Konzumacija nakon operacije krajnika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.10.2013
4
1
0
Pozdrav svim uzivaocima vutre. :smoke18:

Naslov teme sve govori,da ili ne? Ne snalazim se nesto u kuhinji da pravim sebi pudinge,kolacice itd,pa me striktno pusenje zanima? Hvala!
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
frende gle na mandulama se poslje operacije razvije infekcija ko iz pi...,plus razmisli kakav ce ti filing bit kad se nakasljes ( a zakašljat ces se!), neznam dal bi ti pusenje doneslo bilo kakvo zadovoljstvo, mani se pusenja i slozi si caj jer to ti je najlakse!
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
uzmi vrećicu s čajem oprezno ju otvori izbaci sta ima u njoj i unutra stavi full usitnjene ili hedove ili trim, meni su bolji hedovi! a za količinu ti nema uputa, jer svako ima drukčiju toleranciju, stavi kolko stavljas za 2 jointa, ako mislis da je malo stavi cirka onoliko koliko je bilo pravog caja u vrecici, zatvori ju, osiguraj i hiti u vrucu vodu, stavi si malo i meda jer bu ti propolis pomogo za grlo!


javi kak je bilo i sretno s oporavkom;)
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
SLADOLED je najbolji posle operacije krajnika da ne dolazi do upale. A ono drugo malo kasnije.Tople ili vruče stvari su sad zlo za tvoje grlo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JackDaniels
30.10.2013
4
1
0
Hvala svima na savjetima. :) Da sam neki karakter i nisam,apstinencija mi tesko pada,pogotovo sto se svakom bolesti lijecim sa nasom ljubavi,i to efikasno naravno :D
Jucer sam mlijeko napravio,paket iz celofana samo u cajnik proslijedio,stavio da vrije jedno 20tak minuta,pustio da se ohladi a onda show time :D Efekat tek dolazi za 45 min do 1 sat,ali me za to vratio u pocetnicke dane,drzi 3-4 sata,ludnica :D Beton metoda! :rasta1:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed