Legalizacija - at home

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Govoreci o legalizaciji marihuane namece nam se pitanje - da li legalizaciju, poput osnovne kulture, treba zasnivati na kucnom vaspitanju, a to podrazumijeva da je legalizujete u svojoj porodici, da jasno date do znanja da pusite marihuanu i da tu ne vidite nista losije od pusenja duvana ili pijenja alkohola. Dakle, kada vasi ukucani uvide da ste vi odgovorna osoba sa ceifom da zapali biljozu tada ce i marihuana biti legalna i odnosice se prema njoj kao prema poroku koji jedino mogu propratiti komentarom "sta ce ti to, mani se toga" bas kao za cigarete.


Sto se legalizacije za medicinsku upotrebu tice, smatram da ce ici mnogo teze, zbog farmaceutske industrije, ali su mi nadanja da mnogo grijesim.


Znaju li vasi ukucani da pusite travu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PottyHead

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Brat zasada iako i starci sigurno znaju samo et prave se malo poglupi ( nasli rizle cudno ponasanje htjeli su me vodit na testiranje i tako ):D Ali pripremam razgovor za staru i starog kojeg cu jednog dana obavit sa dobrim rezultatom nadam se stime da ne pusim ni cigare nisam ni neki tip koji ce se napit subotom tako da se nadam ce da pozitivno shvatit da i ja imam svoj hobi :D I odlična tema :dada
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Razgovaraj cim prije. Nemas sta cekati, cekanje je odlaganje zbog nesigurnosti, osim ako ne cekas GSP-a :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Kod mene je trava oduvijek bila tema o kojoj se neprica a svi sve znaju,govorim o siroj obitelji,ujaci,ujine tetke,strine i ostali svi su znali kada se dogodila trava ali nitko nije pretjerano reagirao.Iz male sam sredine i poceo sam pusiti kasnih 80-tih u vojsci u Makedoniji.Kada sam se vratio iz vojske travu je bilo jako tesko nabaviti ...morao si naruciti u ponedjeljak da bi imao za subotu.Tako sam poceo saditi kod dide u kukuruzu.Dok me pokojni stari nije copio na sajtu.Od tada je to bilo javno..propusio je i buraz pa bratic pa drugi buraz.Danas uzgajam u ormaru pusim kada mi se pusi i kada imam.Kcer je u nekom svom filmu i masta o kazalistu.Ako krene tim putem ,trava je neminovna.Pametna cura koja ima tatino potpuno povjerenje.Zena nepusi jer ju poslije razvali tlak.Tako da sam ja jedini probisvjet a trava je tu kao i da nije.
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Ma znam,ali nisam toliko redovit pusac i slicne stvari desi se jedno vrijeme da duvam ko nenormalan,a desi se pauza od mozda cak 3 tjedna da je to redovnije odavno bi bilo rijeseno,a ovako ne znam osjetljivi su cigare i svasta sto se dimi jer je stari imo tesku bolest vezanu za pluca pa svasta ima tako kad bude najbolja situacija recu im kako stvari stoje :)
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
Zna sestra i bratić.

Pablo Escobar je napisao(la):
Brat zasada iako i starci sigurno znaju samo et prave se malo poglupi ( nasli rizle cudno ponasanje htjeli su me vodit na testiranje i tako ):D Ali pripremam razgovor za staru i starog kojeg cu jednog dana obavit sa dobrim rezultatom nadam se stime da ne pusim ni cigare nisam ni neki tip koji ce se napit subotom tako da se nadam ce da pozitivno shvatit da i ja imam svoj hobi :D I odlična tema :dada

E ak je tvoja stara ko moja,onda si nahebo,jer i ja ne pušim duhan,nit pijem,al trava je toliko zlo,da ću postat ovisan,lud,agresivan,da mi ju se neda uopće slušat,makar ja njoj i crtao da je to također moj hobi koji mi sve više prirasta srcu.
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Ma stvar je u tome što sam pred tetkom zapalio pusim u drustvu sa braticem i sestricnom i sama tetka je rekla da je dvaput zapalila sa starim od moga prijatelja i drugi bratic pusi kako bi se reklo cijelo celo smrce bijelo,ali eto mislim da kuzim za staru ono potjece iz seoske obitelji za nju je trava ko heroin njoj je gusti sok za novu godinu opasan i tako pa eto ne zelim reci jer mogu mislit kolko bi joj trebalo da se pomiri s tima za starog ono vjerujem da je i on,ali ne zelim ulazit u to ak saznaju prije razgovora objasnit cu im i sta sada nece moc promijenit moje misljenje pusit cu mozda sutra vec za tjedan dana mjesec za godinu za 7 godina,28 i sve dok god budem mogucnosti !
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
ujak zna i zna me zezat u vezi toga, a stara...mislim da ne iako možda i ona zna... ma vjerojatno zna i ona... do sad mi niko nije prigovorio nešto...al još je sve to tema o kojoj se ne priča
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Vino i pivo spadaju pod prehrambene namirnice,za mene je trava moždana prehrambena namirnica također :)

Što se tice poguravanja pubertetlija koje trava ionako dovoljno razbuca pa da još takvi idu doma krojit pravdu i nametat vizije zelenog svijeta-NI POD RAZNO!
Em što vjerovatno nece ništa postici u hranidbenom lancu jer su na dnu,em ce u vecini slucajeva poznavajuci mentalne sklopove balkanske tupilosti popušiti sve osim jointa.

Kada covjek samostalno hoda po svijetu i kada nije dužan nikome polagati racune onda nema straha biti slobodan u svojoj kuci raditi što ga je volja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Papa Romeo and Z&N

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
znaju i nemaju nista protiv... jos im je to malo sumnjivo sve ali to je normalno posto zivimo u takvom drustvu di se smatra vu kao droga...
ali fala k*rcu mogu normalno zapalit doma bez straha kad ocu i to mi je sve sta mi treba!
svi bi trebalo obrazovat svoje ukucane (ko sta sam ja) ili barem probat :)
meni je bilo malo lakse jer imam samo jednu osobu za naucit ali drugima ce mozda biti malo teze!
ali najvaznije je POKUSATI ! :) zapamtite to, i pametne argumente i cinjenice iznesite koje su ujedno i zanimljive :)
ajmooo vutroljupci ! :)

peace out !
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Porodica je najbliza kada nema laznog morala medju clanovima, kada se prihvatimo onakvima kakvi jesmo, a ne kako to drugi od nas traze. Nema tu srece ni za nas, a ni za one oko nas.

Treba to sve doziviti, da bi se tacno znalo o cemu je rijec.
Nije isto skrivati se po supama da zapalimo i trzati se na svaki sum, u odnosu da slobodno, shvaceno i od ostalih clanova porodice prihvaceno, izadjemo na terasu zapaliti.

Sam sebi kada je legalizujes, sve je drugacije nego sto je do juce bilo!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChasedByDevil

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Treba biti odgovoran prema svojoj obitelji.Neizlagati ih pasivnom duvanju to je nekakvo zlatno pravilo u mom slucaju posto imam kcer.A neskrivati duvanje povlaci jos vecu odgovornost.Pita mene kcer prije par dana"tata znas sta je utopija"nemam pojma- mene ta rijec odma lupi na politiku...Pa to ti je kada sa starim smijes zapaliti pljugu pred spavanje i malo filozofirati.Ustvari htjeo sam nesto drugo napisati ali mi pobjegla misao....