marihuana igrice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Neznam jel ima programera ovdje ali bilo bi dobro da netko napravi online verziju zatačke da se možemo preko ip-a spajat i igrati i napraviti još da se mogu kontrole postavljati i sve ostalo ali da je je igra ista ko ova stara
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
SPOILER:
Hehe, kodirani dokumenti sto si nasao u ladici, uglavnom zadnja stranica izgleda prazna, zato sto je napisana bojom koja se vidi samo u mraku. Ugasi svjetlo i pogledaj, pise ti koju od one dvije debele zice trebas prerezati, plavu ili crvenu... Znaci pisati ce ti u prenesenom smislu, isto kao ostatak teksta u dokumentu.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Staviš dokumente na web kameru :p


Ali ja se svaki put ubijem...piše koju prerezati i očito treba rezati kada zasvjetli zelena lampica, ali me razneseeeee:punch:

:maryjane:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
To! prešao sam! fora je u tome da netreba svaki put crvenu ili plavu cutoff, nego onu koja taj put piše, jer se izmjenjuje, ako se ide ponovo od početka igra. Ja sam uspio uzgojiti ključ u jabuci bez upotrebe kompa u početku, samo po logici, bez level1, a tek sam onda skužio da treba onaj sat gledati, a bil mi je on sumljiv odma.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
Šaman Šandor je napisao(la):
Neznam jel ima programera ovdje ali bilo bi dobro da netko napravi online verziju zatačke da se možemo preko ip-a spajat i igrati i napraviti još da se mogu kontrole postavljati i sve ostalo ali da je je igra ista ko ova stara

amo ovo napraviti..meni se svida ideja :)
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Dirty mnogo je dobra igrica, ovo stvarno treba igrati kad si napusen...moram probati veceras.
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Nekužim koja je šema sa ovim mini gradovima.Šta više ljudi otvori link grad ima više kućica i gluposti-čemu to?Ne vidim svrhu igre,ako je to uopće igra jer mi ne izgleda baš igrivo.Ako netko ima volje nek mi objasni.
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
hehe...riknuo sam kad sam nasao ovaj program .

uglavnom virtualno uzgajanje marihuane sa dosta opcija od zaljevanja, pa biranja potova, svijetla, sjemenja...svašta...
istina je da kad rastu malo bezveze izgledaju, ali fora stvar...pogotovo kad si napusen pa zabrijes :))

evo vam linka za download :

http://www.highgrow.us/down.php?d=http://mcfly91.nerim.net/highgrow/highgrow420.exe

ste probali ovo ?

ima ko mozda koji bolji program za gubljenje vremena od ovog ? :p
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Mora da se šalite, ta se igrica vuče među duvatorima otkad postoji, bila je 'n' puta na forumu, 'ebote, čak je na prvoj stranici ove teme, jest da je link krepao, al eto... :icon_lol: