Krevet Grow-Cfl

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
ako nemas pc vent,nabavi si regulator brzine vrtnje za taj ispusni vent...i problem rjesen
 

ule za vunje

Aktivan Član
14.05.2014
118
323
63
Bice za par dimova, sprema se dnevnik u malo boljim uslovima, sve je spremno samo da se krene ;) jedno pitanje, jel mogu da odsečem glavni vrh jer je zreo za secenje, a da ostavim ove male sa strane da se jos malo suncaju
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
Nemoj sijeci glavni vrh...to je uslo u praksu kod nekolicine "growera" a to se inace neradi..i sa tim nista nedobivas!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bassman

ule za vunje

Aktivan Član
14.05.2014
118
323
63
Mislio sam malo vise svetlosti da dopre do ovih manjih sa strane, a i pistile su potamnele, a siguran sam da nije od vode, ali ako kazeš da se neradi ide i glavni do kraja sa ovim manjim sa strane ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
Ako je to glavni problem onda cropaj taj vrh..to cropanje u kasnoj fazi cvjetanja ima itekako dobar efekt a nisi biljku doveo u stres..bar ne kao da joj osjeces glavni vrh.
Znaci slobodno ga slomi(savi) a da nepukne.malo omeksas dio gdje ces cropati i to je to.Crop vezi za neki support da se nevrati nazad i problem rijesen ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hakala

ule za vunje

Aktivan Član
14.05.2014
118
323
63
Pa pravo da ti kazem nije to bas glavni problem :-D nestrpljenje :), nego ja sam to isekao, jos sam mlad i zelen, sto se tiče indoora 42grama neosusen samo vrh flush radjen pre tri dana, sve sto znam o uzgajanju ovde sam naučio za par dana bice sve detaljno opisano i idemo u zavrsene evo i slika vrha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.