[Madness][Super Hash][Mazar-a][Northern Lights-a][Dark Devil-a](2015)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Dobro veče vutro :razvaljen::
Posljednji dani života Dark Devila :(. Sad su to već stare frajle, sveukupno 72 dana, 26 dana vegetacije i 46 dana cvata. Trenutno već 55 sati u mraku, danas ih skidam;

P6101960.JPG

Danas sam im pogulio funove, tako da su ko šiš ćevapi. Hedovi teški, masivni, zbijeni, crno-ljubičasti, ljepljivi do te mjere da se na svaku nafatalo bar stotinjak mušica koje nemogu odlijepiti, al šta je tu je, bar će biti mesa za zubima kad budem pušio :D.
Definitivno jedan od najbržih automata koji sam radio, s obzirom na to nemože se očekivati neki urod al su biljke zaista lijepe i egzotične. Proizvođač navodi 60 dana od početka do kraja, prvo sam bio skeptičan, ali već poslje 50-tog dana su hedovi već izgledali debeli i mesnati. Mogao sam ih komotno skinuti i prije dva tjedna ali nisam imao srca, a i želim da baš oduzima
banana_smiley_10.gif
.
Eto reko da vas ne zakinem za njihovu zadnju sliku, a za ostale ide update kad uhvatim vremena.
Peace from
126fs3187425.gif
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Uf prvo sam ti zavidio,pa sam bio ljubomoran ali ustvari svaka čast,izgledaju premočno,uživaj u plodu truda svog!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: scriptor