Lava lampe

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
27
Ima li među vama tko voli lava lampe? Ja ih osobno obožavam! Presavršene su mi :D
Obožavam zapaliti u miru svog doma, pustiti laganu glazbu tipa Floyd, Sigur Ros, Doors, Haustor, Pepper, Radiohead... uglavnom i samo gledati u lampu u mraku dok obasjava sobu u boji lampe..

Neznam, stvara neku posebnu atmosferu :). Sumnjam da sam jedini na forumu, da vidimo vaše ako ih imate?

Evo moje, svjetloplava sa malo tamnije plavom lavom, na slici je isključena, al eto :icon_lol:

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
44
ja si upalim onu obicnu stolnu i okrenem je prema zidu da prigusim svjetlo i uzivam druge nemam hehe ;)

OP
OP
Punxer

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
27
Imam i ja baterijsku svetiljku..
daj pisite o temi ak imate sto?

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.870
2.526
228
Hebemti, nemamo svi facebook:)) Svejedno neradi link.

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
338
14
18
39
a hebo sad ne stavljam ti slike nikako pa kad sam procito sjetio se da tu imam slike.

uglavnom mala je i svijetli u više boja i bila je u lidla jako jeftino nekih 50-70 kuna i veseli.

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
42
ja citao neki zakon u EU zabranjena ta lava lamp

Razlog? kao postoji standard kod tehničkih uređaja i njihovog oslobađanja temperature oko sebe.

Kao standard je neki 40-50C dok ta lampa ide do 80-90 stepeni jos ako je slabije kvalitete zna se desit da zapali npr ormaric na kom stoji...
nisam vjerovao to ali sam mjerio stvarno je prevruće i od tad me strah bio ostaviti je da radi, te sam je šta* BAČIO haha