Legalizacija za sadjenje semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bogdan42

Banned
Banovan
17.12.2008
40
0
0
34
mora da bude dobra organizacija i sve da se isplanira na vreme nisam ja neko hitler sad pa da isplaniram kako da osvoim ceo svet, i da sav narod navucem na hedove!! naravno da nisam osta bez hedova ali uvek hocu jos i vise mozda baz zbog toga sto ih imam mnogo ja hocu vice sto ne razmisljas tako bongash?!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Da HSP bi legalizirao vutru sigurno, poznatno je da su krajnje desne stranke na strani marihuane.
Ni jedna stranka u Hrvatskoj koliko sam upoznat nije u programu imala legalizirati marihuanu, dekriminalizirati ju je htjelo nekolicina
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
Flegy je napisao(la):
jedino mozda da nezakonito saditi i razmnozavati biljke i tako prodavati sjemenke a to bi bilo jebeno po meni kada bi to bilo tako jednostavno i ne rizicno za nas balkan :)

a i da uspimo tako sto napraviti pa nirvana i alians bi propali pa bi nas cinkali murji kako god okrenes nema tu kruva nego sadit i pusit i ne misliti o takvim stvari ... :)


:sick:
ko je spominjao sadnju i razmnožavanje.

ja sam mislio na prodaju preko neta sjemnki obične konoplje koje možeš kupit u svakom pet shopu za 20 kuna po kili i onda ih prodat par komada po sto kuna nekome i onda on posadi biljku biljka naraste on osuši vrhove popuši a ono sranje :watchplant::smoke18: :sick: :assshaking: :kackepieksen:
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
Flegy je napisao(la):
jedino mozda da nezakonito saditi i razmnozavati biljke i tako prodavati sjemenke a to bi bilo jebeno po meni kada bi to bilo tako jednostavno i ne rizicno za nas balkan :)

a i da uspimo tako sto napraviti pa nirvana i alians bi propali pa bi nas cinkali murji kako god okrenes nema tu kruva nego sadit i pusit i ne misliti o takvim stvari ... :)


:sick:
ko je spominjao sadnu i razmnožavanje.

ja sam mislio na prodaju preko neta sjemnki obične konoplje koje možeš kupit u svakom pet shopu za 20 kuna po kili i onda ih prodat par komada po sto kuna nekome i onda on posadi biljku biljka naraste on osuši vrhove popuši a ono sranje :watchplant::smoke18::bong7bp::sick::assshaking::kackepieksen:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ne misli na tebe i mislim da je možda čak suviše perverzno ***** nešto, preferiram ***** nekog:kackepieksen:
 
15.03.2009
18
0
0
33
ok ok ljudi dosta ste bili off topica :icon_rolleyes:


















______________________________
I wanna puff puff...
Some of the dutch stuff...
I wanna puff puff...
Give me the green green stuff!

(It's time to get high!)
 
15.03.2009
18
0
0
33
ovu su samo prebacili poruku :)










______________________________
I wanna puff puff...
Some of the dutch stuff...
I wanna puff puff...
Give me the green green stuff!

(It's time to get high!)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.