta, i nikad nisam s ekipom imao neugodan razgovor, čak sam pijan privođen i izazivao sam, pa su bili prekorektni...
kad ste zapilili toliko moram reći da imam nekoliko prijatelja i poznanika u MUP-u, jednostavno se toliko stvari mjuenjaju da iz zaista nezanima moj sport, oni misle da sma malo opičen, znaju da nisam zlonamjeran, nikad nisu krivo pogledali u mene...
s druge strane imam frendova, poznanika, koji cijeli zivot petljaju s kupi prodaj, nikad nesade, i konstantno imaju problema...

gore netko navodi frendove i motanje, nema tu frendova, ja sam sadim, pušim, rijetko jedan frend zapali samnom, ostali samo sanjaju, no pošto su takvi laki na jeziku, čude se svemu, onda ih ostavljam da sanjaju...
nitko nemože sto posto garantirati, no u malo manjem postotku smo sigurni ako se igramo za sebe sa par biljčica....
moje iskustvo je da je 100 sigurnije podjeliti svoju sreću ovdje s nama nego lajati nekom od dobrih prijatelja...

naveo bi još da su sankcije za prvi puta u ovom prekršaju mizerne, znaći svi se jednom smiju poskliznuti, u RH, za susjede neznam, no i to je napredak naspram prošlosti...
nemojte samo jako brijat i paranoizirat, :ajnstajn::razvaljen::
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Haha, pa da, i taman neku menku pikneš i vratiš se sa slikama nakon ta 3mj da vidimo čum si se bavio
Ili duvaš nešto prerano skinuto ili neznam šta ali nemaš ratloga za strah i prijezir (prijezir radi onog filma)
Kolki ti je box? Ajmo growat :thumb:
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
BAN bi bio pravi dokaz da sam bocnuo u srz problema, isto tako dokaz je kad ovako vaznu temu o bezbednosti clanova prebace u neku zadnju fioku gde 95% ljudi uopste i negleda...napominjem omiljeni sajt je neprocenjivo koristan u edukaciji i vecina ljudi je iskreno usla u ovu pricu, ipak masa clanova nije svesna koliko se izlaze riziku
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Umjesto da se procita 1. tocka pravilnika,procita se 8. tocka ... i 'upre se prstom' u vlasnika foruma i ekipu koja se trudi da na forum bude ovo sto je.
Ne vjeruje se njima :)
Stvarno si legenda :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Lokot,katanac pa "ubodite"u srz problema.Koji su ovo tripovi brate mili:razvaljen::
Da siguran..koje danas siguran.Zna se..ako sadis da dilas ne pripadas ovom forumu i tada imas pravo na paranoju.Ako sadis za sebe,ljek...;)...ides u podforum uzgoj,dnevnici:)
Cao bao i pomalo..:wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.