Kupnja vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.05.2013
1
0
0
Pozdrav, novi sam na ovom forumu i zanima me gdje bi mogo trazit nekog za vutricu. Kakva su vasa iskustva s tim?
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
iz pravilnika foruma:

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.

i mozda....

15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu.
Svatko tko tvrdi ili se dozna da je maloljetan bit će upozoren i banovan s foruma.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
hahahha....ali "kakva su vaša iskustva sa tim.." ahahaha EPIC...
pa vidi,ono iskustva su 'vaka-svaki dan se pojavi jedan takav član koji popije ban.....
a vala,kad smo već krenuli da te napušavamo,vid' sad i ovo-


1. Upoznajte se sa forumom

Pročitajte što veći broj starih tema koje su trenutno dostupne na određenom forumu. Posećujte forum jednu ili dve nedelje da biste stekli utisak o čemu je uopšte reč i koja su sve mišljenja zastupljena.



2. Ne ponavljajte teme

Pre nego što postavite pitanje, proverite da li je o tome već bilo reči na forumu! Čest je slučaj da novi korisnici, odmah nakon registracije, postave pitanje koje je ranije često postavljano. Zbog toga im poruka biva obrisana, ili budu izloženi gnevu korisnika koji ne vole takvu vrstu poruka. Upotrebite sistem pretrage po ključnim terminima da biste proverili da li je neka tema već obrađena na Vutra.Org forumima. Proverite da li pretražujete ispravan forum, ili pretražite sve forume odjedanput. Sistem za pretraživanje je brz i lak za korišćenje!


:ridinghorse:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Loader
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.