Mentor Bizz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.01.2015
54
14
8
44
Pozz Bizzo i Stipe ;)
Slike od jutros. Na zadnjoj slici se vidi da je biljku nesto napalo. Ne znam sta bi moglo da bude. Izgleda da je stalo jer je ovako i bilo prije tri cetiri dana.. Sta da radim s tim? Plantele definitivno u mom klraju nema.. Sta da kupim za zamjenu? Kako izgleda sajt? Da dodam joz zemlje u rupe? Nasla sam Terra Magmu :) I da li bi trebala nesto da dodam ili oduzmem? Pozz
 

Prilozi

  • CAM02719.jpg
    CAM02719.jpg
    613,9 KB · Pregleda: 59
  • CAM02718.jpg
    CAM02718.jpg
    617,1 KB · Pregleda: 53
  • CAM02715.jpg
    CAM02715.jpg
    562,8 KB · Pregleda: 57
  • CAM02716.jpg
    CAM02716.jpg
    498,5 KB · Pregleda: 53
  • CAM02713.jpg
    CAM02713.jpg
    748,4 KB · Pregleda: 51
  • CAM02717.jpg
    CAM02717.jpg
    395,9 KB · Pregleda: 53
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

BIG DEVIL

Aktivan Član
31.05.2015
240
476
63
Mexico
Kod mene(centralna Srbija) nema Plantele.. Sta bi mogla za zamjenu da kupim?[/QUOTE]

Mora da ima, pogledaj u nekoliko poljoprivrednih apoteka, tempo, metro, mora da ima negde.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Bizzo ima nekakvih privatnih obaveza. Ziv je i zdrav :)

Ok je sajt. Samo, daj mi reci da nejdem citat koju si zemlju koristila za rupe na sajtu kad sad velis da si nasla TM?
Mogla si malo vise zemlje stavit bas da nemas bazen, ako ce bit puno kise moglo bi se dosta vode skupit, ako ce bit susa onda mozda i pomogne. Nemas gdje dodat zemlja a da biljke i lisce ne zatrpas. Pusti sad kako je.
Plantelle mora bit po velkim centrima. Ako nema nadji Cvetal zeleni (6-3-6) bi trebao pisat omjer iza. Ako ne nadjes ni to, vidi Asef mineralno gnojivo.
To sto su ti biljke pojedene malo ne smeta, navikni se na to u outdooru. Ako bas zelis stavi pužomor ili ferramol oko biljaka/sajta protiv puzeva a protiv skakavca(rupice po liscu) neopitroid prah ili Actara insekticid ili ako oces prirodno onda mix cesnjaka, chilija i duhana(al to je dosta slabo)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
25.01.2015
54
14
8
44
Potground H sam stavila 140 l u 4 rupe i bilo je za jednu Terra Magme. Dokupila sam u medjuvremenu TM 45 L da dodam ili da napunim rupe kad biljke malo izrastu? Nisam gledala jos samo u Tempu. Na drugim mjestima nema. Da li bi mogla jos nesto da uradim za njih u medjuvremenu ;) ?
Pozz
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Hvala Stipe!

Bojana dušo, poljoprivredna ljekarna. Poljo apoteka. Kako već. Zeleno gnojivo, za vegetaciju. AKo ne nadjes plantelu pitaj tamo da ti daju neko gnojivo za vege. N P K. N mora biti najveci broj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Veži ju. Razvuci. Ako stvarno bude problem provjeri pojam u pretraživacu gore "supercroping". Stisnes stabljiku gdje zelis da ju savijes, malo zgnjecis i to je to. Prouci svakako. Jos tjedan dana ce rasti i trebala bi stati. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BadChills
Tako sam nekako i mislio posto sam malo proucavao dnevnike uzgoja pa cu ih barem razvuci da budu malo nizi (ta 2 glavna vrha)... ako bih je tako savijao i gnjecio - ipak ne bih voleo da to radim bas ovim glavnim granama (koje su i najvislje) jer mi se cini da ce dati i najvece cvetove. Pogledacu i pojam supercroping (poznat mi je pojam ali se ne secam sta to tacno bese). Poslikacu veceras malo da vidis kako izgleda i mislim da cu ih razvuci malo nekom spagom ili zicom, pa cu slikati i to. A ako ce stati uskoro sa rastom, onda i nece biti neki problem. Realno ima jos nekih 20-30 cm prostora za visinu... ja sam se samo plasio da ne nastavi ovako kroz citavo cvetanje jer onda bi otislo do plafona :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Valjda nece. Neke sorte rastu cijelo cvjetanje. Sta si ti uopce piknio da ne listam sada nazad?
 
