Koliko jointa nedeljno?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Keva

Banned
Banovan
10.03.2016
65
112
33
Probaj sa 10 pa polako pojacavaj..

@Meskalito se prevario malo..

Edit: Prica iz mog iskustva pa vidi.. Doduse moja prica je na bazi svakodnevnice, a ti pitas nedeljno. Bez 14- 50 jointa nista. Sto si vise high to si zdraviji.. Ne moze ti trava stetiti nikako! Srdacan pozdrav! :razvaljen::

Evo i pesmica uz koju mozes da pocnes.:thumb:
 

Duck

Aktivan Član
27.02.2016
185
274
63
U sustini nikakav dim nije bas bezazlen. Zapamti samo da sto vise duvana(u buksni) imas za pusiti, to manje pluca imas za disati. Stej blejzd
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Buksna bez i malo duvana će se, ugasiti barem 5 puta ;)
Inače i ja najviše volim čistak, ali iz lule ili neke druge skalamerije.... u rizli čistak vrlo teško gori, tj često se gasi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

ašibulj

Banned
Banovan
18.04.2016
21
24
3
Novi Sad
Uh brate, pa ja nebrojim nedeljno, već dnevno oko 4-5 :smoke: ali moram. Nervi su mi otišli u k*:grrr: a zbog nerviranja sam zaradio čir na želudcu, tako da vuja mi pomaže. Poenta je da smirim nerve a želudac će da miruje ako sam i ja miran :smoke:
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
braćo moja, neznam ni sam dnevno, a ne nedjeljno, dan nekad i do 15, sad neradim, lječim mozak, želudac.
kad tog nebi bilo, ozbiljno bi razmišljo kako da pobjegnem iz balkanskog zatvora, poz i Slavonije

U sustini nikakav dim nije bas bezazlen. Zapamti samo da sto vise duvana(u buksni) imas za pusiti, to manje pluca imas za disati. Stej blejzd

Poznajem ljude koji su na nervnoj bazi u stanju da sami sebe ubiju, i da nema dima koji nije bezazlen kako ti kažeš nebi bilo ni njih već, tako da nemoj baš da ukratko odrežeš to tako, ovaj naš dim je jedinstven, poseban i nitkonikad nije prijavio da mu od toga došlo da se baci ili da umire od jointatrize.
Svatko sebe mora osluškivati, a ne slušati drugoga,mislim na konzumaciju.
Kad bi ja ujutro popio sa starcima kavu a da nezapalim buksnu odmah, vjerovatno bi se sa starim poklo odma u 6 ujutro, on nepuši, odbija, imo 2 herc strajka i da nenabrajam još sranja iz 90ih.
Slušajte svoje tijelo i buljaru.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: publicenemy

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Jeste umro je onaj lik zbog vutre u čileu. Šverao balu vutre u čamcu, zaljuljao se ispala mu u jezero, skočio za njom i rastrgali ga aligatori :confused:.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.