Mali eksperiment

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako dobro kontam ti joj namerno limitiras razvoj korena, to u fazonu da ne raste visoko il? svakako ces svetloscu da regulises i kontrolises rast, a mozes i lst ili topirati... no, kad je experiment u igri sve je dozvoljenio ;) samo furaj dalje. a kokoti su ti prva liga, kad vidim vrat i noge jasno mi sto se zovu borci :) garant ih i sarplaninac ostavlja na miru ;)
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Ma ti si covece legenda,svaka cast.Ustvari priroda je majka!Samo napravi neku ventilaciju u buretu,al posto je plastika nece ti biti tesko,a kad si se vec ipak sazalio na biljku,kupi joj neku bolju zemlju i to je to.Rep za koke he,he.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
samo cu otvorit rupu na dnu di inace ide cep i to je to, zakon fizike kaze da hladni zrak uvjek istisne topli i tjera ga van(ili se mjesaju).naime na buretu ne serafim poklopac(zbog gablova og zarulja) tako da ostaje malo lufta sto pomaze strujanju zraka.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
PowerSeed je napisao(la):
ako dobro kontam ti joj namerno limitiras razvoj korena, to u fazonu da ne raste visoko il? svakako ces svetloscu da regulises i kontrolises rast, a mozes i lst ili topirati... no, kad je experiment u igri sve je dozvoljenio ;) samo furaj dalje. a kokoti su ti prva liga, kad vidim vrat i noge jasno mi sto se zovu borci :) garant ih i sarplaninac ostavlja na miru ;)
nije namjerno limitiranje jer mislim da bi biljka napunila i posudu od metar dubine i opet bi joj bilo malo(vidio na limunu) ai ovu outdoor kad sam isao cupat, isao do pola metra i odustao, valjda je isla do 2m. dubine s korijenom.
prakticki je u vegetaciji mjesec i pol , jos tolko, naraste do 1m. i jos malo u fazi cvjetanja(ako procvjeta).mislim je 7 dana drzat na 24-0 i kasnije na 12/12 . jel to ok??
e da, murxho ne dira koke, cuva ih kao sto i nas(ovce) cuva. da je neki pticar onda bi vec imao bogatu gozbu.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mislim da nema potrebe za 24/0, 18/6 odradi isti posao, posto nije automatik daj joj slobodno 6 sati "sna", a opet, ekipa ima dobre rezultate i kada od starta ide na 12/12, no, exp. je u pitanju pa kako zelis... i pozdrav za murha ;)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ok ljudi, moram priznat da nije uspjelo sa kacom za kiseljenje zelja. ne zato sto je losa ideja, jednostavno, bez ventilacije biljka je osuđena na umiranje.ja mislio da je dovoljno otvorit rupu na dnu ali ocito nije.
sad otvoriti rupu na dosta debeloj plastici da bi ubacio ventilator malo je problematicno .
zato cu ukrasti ideju od POWERA sa folijom za sofersajbne,nadam se da nece traziti tantijeme zbog krađe intelektualnog vlasnistva hehehehe.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma zivi prijatelju ali imam jedan mali problem. preuzeo obavezu koja mi oduzima puno vremena tako da sam zapostavio sve pa tako i grow. jbga, 2 godine zivio bez ikakvih zaj... pa rekoh aj da se snecim bakcem ,tek tolko da ljudi ne kazu" ovaj uziva i trosi gotove novce a mi nemamo sta jest."
krenuo u to vise kao hobi, ali vrag mi nije dao mira pa se ozbiljno primio posla.
jbga. takav sam, cega se primim, mora biti perfektno,ili ne radim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
bila je ziva do sinoc, dozivio je eutanaziju, ispao mudonja, ide nova sjemenka u zemlju.
usput , sinoc sam dozivio brutalni delirium. bratic me pozvao gledat real-barcelona.ja normalno uzeo neki 20g. moje domacice .malo poduvat a ostatak ostaviti njima(umjetnici, osnovali radio). nisu imali rizle pa su praznili cigarete i punili, komada dva a poduvali jedan cijeli i po dim samo od drugog. e bilo je 3 i pol sata teske brije, nemam rijeci za opisati ,high do j.ja.
danas me opet zovu da odem ali ....radim ko konj. jucer prije duvanja sam bio slomljen umoran, nestao umor ko rukom odnesen heheheh.osjecao sam se da mogu brijat do jutra
e da, na kraju smo se sjecali samo rezultata tekme i niceg drugog.:hotpants:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
konacno ulovio malo vremena i ubacio par sjemenki u 2 posude .probat cu iskopirati power-ov nacin grova sa svetiljkama i folijom za sofersajbne .idemo dalje za iste pare heheheheh
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
zlo&naopako je napisao(la):
Dear sharplaninac,

You have received an infraction at Marihuana Društvo.

Reason: Spammed Advertisements
-------
Čemu sad to prijatelju?
-------
nista osobno prijatelju,uostalom glasao sam za tebe ali ovi tvoji moderatori se ponasaju previse elitisticki. ko da vode google him self. covjek pita nesto a ovi odmah kao ne seri ,nemas pojma, citaj ,a ima previse topika koji su slicni ko jaje jajetu. nek se potrude izbrisati neke pa ce se ljudi lakse snalaziti , a ne u stilu @postoji slican topic@ pa bace u graveyard. peace i rep. tebi osobno. infr. me ne diraju, slobodno me mozete bannat.
usput izbile su 5 komada i lijepo napreduju bez ikakviH kemikalija , samo golublji izmet.
http://www.youtube.com/watch?v=AyFGKP0EhJc&feature=related
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
indoor:eek:hno:definitivno nije za mene. odustao od toga do daljnjeg.previse piz.... za moj gust:icon_lol:.
outdoor je vec druga prica.
Pogledajte prilog 1555 Pogledajte prilog 1557sjeme drito u zemlju, jos ih ima kojih 5 komada u posudama.
sorta:
Jane Doe
tj. od ono malo sjemena koje sam pokupio s proslogodisnje out-a.
P:S. smo da ne ispadne John Doe na kraju:sun2:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
hvala stari,ali ove godine ici cu na topiranje. mislim da ne odu preko 1.5m.
mozda i same ne narastu preko toga, jer ne znam sta je oprasilo biljku, stim da na tom mjestu bit ce manje sunca.
narasle ostale biljke,tresnja, marelica i kivi.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
topirana i G.I. JOE sisanje, mjesec dana od klijanja(direkt u zemlju) ,nije presadjivana.visoka nekih 30 cm.
pokude primam bez ljutnje
a znam da nece bit pohvala hehhe

---------- Post added at 17:30 ---------- Previous post was at 17:15 ----------

isto mjesec dana od klijanja(direkt u zemlji). bila 10 dana u posudi pa presadjena .nadopunjeno zemljom tako da je i prva internoda ispod zemlje.visoka oko 35 cm.
15 dan od klijanja, 15 cm. ovoj manjka sunca.
10 dana od klijanja ovoj nista ne fali ali kad naraste bit ce vidljiva za svakog ko mi dodje, tako da ce bit eutanazirana ako ne nadjem neki guerilla site.
ova je u inkubatoru.
ova se druzi sa dinjom(pipunom).
a ove dvije(sponzoruse) se kupaju i suncaju.:bale