Mentor Opa Cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Da se javim bratu sa nekim informacijama. Doneo mi drugar iz Holandije tri semena. U pitanju je Big Bang. Kaže da raste oko 1.5 m u visinu što mi odgovara. Na proleće me nadješ u ovoj temi pa ću malo da te davim. Sad imam dobro seme, sigurno, ostalo je do mene. Nemam pojma koliko je zahtevna, ali pošto planiram out, mislim da ne bi trebalo biti nekih većih problema. Do tad imam vremena da se dobro informišem o sorti.

Seme je na suvom, čistom mestu, valjda mu neće ništa faliti do proleća. Samo da do tad ne zaboravim gde sam ga ostavio :icon_smile:

Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Tako je baba pravi trakice od majice haha ja sam osisao susjedovog macka a ako ga copim jos jednom i pramenove ce dobiti.krade mi lopov kedere iz kante.
Hooki moj neka si se ti dovezo kod mene u mentorski kutak,sjedi brate sad ce kava......idem kod kate na pricest pa ti stisnem pp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
bok svima bok opa cupa! jedva sam se uspio reg ali evo drago mi je da jesam.. ovo mi je prvi post pa mozda nesto ili sigurno nesto nisam uhvatio, ugl trebao bi lagano neku pomoc tj mentora ak nije bed?
 

stara baba

Aktivan Član
18.11.2013
183
197
43
47
Sagittarius A
sijamski listPogledajte prilog 2869
znam da je rano za odredit spol,al možda neko iskusan
poput mog mentora već zna?

edit:
ajd znam da je prerano:)
nego stigao mi ph metar,i sad mjerim ja i čudim se
voda iz slavine 7.8,jel to moguće?napravio onu mješavinu
iz vrećice 2,5dl na 25c i izmjerim 6,8,znači nije do metra.
pa ovo je za poludit,više će biljke trošit limuna nego ja :sad2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
ma cura je ..moras mantrati..cura,cura i dode cura.
Da,da voda iz slavine je oko 8.Malo je banana to sa limunom,kupi si limunsku kiselinu par kuna je vrecica za par godina.Jedan prstohvat na litru vode i ph za prste polizat;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
baba udri ga koljenom u jaja haha.Jbg zivot je rock n roll bit ce cura ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
dobro bolje jedna nego nijedna..sad malo njoj posveti paznju...mozda ju vratiti u vege fazu pa ju malo istrenirati,presaditi u 20l da se rasiri,moze ona dati kao dvije u guzvi haha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore
24.01.2014
1
1
0
OK,

ništa ne znam.Imam samo kutijicu sa jedno stotinjak sjemenki koje su skupljane random,i ne znam da li su muške ili ženske.
Ne znam kako da posadim u svojoj sobi - znam kako se sadi nešto,staviš u zemlju,čekaš,nikne onda malo svjetla i vode i rodi..da li je to tako i sa travom ?

Kupujem humus sutra i par saksija,pa ću da ih raspodijelim u to,na šta treba da pazim ?
Također ću da zasadim na vikendici okolo po šumici,na šta tu da pazim ?

Nadam se da će mi neko dati neki guide,osim ako nisam profulao temu i već negdje na forumu ima :)

Također treba mi mentor da mi obrazloži šta valja a šta ne :)

Puno pozdrava od novice growera
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FriendlyAmish
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.