Koliko prosecno daju biljke u outdoore uslovima osusenih cvetova!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.08.2015
0
2
3
44
Nort-Ist of Ex.Repablic
Interesuje me koliko mogu da daju osusenih grama biljke koje su uzgajane u outdoore uslovima.Naravno uz normalno tj. strucno uzgajanje (zalivanje,prehranu,trening... ) Uz koriscenje koliko toliko kvalitetnog semenje wu-e, tipa automatik ili skank neki, kupljeno u radnjama specijaliziranim za prodaju.Imao sam ponudu u Becu u radnji Hanf i Hanf ispod "pulta" ponudu za 100 semenki Power Skank-a za 300eur.
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
100 FEM MENKI i ako zasadis sve to imaces minimum 2 kila
prinos zavisi od mnogo faktora najbolje da uzmes da citasd
forum i da se ne opterecujes gramima sem ako ne mislis
da postanes dilercic :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
100 semenki Power Skank-a
ako se zanimas za kolicinu i spominjes to sto spominjes, prvo procitaj pravilnik. yard
"16. Zabrana komercijalnog uzgoja
Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma. Vaša stvar je koliko biljaka sadite, ali pošto je ova tačka prilicno delikatno pitanje, zamolili bi vas da na forumu ne prikazujete uzgoj vise od 10 odraslih zenskih biljaka maksimum (i to nikako na istoj fotki), pogotovo ako je outdoor u pitanju. Računajte da je u zemljama gde je uzgoj legalan dozvoljeno uzgajati 4 do 6 komada, pa nek vam to bude orijentir i neki optimalan broj
."
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zic0607
08.08.2015
0
2
3
44
Nort-Ist of Ex.Repablic
ako se zanimas za kolicinu i spominjes to sto spominjes, prvo procitaj pravilnik. yard
"16. Zabrana komercijalnog uzgoja
Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma. Vaša stvar je koliko biljaka sadite, ali pošto je ova tačka prilicno delikatno pitanje, zamolili bi vas da na forumu ne prikazujete uzgoj vise od 10 odraslih zenskih biljaka maksimum (i to nikako na istoj fotki), pogotovo ako je outdoor u pitanju. Računajte da je u zemljama gde je uzgoj legalan dozvoljeno uzgajati 4 do 6 komada, pa nek vam to bude orijentir i neki optimalan broj
."
Hvala PowerSeed a i ostalima na skrenutoj paznji, kao sto napisah vec nov sam pa ne zamerite, pridrzavacu se pravila i naravno ne preterivati sa uzgojem, hvala jos jednom.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Sumnjam da su se te želje i apetiti tako brzo promjenili....:razvaljen::
 

dvadeseteGaSim

Aktivan Član
08.06.2015
232
721
93
31
Minimum minimuma koji biljka moze da da, u stanju da nije veca od 35cm je 240 grama, ali moras joj odradit trening zvani `fundina`. = ukucaj u traziliciii

Edit: U STANJU DA NIJE :rolleyes:
 
28.06.2015
3
13
3
51
Koliko daju...ma daju više od jebenog dilerčića koji domačicu prezentira kao neki "super G"...pravi mi od "trice" "peticu"...priča drame o stanju na tržištu...a sve u cilju da mi izbije koju kunu više iz novčanika :mad:.

Zato sam ljepo teorijom..."ako sam lud...nisam i glup"...piknio šest autića...za sad ljepo napreduju...mazim ih i pazim...pa se nadam dobroj žetvi...i ljepom zimovanju meni i dragoj :banana_rasta:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.