Lollipopping

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Dakle nakon što sam pretražio forum primjetio sam da nigdje nema riječi o lollipopingu biljoza. Praktički nema se šta previše tu znati o tome, ja sam ga radio samo jednom u indoru, ali me opet muče neke nedoumice.
Zanima me dali valja prakticirati lollipopping u outdooru, dali ga je tko radio? Po nekoj logici rekao bih da nema potrebe jer sunčeva svijetlost udara pod svim mogućim kutovima, neznam možda i griješim, ispravite me slobodno.
Druga stvar, dali valja raditi lollipopping u fazi cvijetanja? Opet po nekoj logici rekao bih da nevalja nikako i da može izazvati stres kod biljke i pretvoriti je u hermića, također ako griješim ispravite me.
Treća stvar i za mene najbitnija jest, šta uraditi biljci sa strašno velikom lisnom masom u kasnoj fazi cvijetanja da bi omogućio više svijetlosti za bolje debljanje hedova?
Razmišljao sam o uklanjanju nekih listova, al opet bez uklanjanja bar 50% njih nebi imao koristi jer ih je stvarno previše. Al mi nakon toga palo na pamet da to nemože biti dobro jer su listovi bitan čimbenik fotosinteze i u biti služe kao solarni paneli koji skupljaju energiju za biljku i pripomažu u proizvodnji šećera i ostalih mikroelemenata izrazito bitnih za razvoj biljke.
Sad vi meni recite šta bi bilo najpametnije da uradim sa ovim mojim lisnatim čudovištem da omogućim više sunca za hedove koji se formiraju na sve strane kao ludi ali ih to silno lišće podosta zaklanja?

6xDeDRV.jpg
 
25.05.2013
21
3
3
29
mislim da nema potrebe outdoor da ga radis bas kako si rekao sunce sija i udara sa svih strana a za ostalo neznam ima tema i o tome citao sam nadji snadji se lijepa ti je biljkica nema sta samo nek tako nastavi imat ce se sta pusit :) :smoke18: