Mazar/Blueberry/Orange HIll Special/Orange Bud [250W] by _anunnaki_

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Super to izgleda,mozes svakako poskidat te grancice dolje ispod mreze,povuci prstima doslovno po stabljici i poskidaj sve sto je onako malo krenilo terat.One pocetke novih grana sto vidis ispod mreze skidaj,a sto se tice ostalog super ti ide,a i dosta su zdrave sto je najbitnije. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anunnaki_

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Da ne bi išli u bilo kakvu nepotrebnu raspravu,koja će na kraju preći u svađu,a to ne želimo ;) moja iskustva kažu da je vrijeme za lolypop ili po mom "masakr" onda kada te jami volja :prof10: Činjenica je da imaš HPS 250w i da se pod njim ne može dobiti pola kila suhog. Vodeći se tim podacima i brojem biljaka zaključio sam da je najbolje osloboditi ih "tereta",jer sve male tanašne grančice i listovi ispod mreže su za *****!Čekanje još tjedan dana nema smisla,jer u tom periodu će ako skrešeš što sam ti predložio,ove veće grane bolje napredovati i imat ćeš punije headove. Pogledaj dobro koliko ti svijetlo ravnomjerno pokriva površine i neka ti to područje bude fokus...
Biljke su sada još u fazi kad rastu na oko,i nećeš ni skužiti na njima da si ih stresnuo ;) a ove tanke u sjeni i one koje su tek krenule ionako neće svjetla vidjeti,samo će se hraniti bez veze na štetu ovih velikih.
Napravi kako želiš,a ovo je samo moje mišljenje iz vlastitog iskustva,a ne pročitano s neta :dada


Zadržao bi zaokruženo,neke malo premještao.. ovako nekako
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Jolly Joker je napisao(la):
Lepo to ide! :respect:

Ja bih ti samo preporučio da ih vraćaš opet ispod mreže i izravnaš sve da popuniš to lepo, izviriće one opet same. Takođe mislim da si trebao niže tu mrežu staviti odmah na početku ali i ovako super izgleda! ;)
Creative je napisao(la):
siri dok teraju grane ...nedaraj fan listove ispod mreze ,sama ce ih odbaciti ako joj ne budu trebali .
0Owerdoze0 je napisao(la):
Super to izgleda,mozes svakako poskidat te grancice dolje ispod mreze,povuci prstima doslovno po stabljici i poskidaj sve sto je onako malo krenilo terat.One pocetke novih grana sto vidis ispod mreze skidaj,a sto se tice ostalog super ti ide,a i dosta su zdrave sto je najbitnije. :)

Eto mene opet,izgubio sam oko 2-3 sata ledja me ubijaju istrenirao sam ih,poskidao sam dosta grancica i ispremestao s time sto sam morao da pazim da ne polomim grane jer je bilo jako zajebano premestati one debele grane... :)

Ujedno im je danas bio i 5 dan od poslednjeg zalivanja,pa kada sam izgubio toliko vremena oko ovog rekoh i da ih zalijem...

PH - 6.5
full doza hesija bloom,super vit,i onaj hesijev komplex prilikom stresa i power zyme... :)
Znaci,

8. dan 12/12



Cekam komentare i nadam se da nisam ukenjao nesto :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
oba thumbnaila mi otvaraju istu sliku, desnu?!? ali vidi se i "izdaleka" da si dobro šišanje obavio, sve 5...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anunnaki_

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Sve listove u "hladu" ispod mreže :ridinghorse: i tek onda je dobro ;)
Baš nešto promatram slike i vidim da imaš 26 glavnih cola... Da je to u mom boxu,samo bi njih ostavio,lijepo rasporedio po šahovskoj tabli a sve ostalo skinuo. Izvukao bi min 300-350g suhog!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anunnaki_ and sharp

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
pa sa svakim gnojenjem. u nešto mora pomiješati gnojivo, a sumnjam da za to koristi sok od naranče... :icon_lol:

Hesi inače ide sa svakim zalijevanjem, ja sam prašio čak i dvostruke doze svakih 3-4 dana i ništa se loše nije desilo. (ali sam svakih 10 dana radio flush, neposredno prije sljedećeg zalijevanja)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anunnaki_

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Ja bas i nisam u mogucnosti da radim flush zbog ove mreze... tako da teram bez duplih doza na 5 dana :)

Nego poceli listovi koji su ispod mreze da opadaju i da se suze to je valjda tako normalno? :)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Normalno je da listovi otpadaju pomalo..Nego,nešto mi nije jasno čemu duple doze pa onda flush?!?! jedan do dva flusha u cvjetanju je plafon... nakon 4 tjedna cvjetanja se pokazalo super,bar kod mene. Radio sam poluflush.. To je dobro da oslobodiš zemlju soli,smanjiš joj koloko toliko ph zemlje,i EC.Inače nema drugih razloga koliko mi je poznato..
Samo naprijed!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ja sam svakih 10 dana ispirao sa otprilike 30-40 litara vode, pustio ih da se ocijede na sat vremena i nakon toga zalio vodom korigiranog pH sa duplim dozama. nakon što sam počeo raditi flusheve, već sljedeći dan se na biljkama vidio "boom", tj. svaki put su izbacile novu turu pistila i dodatno se udebljale...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ruk and irieman

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Proslo je neko vreme, kod mene cini mi se sve deluje isto... mozda malih promena ima... i dalje teram po starom svaki 5. dan zalivanje hesi... Zanimao sam se danas sam digitalnim mikroskopom i trihomi su beli,mada jos uvek nema bran narandzastih... :(
Malo sam ih slikao radi updejta...
Odradio sam slike sa HPS-om i par bez HPS-a... :)

Danas 28. dan Cvetanja






bez HPS-a.





Eto toliko od mene...

Naravno sve pohvale kritike i ostala cuda su uvek dobrodosli... :)

Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.