Koliko može bez vode

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Pozdrav svima , predstavljao sam vam vec svoje biljkice , imam 2 cure i 5 malih kojima jos ne znam pol .
Eh problem je sledeci, moram putovati u inostranstvo u nedelju sad, a nez sta sa biljkama .

IMG_0737.jpg


IMG_0739.jpg


IMG_0744.jpg


IMG_0743.jpg


Eh da li ce ove moje 2 cure moci izgurati bez mene mjesec mjesec i po ?

Moj drugi problem je ovih malih 5 biljkica , ne znam im spol pa nez ako ih ostavim zajedno sa curama da ce izbiti koji mudonja pa da ih oprasi toga se plasim, sta vi mislite da ih koljem ili da ostavim do nedelje mozda sta pokazu ? stavljat cu vam slike al nez dal one mogu dati preflower sada dok su male .

IMG_0748.jpg


IMG_0747.jpg


IMG_0749.jpg


IMG_0750.jpg


IMG_0751.jpg
 

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Možda se niko neće složiti...ali mislim da bi mogao traziti veliku uslugu od neke osobe u koju imas povjerenje. Neka zalijeva i ostalo dok nema tebe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cappy

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
odluči šta ti je važnije,put u inozemstvo ili briga o biljkama...kad to napraviš sam sebi ćeš dati odgovor...ako ti je važniji put u inozemstvo,počupaj za svaki slučaj tih pet malih,a ove dvije ostavi,pa šta bude na kraju...jbg nemoš i ovce i novce. ;)
 

Gagiba

Aktivan Član
Što bi se reklo zaje*ana situacija!!

Prvo, nikako ne rizikuj da ostaviš random malce pored devojčica jer ako bude :balls: nećeš moći da istrebiš semenke iz hedova! (desilo mi se) :vb_kez:
Ako želiš da zadržiš tih pet malaca, probaj da ih raširiš što dalje jednu od druge a naročito od devojčica. Deluje prekomplikovano ali nemaš mnogo solucija.

A što se tiče dve malene, uz malo sreće (da si dobro pripremio zemlju i da padne kiša par puta) dok se vratiš iz inostranstva sačekaće te grmovi da se ceo sakriješ unutra!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cappy

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Nemaš brige buraz, samo ti odi u inozemstvo. Što misliš kako biljke rastu u prirodi? Tko njih zaljeva?

Ljudi općenito previše brinu oko vanjskog uz. Ti imaš veliku prednost jer su biljke direktno u zemlji, a ne u teglama. Da su u teglama onda bi ih morao zaljevat. Ovako možeš uživat u inozemstvu i ne brini.

Mudonje od ovih malih nebudu tako skoro, kad se vratiš samo ih pocepaj. Ako i bude malo sjemena imat ćeš za drugu godinu i to svojeg.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa ako moras da ides onda idi ,neznam sta drugo neko moze da ti kaze..e sad imas samo jos dva silucije ili da angazujes nekoga dok nisi tu da se on brine o biljcicama i da ih zaliva ,sto ti nebih inace preporucila..ili da ostavis tako da priroda odradi svoje i sama se pobrine o tvojim biljcicama kao i o svim drugim biljkama na svetu ...a sad dal ce biti musko ilu zensko to ti niko nemoze reci jedini da sacekas da Power pogleda u onu njegovu vidovitu kuglu ako mu jos ona radi...:)
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Mocni ti je rekao, ostavi te cure, ovo cupaj, ova godina je predobra za outa, tako da se nemas sta brinuti, pognoji to fino, sredi malo oko njih, izljubi ih i to je to :D
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Svakako,najbolje i jeste da niko i nezna za tvoj sajt osim tebe..a i ove kise ce ti dosta pomoci i zalivati umesto tebe..:)
 

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Evo mene opet kasno hehe, ovih 5 malih sam pocupao bilo mi je ih zao dobro bi i one izgurale al sta da se radi , oko ove 2 cure sam se potrudio okrcio im okolo da imaju jos sunca dok ne dodjem jer brzo zarasta.
Cure su danas opet pognojene sa 8 litara , malo sam im sredio zemlju dobro i temeljito zalio .
Nadam se da ce kad dodjem biti to dvije velike curetine hehe .

Evo nekih slika od njih .

Prva cura , malo veca i dobro se razvija

IMG_0756.jpg


Njen vrh a ima ih jos sporednih koji se formiraju ..

IMG_0758.jpg


http://s8.postimg.org/n260dwe6p/IMG_0760.jpg[/img

Jedna iz mravlje perspektive hehe

[IMG]http://s8.postimg.org/536r2xntd/IMG_0761.jpg

Eh evo sada druge biljke nesto manja, ona je topirana ima 7 8 dana al nista se tu dalje ne formira jel tako mora ?

IMG_0757.jpg


Evo njen topirani vrh

IMG_0759.jpg


I evo jedna zajednicka

IMG_0763.jpg


Mnogo sam se izmucio sa ovim growom, i nadam se da ce mi se one oduziti za sve za svu ljubav ...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
A to su te cure sto ce samo ploviti ...nije to ni lose malo samostalno,prirodno bez ruke.kada dodes docekat ce dvije podivljale amazonke ljepljivih,mirisljavih vrhova bez kemije bez pesticida,fungicida,paranoje,stresa...bit ce ti drago sto te nije bilo ali i njima ;)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Naziv teme je " Iskusni nek pogledaju temu ". Nisam baš iskusan u uzgoju ali sam je morao pogledati. Znatiželja, jače od mene jbg... A vidim da su te Power i Opa cupa već posavetovali. Samo ti slušaj njih i nećeš pogrešiti.

Pozdrav od Hook-a

:leafblunt:
 

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Kako sam se iznenadio kad sam ih danas vidio huhu, divovi velika preko 2m ova manja gotov 2m .
Vec bilo zaraslo oko njih okrcio sam odma cim sam doso .
Jel smijem sad da ih LST-am ? Pognojio sam ih obje sa po 4l gnojiva substral za vege ..
Slike uskoro nemam usb.a slike da prebacim , pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp and Stipe

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
e neka su te zeljno cekale i docekale, nemoj ih muciti sad sa lst ili nekcim drugim, iskazi im zahvalnost i ljubav :D