LED 80/120W - random seme - Plantela - LST, FIM

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
Ljudi izgleda da nema nista od ove semenke dajem joj jos vremena kada sam sad doso kuci bilo je isto onako i kada sam procackao cackalicom uzeo sam ne formiranu biljcicu i pustila je mali koren zemlja je bila suva pa sam napravio mesto i stavio ke korenom ka dole i pokvasio okolo da tako ostane i pristisso zemlju naravno je vrh nspollju skonuo sam opne i nadam se da je nisam sjebao, vrh je na jednom delu bio malo crn(braon).Dacu joj vremena do sutra pa ako se ne pkkaze trazim druge semenke...nadam se da ce da da znake zivota do ujutru...evo slike kako sam to uradio.
Edit:ljudi da ne poverujete kako sam je stavio ovako da viri iz zemlje nekako se malo primetno ispravila za svetlom dajem joj vremena mislim da ce se izvuci
20181121_201154.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: malimarko

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
skini lupinu ako nije sama otpala
Probao sam jos jedan deo od ove ljuspe kao da skinem mali to sto je crno je bilo to od semenke ali ostavra se nekako valjda zato ato je u prvom kontaktu sa svetlom...necu nista da diram neka raste samo. I da nekako je dobila zelenu boju to je normalno ali i nwsto narandzasto zuto kao da se susi da li da supstim ovu kjnigu isopd da se ne przi ili da ostavim...ne mogu ni jednu odluku sam da donesem..
 

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
Ljudi nema nista od biljke borila se ali iscupao sam he iz zemlje nije ni jutros htela da se rasiri sam sam joj kotiledone rasirio i nista se do sad nije desilo...evo slike kako je izgledala. Narucujem novi seme izgleda da nema leba od ovih domacica narucicu u kom sam budzetu sad 3 bubble gum auto ili 3 white widow auto preporucite jedu od te dve ili neku drugu za moj box za neki dan narucujem..hvala vam za pomoc ne bih uspeo sklopiti box i sve ostalo bez vas i ako sam pasovo kod biljke bice to bolje sa drugim semenom ....poz
Pomoc oko sorte molim vas videli ste box planiram automat neki uzeti
 

Prilozi

  • 20181122_180226.jpg
    20181122_180226.jpg
    366,7 KB · Pregleda: 46

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
Ti si joj na silu rasirio kotiledon????
Ajjooooojjjjjjjj
:djede::fuck:
Pa nisam na silu bio joj je otvoren samo se nije rasirio ovako i ja ga malo rasirio...ona sve jedno od kada se otvorila tako 2 dana nije se makla pa reko ovako da je ostavim i cupam ako nista i sta da radim 3 dana je bila na 24/0..nema tu sta mozda je moja greska do boxa mozda ali mislim da je to seme iz paketa ocajno kupujem za koj dan nesto od kvalitetne banke semena pa cu nastaviti grow sa tim
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
I ja sam imao problema sa semenkom, raste sa jednim zdravim i jednim ostecenim kotiledonom, evo slike, stara je 10 dana, domacica iz keta, ali bori se za sad...
Edit.
Kako god, spremi se bolje za narednu avanturu, bar si osposobio rasvetu.
IMG_20181122_205526.jpg
 

Prilozi

  • IMG_20181122_205552.jpg
    IMG_20181122_205552.jpg
    232,9 KB · Pregleda: 39
Poslednja izmena:

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
@Aezakmi246 bolje uzmi,ako jos imas,seme iz tiketa,pa ponovi sve,opet,samo poslusaj malo savete iskusnijih (ja to nisam). Izvezbaj se na njima,vidi kako funkcionise sam rast,pa kad nabavis dobro seme,da ne propadne kao ovo,vec da izvuces maximum. Ja se vezbam na dve domacice,na jednoj ucim LST ,a n drugoj HST. Gledam i ucim sta im smeta,a sta odgovara.....
Samo nastavi bez predaje.....srecno :spliff:
 

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
@Igorče vazi vazi onda probacu jos jednom sa domacicom samo da nabavim seme,brzo cu to pa cemo videti sta ce biti sa njim al ja mislim da sam ga malo dublje pikovo u zemlju..zurba i to i posle sam ga vadio a nekim delom i zbog trule klice..svakako ja cu naruciti seme za koj dan taman da stigne do sledece nedelje do tada cu nabaviti neku domacicu ali lose je trave sada u poslednje vreme kod mene ne znam kako je kod vas..ono je bila dobra pa sam sacuvao seme. Ne znam sad al nekako sad posle ovog kao da sam zavrsio i vegu i cvetanje u cure i kao da sam popusio tu vutru takav mi je utisak ko da cu sad bilo sta da zasadim da ide bolje...naravno za koji dan nedelju dana me vidite sa novim semenom i dnevnikom ne znam sta sam prepunio ovoliko to kad biljka jos nije krenula da raste ali bukvalno. I to bi bilo to i naravno ocekujte moj povratak sa mylar folijom,termometrom,higrometrom i tajmerom..i ne znam nekako mi je zemlja bila suva ne znam da li da je pomesam sa obicniim djubrivom ona najjeftinija zemlja pa dajte tu neki savet . Da ne duzim vise sada imam jedno iskustvo vise i mnogogo vise znanja pa kad dobijem menke odma na klijanje i pun gas...i hvala inace ne bih pokupio ovo znanje bez vas..kao da imam 6 growowa iza sebe bukvalno ne mogu zanimljivu temeu na forumu da nadjem...
Pozdrav verovatno otvaram novi dnevnik pa cu link baciti ovde kada ga otvorim ili cete videti..poz kolege::listomahanje::::listomahanje::
Edit: Sinoc sam jos overio od neke skankčine jbg bilo duvana ja nisam pusac odavno i udarilo u glavu i bacim peglu..hihi:rofl:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Igorče and .i.

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
i ne znam nekako mi je zemlja bila suva ne znam da li da je pomesam sa obicniim djubrivom ona najjeftinija zemlja pa dajte tu neki savet
Nikako, ja sam znao zemlju flushati prije nego sjemenku piknem (plantela balkonia pogotovo), u bilo kojoj zemlji imaš hrane za najmane 7-10 dana, ove malo kvalitetnije (ne nužno i skuplje) imaju hrane za 15-20 dana, terra osmocote (to imaš jel tako?) ima sporootpuštajuće gnjojivo, nju teoretski možeš godinu dana koristiti (ako je ne nafilaš sa svojim gnjojivima) ovisno koliko ju biljke iscrpe.

U početku ti je pravilo: manje = više. Ti si min. tehničke uvjete ispunio (sredi one kabele ako nisi), sad se igraj sa onima iz hrane za ptice da ti ne bude žao baciti ih kad stignu prave. Stavi ih 10 komada pa vježbaj, neke gnjoji, neke nemoj, neke zalij neke nemoj, iz prve ruke ćeš viditi što da što ne.
 

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
Nikako, ja sam znao zemlju flushati prije nego sjemenku piknem (plantela balkonia pogotovo), u bilo kojoj zemlji imaš hrane za najmane 7-10 dana, ove malo kvalitetnije (ne nužno i skuplje) imaju hrane za 15-20 dana, terra osmocote (to imaš jel tako?) ima sporootpuštajuće gnjojivo
Da meni zena rekla da ima hrane za godinu dana da bar nekolko meseci ne pocinjem sa gnojivima(naravno mislika je na obicno cvece)..lokusacu sa tim semenkama pa cu da vidim sta se desava i kako to ide
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Igorče and .i.