:) Ne znam ni ja mentore moj... random packet seed ;) uvek sam pusio dobre pa sam zato i cuvao semena i pre nego sto sam planirao da bilo sta sadim. Tako da imam jos puno puno tih random - ali dobrih - semena :) Iznenadjenje je... ali miris vec sad osecam, veoma veoma lep... Ne umem bas da opisem na sta to mirise ali ja to zovem klasicnim skunk mirisom (tako mi je mirisao svaki dobar skunk koji sam nabavljao - i nijednom nije bilo lose - kad tako mirise).
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Onda mozda mozes ocekivati da ce rasti i duze u cvjetanju. U svakom slucaju na vrijeme reagiras pa te ne bi trebalo iznenadit ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BadChills
25.01.2015
54
14
8
44
Pozz Bizzo :)
Nesto mi je polomilo biljku?? Koju sam ja jedva otikinula do kraja! I to najbolju bar za sada.. Bila je u Terra Magmi :( (prva i druga slika) Sta da radim? Dali da je ostavljam da dalje raste ili da stavim u nju ovu jednu iz pitara? Htjela bi isto da eksperimentiram sa ostalima,tacnije da li mogu isto da na trecoj slici recimo radim topiranje posle svake cetvrte internode? Prehranu kupujem danas pa sta nadjem najdem..
Pozz
 

Prilozi

  • CAM02726.jpg
    CAM02726.jpg
    519,6 KB · Pregleda: 53
  • CAM02732.jpg
    CAM02732.jpg
    484 KB · Pregleda: 54
  • CAM02728.jpg
    CAM02728.jpg
    534,8 KB · Pregleda: 52
  • CAM02735.jpg
    CAM02735.jpg
    451 KB · Pregleda: 53

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Polomljeno ostavi tako kako je. Trebala bi prezivjeti. Sto se tice topiranja, mozes topirati sve te grane koje vidim na slici 3. Ne moras nista cekati. KAd to topiras nemoj vise :) Sta je slomilo biljku to ce ostati misterija cini mi se.
 
14.03.2015
20
9
3
Da 4 kom. u 1 L. Ali su izduzene poprilicno i tanke.Ali za sada cvrsto stoje. One koje su se pocele savijati i padati su presadjene u 7 L.Znaci jos jedno 8 do 10 dana S čim da topiram?
Bok, ne znam kako bih napravio novi tipic pa molim za pomoc ako tko ima dobre volje. I meni su izduzene i tanke, sad ce biti tjedan i pol kako su u zemlji i ljepo su narasle ali su tanke i izduzene. Malo sam stavio prehranu u vodu ali jako malo, dali je to mozda zbog toga. Evo mucim se sa slikama pa cu ih staviti
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Pozdrav prije svega! Zaspamao si mentorski ovdje momački a slike ti se neda staviti? Kako mislis da ti itko moze pomoci? Kad stavis sliku, napisi i sta je problem. Koju zemlju koristis. Da li kontroliras PH? Imas u prvom postu u ovoj temi sta trebas procitati prije nego ovdje nesto pitas ;)
 
14.03.2015
20
9
3
Pozdrav prije svega! Zaspamao si mentorski ovdje momački a slike ti se neda staviti? Kako mislis da ti itko moze pomoci? Kad stavis sliku, napisi i sta je problem. Koju zemlju koristis. Da li kontroliras PH? Imas u prvom postu u ovoj temi sta trebas procitati prije nego ovdje nesto pitas ;)
Slike mi se da staviti samo ih moram prebaciti, a sto se tice stranice topic i gdje treba sta staviti jel moze li netko od vas barem jednom promisliti koliko je navigavanje istom nepoznato pocetniku i komplicirano.....a ne odmah dici nos. Nema veze. Hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme