Kupovina semena .

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.06.2014
2
0
0
Dobar dan svima , novajlija sam ovde i dodjoh sa ciljem da priupitam gde da narucim semenje ?! Mislim da nisam ni prvi ni poslednji koga interesuje kako ko nabavlja semenje i njegova iskustva , dal je bezbedno kupovati preko neta , sta se desava na carini i posti ... kolko vidim bilo kakvo pisanje sajtova je zabranjeno jer se smatra reklamom iako ne vidim kakvu reklamu moze da ponudi bilo ko , jer reklama po meni je nesto od cega onaj ko reklamira ima neku korist , a mene samo zanimaju Vasa iskustva i preporuke . Nisam u mogucnosti da odem licno i kupim tako da mi je za sada kupovina preko neta jedina varijanta da dobijem semenje jace od domacice . Hvala svima unapred i nadam se na Vase razumevanje ... primam poruke i cekam Vase odgovore .
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ne treba otvarati novu temu nego potraziti i citati stare, tema ce u yard, a kao sto kolega kaze, koristi pretragu foruma

kolko vidim bilo kakvo pisanje sajtova je zabranjeno jer se smatra reklamom iako ne vidim kakvu reklamu moze da ponudi bilo ko , jer reklama po meni je nesto od cega onaj ko reklamira ima neku korist
ako stavim link i ti odes i kupis, zar taj od koga kupis i ciji je sajt nece imati neku korist, postoji google pa razgledaj seedbankove
 
03.06.2014
2
0
0
Hvala lepo

N6ia6
, sad cu da iscitam .

PowerSeed
da definitivno ce oni imate korist al i ja , jer cu biti vodjen proverenim dok sam ako guglam ne znam na cemu sam . Hvala i izvinjavam se !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.