Mango i vutra!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pojačava li mango doista high?

  • Da

    Votes: 7 21,9%
  • Ne

    Votes: 8 25,0%
  • Nemam pojma

    Votes: 17 53,1%

  • Total voters
    32

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Totalno bio zaboravio javit svoje iskustvo ;)

Ovako hvala bogu sam nedavno opet pojeo pa mi je sjećanje o mango incidentu svjeze. Ovako, u startu nisam osjetio nikakvu specijalnu promjenu, ali nakon 15tak minuta sam bio drven ko bukva. Veoma jak tjelesni high, uz njega bi bomba bio neki finiji Skunk, tipa Lemon.
Ipak malo sam bio razocaran jer sam se nado više jačem mind highu :(
kako god fora za probat!

Samo preporuka svima vama!!! Mango ko mango je stvarno odvratno voće, moze biti da će nekom odgovorati, meni ima okus po malo zasecerenom sirovom krumpiru. Drugi put smo ja i draga probali shake. Ako ste u mogućnosti složit shake, ubacite oguljeni mango, malo banana ili jagoda za gustoću, i svakakvoga voća koje imate oko sebe, i malo sladoleda. Bitno je da mango ipak prevledava tako da je 2:1 omjer manga i dodataka. Nema bolje kombinacije sa pljugom na vruće ljetne dane...

Sretno ;)
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Bio je on zreli , mekan malo, nije baš ko breskva, ali nije niti tvrd kao jabuka, nešto između. Znam jer sam cijeli grad prešao dok nisam našao lijepe crvenkaste mange, pošto nezreli niti nemaju dovoljno tog kemijskog spoja kako bi se desio kakav efekt uz marihuanu.

Ali nama jednostavno okus nije bio interesantan, kao što sam rekao, nekome možda i bude ok zato je voće i inače takvo.
Samo zato kaj je meni jabuka fina ali tebi nije, to ne znači da ti kupuješ krive jabuke nego znači da nije tvoj ukus. Baš sam zato i spomenuo shake, za ljude kojima je okus manga bljutav.

Malo bedasto kaj sam morao istu stvar reći dvaput, ali bitno da si shvatio kaj sam htio reći ;)