** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.03.2015
26
31
13
znaci niko nije probao biljke tretirat PELINOM kao biopesticidom ali vidim po odgovorima da cesto grla ispirete sa tom zdravom tekucinom :D:D:D probacu prvo u vrtu na povrcu pa cemo da vidimo rezultate i moguce negativne posljedice
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
moze pelin, sto da ne, samo nemoj pelinkovac ;)

"Sredstvo za prskanje od Pelina
Koristi se protiv lisnih usi, rđe, grinja, gusjenica i mrava.
Priprema:
300 gr svjezih listova cvjetova pelina (ili 30 gr osusenih) potopiti u 10 lit vode i ostaviti 2-3 dana. Procijediti i nerazrijedenom tecnosti prskati biljke."
 
  • Sviđa mi se
Reactions: digger and opa cupa
10.03.2012
4
1
3
40
Pozdrav svima.

Dobio sam neke feminizirane semenke za dz, pa bih to nekako da probam da vidim dal e uspeti. Ovde je sve lepo objasnjeno, ali sve je to previse cimanja, ja bih to samo da probam da bacim u zemlju pa ako uspe uspe, ako ne nikom nista.

Kuci nemam uslova da drzim i cekam da biljka poraste kako treba, a i neko mesto ako nadjem ne mogu ga bas cesto obilaziti i gledati.

Da li je moguce da samo sacekam da semenka proklija u maramici, onda odem i iskopam u neko kvalitetnije zemljiste koje bih kupio u cvecari?

Sta je minimum stvari koji treba da se uradi, ali bas bas minimum?
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Minimum, da kupiš zemlju dok traje proces klijanja ;) i iskopaš rupe na bezbjednom i osunčanom mjestu. Sipaš zemlju, staviš proklijale sjembe, zaliješ i šta im Bog da ;)
 
10.03.2012
4
1
3
40
Nek uspe kolko tolko, ne mora i neki veliki prinos da bude. Kad bih bio siguran da ce tako uspeti narucio bi i vise semenki, gledao sam na sajtovima nije skupo.

Nestasica je ovde velika, nema nista da se nadje, a i kad naleti to je mnogo mnogo lose, ili ako je dobra dzidza onda daju skroz malo tako da se ne isplati nikako. Mora da se bacim u bastovanstvo, jbg.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
1. Zavisi kada si je posadio

2. Ukoliko si je posadio na vrijeme, nekih 50-70 cm

3. Ako je ostvarila ovoliki porast vrijeme je za trening

4. Takodje, vrijeme je da je počneš prihranjivati

5. Takodje, vrijeme je da pročitaš OVU temu od početka.... kao i sve relevantne podforume

6. Postavljaj smislena pitanja, i lijepo ih formuliši... ovo je trebalo protumačiti

7. Koliko ćeš dobiti ne može ti reći niko... ako odradiš kako treba računaj od 50 grama pa naviše, do 1 kg ;)

8. Ne očekuj 1 kg s obzirom kakva pitanja postavljaš... srećno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kimi89Srb
20.03.2015
13
0
1
43
DSC08806.jpg
Kupovna, SUBSTRAL UNIVERZALNA. Nije vrhunska ali daleko bolja nego sa sajta.
 
Poslednja izmena: