Memphisto Gold Glue & Sour Livers LED - Biotabs

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Stipe

④②⓪
Urednik
Moderator
20.03.2014
11.434
28.218
1.198
promijenio sam ti ime u nesto konkretnije pa ako ti se ne svidja... javi sa nekim kojim zelis :)

• Sviđa mi se
Reactions: BrokulaBranko
OP
OP
BrokulaBranko

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
132
284
63
35
:rolleyes:

Konacno sam se vratio!::banjahanje::

Biljke su jos zive,al nisam uopce odusevljen ,em su ona 2seefstockera buknila i osla u 3pm visine a tanke grane, em su mi Mephistaci ostali krzljavi jako..:confused::oops: Mislim da su cak dva vrlo blizu kraja jer zu im svi pistili smedji..Barem jednom.. Losa klijavost i prenatrpanost boxa ,plus moje izbivanje je uzelo danak,kao i zutilo lisca..yield ce bit katastrofa! :plac::plac::plac:
Odmah sam stavio pk booster da brewa..
Sutra bacim slike..Nemojte slike gledat na pun zeludac.. :eek:o_O

Tjesim se bolje i ovo nego da su uvenile..
:bocni::

OP
OP
BrokulaBranko

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
132
284
63
35
Jucer ih iso izvadit van da ih bolje pogledam..::listomahanje::
Zamracio sam..:grrr:
Ovo Mi nije trebalo u zivotu..:eek:
Znam da me nije bilo mjesec dana i znam da bolje ista nego nista..
Al ovo je vise nego tuzno... :plac::plac:

Ako bude 200g od 6 biljki ja Isus.. naradje bi sve prodo il spalio.
Ovo me ubilo totalno..

Prilozi

OP
OP
BrokulaBranko

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
132
284
63
35
@mencentry hvala druze. ovo mi je pre veliko razocarenje..Stvarno ssm puno ocekivo od ovog..Jucer kad sam ih vadio 2 mi izgledale da se mogu skidat..Danas sam malo bolje pogledo i vidim svi pistili smedji i frckani,nema novih/bijelih te sam odlucio skinuti 4 cure i 4 ostaviti u boxu.Vodio sam se logikom da nema sanse da se vise udebljaju,sta je tu je,a i moram opet na put za 10 dana.
Moja procjena za ove 4 je 40,40,25,15 tako da ono udri me lopatom..
Nadam se da ce se ova 2 seed stockera uspjet udebljat i da ce od njih biti nesta , sad kad imaju prostora za rast..
Naso sam pun q. Malih nerazvijenih budova tako da mislim da je pretrpanost i ne radjenje nikakvog treninga plus fckn gnatovi napravilo svoje.. Potrosio sam puna 2,5 sata za trimanje 4 biljke..Ubilo me u psihu..A nisam bio nesto detaljan.. Ako sam vec sjebx urod nadam se da ce okus i rad bit dobar..Sljedeci grow cu testirat ova sanlight svjetla i drzat se bio tabsa..Svidja mi se filozofija..E da najtuznije je sto mi nikad biljke nisu bile ovako zelene i non def. Pred harvest.. Tolko sam bio u trimanju da sam skuzio da prve 2 cure nisam sliko,jbga.. :(

Prilozi

JoJo.Man

Banned
Banovan
08.02.2011
1.786
8.575
258
Brokula ovo je i vise nego dobro s obzirom da kazes da te mjesec dana nije bilo, cak je i ovo postignuće i budi sretan, daj bas me zanima posto spominjes 200g, koliko si očekivao da ces nac nakon mjesec dana odsutnosti?

OP
OP
BrokulaBranko

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
132
284
63
35
Nece tu bit brale moj 70 a ne 200.. Danas bacio oko na prvi dan susenja,skupilo se ko vuna poslje iskuhavanja. :confused: :plac:
Vidi za mene s Automatima koje uvjek radim a pogotovo s mephistom, sve ispod 50g po biljci je epic fail.. jbga zbog pravila foruma nemogu neke stvari pisat,al ono nisu se sigurno same zaljevale pa sam ocekivo puno vise..

Sad sve nade polazem u ove seed stockere. Jer je meni mjesto growanja problem.Poslje ovog vise neam gdje..Mozda uguram jos grow ili 2.. Al mooozdaaa.A ako krenem pusit ko prije ode ovo za 20 dana..
I da plan je bio da me nema max 20 dana..

OP
OP
BrokulaBranko

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
132
284
63
35
Nisam se neato javljo jer sam pre shrvan..Kao neato su se osile njih 4 i tu mi pokazuje za divno cudo 120g. Probo sinoc nakin puna 2 mj posta test uzorak i ok je.Al opet 2 mj sam postio. Samo sto sam sve izmjeso pa ne znam sta je sta..
IMG_20190730_185223.jpg
Prije vage i stavljanja u tegle..

OP
OP
BrokulaBranko

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
132
284
63
35
Danas skinio i zadnjeg mephista, ostali jos oni seed stockeri..Onda cu sve dobro oprat domestosom i probat photo odradit. Ripper seeds criminal+ strain.I dat jos jednu priliku bio tabsima.. Ako to fail-am palim i sebe i sator i opremu!!

• Sviđa mi se
Reactions: mencentry