Marley (2012)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
MV5BMTg3NDUzMzQ2OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNzY4NTE0Nw@@._V1._SY317_.jpg

Evo, mislim da bi se ovaj film trebao ticati svih nas ovdje, cijele naše zajednice, ali i svih drugih ljudi na planeti, onih dobrih i onih manje dobrih.

Znači, film prati život i djelovanje jednog od najvećih (ako ne i najvećeg) glazbenika svih vremena, ali ne samo glazbenika nego i jednog predivnog čovjeka koji je svoj život dao za ljubav, mir i jedinstvo....

Po meni osobno, Marley je najpozitivnija ličnost svih vremena, najbolji čovjek ikada ako se to tako smije reći.

Ja nisam gledao film, jer trazim dovoljno dobar RIP jer sam alergičan na loše snimke iz kina, ali ga je gledao moj frend (30-ogodišnjak) koji mi je rekao da se na par mjesta tako naježio, a na kraju filma skoro zaplakao....

Ovo je dokumentarni, a ne igrani film i traje preko 2 sata, pa mislim da bi svi koji neznaju o Bob-ovom životu trebali ovo pogledati, ali i svi drugi, mislim da je ovo film koji se može preporučiti svakoj osobi bilo koje dobi, rase, vjere itd....


Marley (2012) - IMDb
Ako je netko pogledao neka ostavi utisak....

:)
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
DA gledao sam film neddavno na tubeplus.me i preporučujem ga svakome.. Film je kvalitetno i detaljno opisao Marley-ev život od djetinjstva i prvih susreta sa glazbom u jamajkanskom slamu,rastafarijanstva pa do života u londonu i njegovih najboljih hitova..inače film je sastavljen od intervijua njegovih najbližih i suradnika tokom cijelog njegovog života.. Ako niste pogledali ,pogledajte ..nečete pogriješiti izabirom..
Enjoy....
 
03.06.2012
15
4
0
30
Evo, sada zavrsio sa gledanjem, film je odlicno uradjen i svakom ga preporucujem, ostavio je dosta jak utisak na mene... Kakva je legenda bio Bob...
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Cula sam da je izasao tacno 20.4. film :D Nisam ga jos odgledala, jer kad sam htela da ga gledam, nije bilo na netu, bilo je jos rano... Ne sumnjam da je dobar, jedva cekam da ga gledam.. iako sam upoznata sam njegovim zivotom dosta... citala sam knjigu pre par godina o njegovom zivotu, na foru biografije... Ali film uz buxnicu, obavezno :) Javljam utiske kad odgledam... P.S. Postavljajte linkove za online gledanje ili torrente, ako vas ne bude mrzelo, da se ne mucim da trazim. Hvala... :)