mars hydro firma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
S obzirom da je na svima navedena max 16h preporucena doza drzanja svjetla on, a ja sam autoS kobaja ja odustajem,moj hps s cooltubeom negrije puno jedino bi volio da ballast manje grije pa cu radje ulozit u lumatek400w
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
@himala gold ma sve je to divno i krasno dok nema nekih problema,a onda dopisivanje s kinezima,slanje,ovo ono,popusio sam s kineskim mb (do tada 5 kupio sve superr) koji je doso pokvare i od tada pusem i na jogurt!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Vetre nije da nije dobar izbor, ali zavisi o tome za koji prostor ti treba. Znači ako ti treba isključivo 200w za tvoj box onda je tvoj izbor nedostatan za taj prostor jer je u stvarnim watima to negdje oko 90w. Znači za box koji treba adekvatnih 200w svijetlosti trebaš uzeti panel koji je deklariran sa 400w jer je zapravo njegova stvarna snaga svijetlosti cirka oko 200w.
Što se tiče COB leda, to je novitet u uzgoju, kao što možeš vidjeti u mojim predhodnim postovma gdje sam rekao da će za godinu do dvije COB nasljediti klasične panele. Jedini nedostatak kod takvih jeftinih COB ledova jest taj da mnogo griju jer nemaju zaštitnu leću kao kvalitetniji COB paneli tipa "spider cob".
Znači ako ciljaš nešta te cijene nemoraš ni očekivati tu watažu koju navode nego otprilike duplo slabiju, zato je moj savjet ako već uzimaš jeftini uzeti duplo jači ali onda dobivaš i približnu watažu koju očekuješ.
Tako ću i ja jbg, i mene su razočarali ti podatci o stvarnoj jačini svijetlosti koju paneli te vrste zapravo i daju.
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Led je trenutno u stasnom uzletu, i treba ga pratiti svakako. A vecina ovih marki je truli kapitalizam, daj pare samo... Tako da se svi trebamo jos strpiti i pratiti
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Konacno se sjetili.. Mislim da sam ih bar na 3 foruma napo u vezi hrrvatske i slanja .. Ako nista imat cemo kvalitetne satore za normalne novce..bar se nadam..