Lomljenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
rKj420 je napisao(la):
...tanjirici su ti puni vode,a kazes da nisi zalivo 2 dana...
ovo nisam ni primetio, al to nikako. ako voda procuri u posudu nakon zalivanja mozes ostaviti 15~20min. da zemlja povuce koliko joj treba i onda visak vode obavezno baciti... ovako nikako ne ide
 
24.09.2013
9
2
3
Ajooj, a ja cijelo vrijeme mislio da to nema veze i redovno ostavljao dok se tanjurić ne napuni vodom pa onda to jednom tjedno praznio :S

Evo druga je jučer iznikla iz zemlje, na njoj valjda neću ponoviti ove pogreške..

Može li mi netko još samo reći koliko sati svjetla da joj dajem? Trenutno joj dajem oko 14-16, nekada i oko 12, ovisi kako sam kada kod kuće jer još nemam tajmer da to automatski ide.
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
u vegetaciji ti treba barem 18 sati svetla i 6 sati mraka,a kad krene cvetanje ide 12-12,uostalom prelistaj malo forum.
 
24.09.2013
9
2
3
Evo da javim kako napreduje :)

Uspjeli smo se izvući i izgleda da smo se oporavili. Ima dosta ožiljaka iz teških starih dana, ali u buduće će biti bolje :D

Sada je već prerasla box i, sudeći po simptomima što ih je prošli put pokazivala, traži premještaj u veću posudu. Danas-sutra slijedi presađivanje, ovoga puta puno manje stresno budući da joj je sada korijenje dovoljno veliko i jako da mogu cijelu zemlju zajedno s njom podići iz kalupa i prebaciti u veći :D

Kada smo već kod stresa, (uspješno) je napravljen topping i dvije nove stabljike se granaju iz vrha. Za koji tjedan ćemo još jednom to probati.


Što se druge biljke tiče, čini se da napreduje odlično. Nema uopće onog izduživanja i lomljenja kao kod prijašnjih; ovo svjetlo je super i box je izgleda relativno dobro i efikasno odrađen.
Na njoj je već počet LST; jednom sam je povezao prema tlu i za koji dan bi mogli još jednom i tako započinjemo krug po loncu :D
Ovu vjerojatno neću rezati ni ništa, samo ću je vodat okolo ^^


Eto, takvo je stanje, sretan sam i drago mi je da Marijana i dalje živi :D

P.S. Ima li netko prijedlog imena za novu biljčicu? :D