Mazar i jos nesto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Evo drugarI tatatatirci ,sto bi reko Branko Kockica,poceo mraz pocela magla ja po ceo dan na poslu i reko nema se sta cekati,od ispiranja proslo 7 dana i cap.Mazzarusa je na susenju a samim tim ovaj >DNEVNIK UZGOJA>doveden do kraja.Bravo Komso sto bi reko POWER SEED.Dok sam triimao u mraku fan listove i one velike koje sam mogao videti ucinilo mi se da je jedan hed pljesnav.Ali na srecu to sam ga ja malo polomio ,pre neki dan,dok sam Mazarusu pretumbavo nesto.Predpostavljate sta se sa njim desilo upravo.Dobra vest je da sam kupio digitalac i da ce biti slikice malo kasnije tj.za koji dan , sad me mnogo mrzi da slikam pa onda to kacim.....Hedovi ko hedovi hahahaha mnogo lep osecaj.Malo mi jos frka tih desetak dana do tegli.Posto odem ujutru vratim se uvece zadnjih dana nisam gledao trihome al da je u boxu ostavio bih je jos koji dan.Najavljuju lepo vreme pa navijam da se osusi sto pre za detaljan trim i onda jos koji dan da ne bude prevelika vlaga napolju i eto tegli.
poz od ZLOg
 

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
Joj ovaj mazar mi je bio jedan od favorita ovogodišnjeg outa :D Jedva čekam da vidim slike :D :thumb: :thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.