Los rad

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.12.2013
2
0
0
Imam mali problem oko pusenja trave,pa da vam ispricam...
Poslednji put kada sam vario je bilo pre nedelju dana,sa ortakom,popusili smo skoro gram u jednom dzointu,sve je bilo super nekih 15-tak minuta,dok mi je u jednom trenutku krenula slika da se gubi skroz,ustao sam nisam znao sta se desava,vrtelo mi se u glavi,unutra je bilo pretoplo,posto smo sedeli kod mene u sobi,ali dzoint smo ispusili napolju...
Moja neka doza je odprilike 0,5 kad varim i bude mi filing,al nikad mi ovako nije bilo lose,ne mogu da vam opisem taj trip,sta je isao sam ulicom setao se da mi bude bolje i poneo flasu vode koju sam pio,da sam ostao u sobi jos 2-3 minuta sto posto mi svisno u nesvet :D
Od tada kao da imam neki strah da opet zapalim buxnu,ako moze par saveta, samo da napomenem da je ortak imao isto tripove,al ne kao ja , kaze da mu je bilo do jaja,a meni nikad gore...

Sad imam par pitanja
1. Dal je to zbog menjanja hladnog u toplo?
2. Dal sam se previse napusio?
3. Dal je pametno sto smo odma sve popusili?

IZVINJAVAM SE UNAPRED AKO SAM PROMASIO TEMU,NISAM ZNAO GDE DA POSTAVIM,SAMO DA DOBIJEM ODGOVOR I NEKA ADMINISTATOR OBRISE
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Pritisak ti pao . Mislim da nije pametno sto ste sve stavili u 1 joint, mada opet zavisi od tolerancije . A i oce od toplo hladno , pogotovo kad si napolje. Ja nista ne osecam kad varim po zimi , al zato kad udjem u toplo sve se istopim .

Sad znas za sledeci put :D take it easy
 
  • Sviđa mi se
Reactions: artistic

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
meni se jucer dogodilo slicno... pusim ja fino kuci, i sad vec se napusio al zaboravio, znas ono kako je, navika cista xD i pusim ja jos, i dodjem do trenutka kad mi se vrtiiiiii bratee i vrti koda sam se napio i slabo mi je i lud sam... i stavljam glavu na stol i gledam sta je sad jaoo, u glavi kaos totalni, neznam o cemu da mislim, i onda sam doso do zakljucka da sam previse popusio ne razmisljajuci i smirio 10-15min i vec mi je bilo lakse nakon tog vremena...

u biti, previse si popusio, tj uzeo veliku dozu :p
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Sve dozirano.. Toplo hladno nema nikakve veze pa ja sa -256 udjem u kucu i pustim pec da duva na +365.. Verovatno je pritisak, zato sledeci put lagano ustajanje. Ja sam vidjao slicne probleme kod ljudi koji piju pa preko pica zabiju dzok.
 
20.05.2015
2
0
1
28
Pusila sam skank pocetkom aprila i od tad mi se desava na nekih nedelju- dve dana, da imam osecaj kao da sam opet navarena, period koji to traje varira od par minuta pa i do sat vremena. Da li je to uobicajna stvar?