[Madness][Super Hash][Mazar-a][Northern Lights-a][Dark Devil-a](2015)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pozz Vutroljupci
hippie7.gif
.
Kao što sam i obećao to sam i napravio. Sve tri biljoze Super Hasha skinute u subotu popodne, 54-ti dan cvijetanja, uspješno dopremljene do doma nakon čega je sljedila maratonska, mukotrpna i iscrpljujuća pedikura. Moram vam priznati da nisam očekivao toliko mnogo lišća od tri biljoze koje nisu ni metar visine bile. Trimao sam detaljno kako obično ja to volim, i svi budovi su izdvojen sa grana. Primjetio sam da su se trihomi počeli osipati i po fun lišću čak, čime sorta i opravdava svoj naziv. Stvarno je full orošena i predivnih kolorizacija hedova. Boje hedova variraju ovisno s koje od ove tri biljoze dolaze, od blago roze, žute, narandžaste, ljubičaste i tamno crvene boje. Izuzeno su ljepljivi, i obožavaju se lijepiti jedni za druge, čak i proizvode onaj zvuk ko čičak kad odljepiš s majice kad odljepljujem hed od heda :D. Kod trimanja sam izdvajao trim posebno u kutiju, eto da i ja ovaj put napravim nešt od njega, nisam siguran još al budem odlučio između potapanja u alkoholu ili nekog hasha, dok se ja odlučim trim nek se suši.
Što se tiče sveopćeg dojma oko ove tri vragolanke hashice ja sam vrlo zadovoljan, nisam pronašao niti jednu gusjenicu, crva, pauka, bubicu, ličinku, puža ili nešt slično dok sam trimao, a kao što sam već napomenuo u predhodnim postovima, niti mrve plijesni nije bilo na njima. Usred ekstremnih vrućina i suša na direktnom suncu od izlaska do zalaska, bez kapi vode preko 40 dana, dok su ostale sorte kolabrirale njih tri su se i tome oduprle.
Definitivno preporučljiva sorta za gerilce i za početnike po svim segmentima koje je pokazala.
Eto toliko o tome, još vam mogu reći da mi je pao kamen sa srca i sa leđa kako sam i ovogodišnnji grow uspješno priveo kraju, nema više one napetosti i brige. Aj sad da vas nesmaram više evo kako se hedolinci provode trenutno;

sve.JPG

hed color.JPG

hed color 2.JPG

Jbg. ja se izvinjavam na malo lošijim slikama, ali zato obećavam više slika za koji dan kad se malo stisnu hedovi.
Do tada, budite mi dobro i ofkors peace from
126fs3187425.gif
.
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Odlično izgleda, čestitke :)

A za trim, ja bi napravio hashish bez dvojbe, to je rojalna krema stari moj. Mislim da je to puno bolje od ulja za nas rekreativce. Uživaj u zimnici, veselim se fotkama i smoke reportu.
P.S. nebi bio red raditi smoke report Super Hasha bez ekšual hashisha od njega :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: scriptor

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Bravo čika No :D
Bolje po meni potapanje u alkoholu nedelju/dve pa pustiš da ispari,lako ćeš ga posle dekarboksilizovati ako hoćeš :)
Bar po meni se tako dobije više ekstrakta nego klasičnim metodama za hash.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and No Joke

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Sve cestitke,a sto se tice trima,ja bih sve u hash,dry ice metodom.Nesto najlakse za napraviti.Ja sam od svog trima sa prve biljke a bilo ga je dobio 11 gr. tom metodom,a bio sam gotov za sat vremena.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke