Mali eksperiment

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
klima je ista u citavoj bivsoj yu.i meni je do prije 5 dana bilo 4 god,doba dnevno. izduzila se ali i prorijedila bas po tom vremenu.s poljovrivredonm se nisam bavio, isao rijetko pomagati dedi kad bi trebalo konja vuci za otvaranje trapova izmeđ paprike, kuruze i sl. cak sam ga jahao kad bi se umorio,mislim, konja ,ne dedu:dada.bio klinac od 10-12 god. ubrzo su traktor kupili pa sam bio sretan jel ne moram ici.
ali i zapamtio sve sto sam vidio da radi
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
PowerSeed je napisao(la):
dobro podneblje i verovatno ok genetika + znam sta koristis za djubrivo, bice tu borbe oko onih zacrtanih 1.5m ;) tako da, sretno, ne sa uzgojem vec sa obuzdavanjem
da prijatelju, da sam znao ne bi stavlja na klijanje prije 01-6 . jbga zamislit cu da je ziva ograda hehehe.
inace tebi se divim prijatelju, od kad si postao moderator,forum ti je na grbaci:respect:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Twin tower-si su dozivjeli sudbinu originalnih Twin tower-sa,prvi sam rezao oko 5 popodne i izunutra bio prazan,dok drugi prije sat vremena.ovaj je bio pun neke guste tekucine tekucine. cak i iz ove "velike gluposti" se da nesto nauciti.mislim rezat jos ova dva sto strse.
inace ...
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
beba po rastu, 6-8cm iznad zemlje a stara 1mj. kad je presađena(pr.slika). u deset dana narasla do kojih 25cm samo na vodi. valda bi i veca da ju nisam savijao(lst).nijedan list nije pozutio.


 
  • Sviđa mi se
Reactions: Djima

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
LjUDI NAVALITE, SVI KOJI KOJI SU MI DALI REP+ MOGU MI LUPIT DEBELI - .
NA BILCI KOJU SAM REZAO PREKJUCER, JUCER NA VECE SNIMIO STIDNE DLACICE(BEZSRAMNICA). NISAM BIO SIGURAN,ALI DANAS UJUTRO POTVRĐENO.
NAJRAĐE BI SAM SEBI LIJEVU RUKU ODPILIO.

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
to nema veze sa tvojom rukom, koliko pratim forum ti si jedno sedmi ili osmi, mozda deseti kome je biljka procvetala, takva je sezona sharp, opusteno sve i da je jedina, a i bar znas da je cura, a i ako imas semena mozes ti jos zasaditi, ova godina ce malo bude upside down :)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
znam, pratim i ja prijatelju, al mogla je 5 dana prije procvjetat, da ne cvikam granje:eek:hno:.
cak samu glavi razvio teoriju zasto cvjetaju tako rano ove godine , ali puno pisanja......
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
'Aj' probaj ukratko obrazložiti tu teoriju, zašto biljke cvjetaju ovako rano.Evo i meni se dešava, a ne pada mi na pamet ništa pametno...
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ja sam konj,majmun,budala ,debil... slobodno nadodajte i vi koji. biljku sam poceo skracivat zato sto sused, koji sa svog balkona vidi ko na dlanu moju biljku, pravomocno je osuđen na 3g. prdekane(nevezano za vutru). mislio sam , ako skuzi sta je pa me sdruka, da bi mu oprostili recimo 1godinu. a inace i on iza kuce ima malo vrta pa svako malo drka po njemu,cak sam mu davao sadnice od paradajza,jagoda,malina i cesnjaka da popuni prazna mjesta.danas se slucajno sretnemo i pitam ga kak mu napreduju, pa me pozvao da sam pogledam i jos mi pokaze 3 biljke vutre, visoke po 30-ak cm i po 1 mj.stare, koje si je posadio iz zajebancije:balls::balls::balls:.
koji sam ja baksuz.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
nenash je napisao(la):
'Aj' probaj ukratko obrazložiti tu teoriju, zašto biljke cvjetaju ovako rano.Evo i meni se dešava, a ne pada mi na pamet ništa pametno...

Moja teorija je nestabilno vrijeme sto je poremetilo fotoperiod. Posto je bilo vise oblacno nego suncano, biljke su pomislile da je jesen?
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
shar, bit će to sve dobro ;)
kad se sjetim svog prvog growa, izmučio sam biljku, nisam bio siguran ovo ono, umislio da radim krivo, pa rezao, ma jooj.. na kraju su bili debeli masni vrhovi i bila je čak i odlična, ne zato što je moja već zato jer sam ju ubio skoro ..ali curica se nije dala :) no moram priznati da kad je ušla u cvjetnju puštao sam joj glazbu i pričao s njom, nazovite me čudakom! vjerujem da se biljka oporavila mojom pozitivnom vibracijom (???)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
crobigg je napisao(la):
shar, bit će to sve dobro ;)
kad se sjetim svog prvog growa, izmučio sam biljku, nisam bio siguran ovo ono, umislio da radim krivo, pa rezao, ma jooj.. na kraju su bili debeli masni vrhovi i bila je čak i odlična, ne zato što je moja već zato jer sam ju ubio skoro ..ali curica se nije dala :) no moram priznati da kad je ušla u cvjetnju puštao sam joj glazbu i pričao s njom, nazovite me čudakom! vjerujem da se biljka oporavila mojom pozitivnom vibracijom (???)
znaci zivot ju nije mazio, i sto ju nije ubilo to ju je zjacao heheheh.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Napušena Vjeverica;213756 je napisao(la):
Moja teorija je nestabilno vrijeme sto je poremetilo fotoperiod. Posto je bilo vise oblacno nego suncano, biljke su pomislile da je jesen?
slazem se ,to i rana sadnja. recimo ja sam svoju u zemlju ubacio pocetkom 4 mj. terbalo joj je 10-12d. da proklija, presađena je po k..vremenu i fakticki je bila u outu na rezimu svjetla 12/12. to je moj slucaj.
dok recimo netko ih je tjerao sa cfl-kama i hps na 16/8 da bi vise vegetacije nabacile i onda vani na 12/12 mozda cak i na 13/11 u korist mraka. jos se na to nadoveze uzasno vrijeme(fakticki jesen) i ...pogledajte biljku od mali 1.3 mislim da je on prvi presadio van i prvom je procvjeala
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Pa i nema mnogo izbora nego prihvatiti ovakvo objašnjenje za cvijetanje. Sve ostalo bi bilo u "x-files" fazonu i onda bi bilo petljanja globalnog zatopljenja, majanskog kalendara i menstrualnog ciklusa nikaragvanskog krokodila:spcartman:...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
vi bre sharp kao u komuni, svako svoje u svojoj bastici, niko nikom ne smeta, ako nekom zafali dodace komshija, opusteno... very nice & easy, cool