Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.05.2016
80
68
18
37
Pozdrav Zeleni
Evo ga prvi je na redu sa gnojivom sutra ili prekosutra....
I zanima me dali da ga zalijem do kraja da iscuri voda dole u podlozak ili nekako taman da ga zalijem da voda ne iscuri dole na podlozak ali opet da je sretna i nije zedna...
 

Prilozi

  • 20180528_201544.jpg
    20180528_201544.jpg
    269,2 KB · Pregleda: 23
  • 20180528_201701.jpg
    20180528_201701.jpg
    447,4 KB · Pregleda: 22
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Zelenko63

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
609
1.415
163
72
Bok mentore , čini mi se da mi slijedi slom živaca . Ili im odgovara ulje od neema ili je nešto drugo u igri . Sa donje strane listova ih ima na stotine.
Jeli ovaj skakavac sl.469 nešto drugo ili ove ličinke sve tako narastu ? Jel i dalje apliciram uljem ili su neke drastičnije mjere u planu ? Pozdrav :plac:
 

Prilozi

  • IMG_0469.jpg
    IMG_0469.jpg
    319,9 KB · Pregleda: 43
  • IMG_0470.jpg
    IMG_0470.jpg
    182,5 KB · Pregleda: 42
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Pozdrav Zeleni
Evo ga prvi je na redu sa gnojivom sutra ili prekosutra....
I zanima me dali da ga zalijem do kraja da iscuri voda dole u podlozak ili nekako taman da ga zalijem da voda ne iscuri dole na podlozak ali opet da je sretna i nije zedna...
Oj, kreni sa pola doze klope za vegetaciju te nemoj odmah jos sada zaljevat da procuri, idi na ovu drugu varijantu.

Bok mentore , čini mi se da mi slijedi slom živaca . Ili im odgovara ulje od neema ili je nešto drugo u igri . Sa donje strane listova ih ima na stotine.
Jeli ovaj skakavac sl.469 nešto drugo ili ove ličinke sve tako narastu ? Jel i dalje apliciram uljem ili su neke drastičnije mjere u planu ? Pozdrav :plac:
Ništa druze ne brini, jel imas mozda neopitroid doma ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
609
1.415
163
72
Ne znam , da sa njime naprašim , ili možda neki u spreju? Kupiti ću ga pod hitno ako nemam , ovo odgovaram čim sam vidio a onda se bacam na traženje .;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
17.05.2016
80
68
18
37
Ej Zeleni posto je izbacila pistile mislio sam da moram ici sa gnojivom za cvijetanje?
Na 12/12 je vec 25 dana.
Od gnojiva imam hesi super vit,power zyme,terra bloom(plagron),alga bloom(plagron),hesi boost i samo mi doze reci za plagron za hesi znam radio sam vec s njim;):joint2:
 
17.05.2016
80
68
18
37
Sesko buraz za hesi znam kako ide odradio sam vec dva puta s njim,ali plagron ne znam ali sada znam,hvala brother ::vapor::
Samo mi nije jasno zasto da joj dam gnojivo za vege a ja sam u cvijetanju pistile su vec par dana vani izasle?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
05.11.2017
94
99
18
Sesko buraz za hesi znam kako ide odradio sam vec dva puta s njim,ali plagron ne znam ali sada znam,hvala brother ::vapor::
Samo mi nije jasno zasto da joj dam gnojivo za vege a ja sam u cvijetanju pistile su vec par dana vani izasle?
nebi ja da se mjesam u mentorov poso.nemam ja znanje ni iskustvo ja sam podjelio ono sto sam znao neke virove informacija mentor ce to da objasni i ja sam pocetnik :D izvini
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ej Zeleni posto je izbacila pistile mislio sam da moram ici sa gnojivom za cvijetanje?
Na 12/12 je vec 25 dana.
Od gnojiva imam hesi super vit,power zyme,terra bloom(plagron),alga bloom(plagron),hesi boost i samo mi doze reci za plagron za hesi znam radio sam vec s njim;):joint2:
Tako je druze, citas i koristis mozak. Gnojivo za cvjetanje je sada na repertoaru, iako je bio lapsus koristan je bio zar ne?. Udri sa pola doze pa kasnije budemo punu roknuli. Piše sa strane na kutiji puna doza ti rokni pola. Odi sa Terra Bloom.@ za ostalo znaš
Ne znam , da sa njime naprašim , ili možda neki u spreju? Kupiti ću ga pod hitno ako nemam , ovo odgovaram čim sam vidio a onda se bacam na traženje .;)
Tak je uzmi prah i napraši ispod listova i posvuda i poslje toga fakat nebi trebalo bit problema.

Jurio kako si rastvorio neem?
U vodi ,u špricaljku i svako malo malo mučkaš.
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
609
1.415
163
72
Bok mentore , sve sam napravio kako kažeš i nadam se da će biti učinkovito . Jel to treba onda kroz par dana oprati ili se ništa ne dira ?
@ Ceracki Mustang , da, da , i topla voda da ulje bude tečnije , ali nije djelovalo na žalost. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Ma ja znam, ja jednom naprskao i 4 meseca nidje ni mrava... Dve supene kasicice( zilice) malo detrdzenta za sudove i 250ml mlake vode, dobro se promucka i udri. Cudime da ih ima, sa takvom kombinacijom nebi smelo da ih bide toliko...
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
609
1.415
163
72
Pozdrav mentore , pozdrav Ceracki . I za minere i za ovu gamad sam špricao odozgora , samo šta je izgleda na minere djelovalo .
Poslije podne krenem zaliti onu samu neznanu koja je stalno vani i izgleda ok , te podignem pot , kad ono ispod listova veselo ,
sad neznam ili su jučer sa ovih unutrašnjih prešli na nju , ili kreću ispod listova. I nju sam naprašio . Mentore ako smo uspjeli onda
je to bilo u zanji tren , jer mi se čini da jedu lišće , neki listovi mi se čine skroz tanki.:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
609
1.415
163
72
Nadam se da će bit ok , bilo bi mi žao svakako a pogotovo jer je ovo sada manje više pri kraju. Nisi mi napisao jel se ovo kroz par dana istušira
ili ostaje ? ;)
 

Zoja

Aktivan Član
21.02.2018
80
430
53
Pozdrav mentore,evo konacno otvorio dnevnik pa baci oko kad stignes. Treba mi savjet,kak mi je najbolje spustit temp u grow boxu,zadnjih dana je toplo vani pa muku mucim sa temperaturom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
17.05.2016
80
68
18
37
Jeste Zeleni bio je koristan :kafa:
Eto udario sam sa gnojivom kako smo se dogovorili,sad cekamo i promatramo dalje :spliff:
E samo me zanima posto sada temperature idu gore tako kod mene i u sobi,naime htjeo bi box premjestit na drugu lokaciju u stanu,puno bi mi pomoglo jer ta soba nije cijeli dan izlozena direkt na suncu,i zanima me dali mogu namjestit 12/12 ranije dva sata da bude ali opet da ostaje fotoperiod 12/12,
npr svijetlo se pali u 13:45 a gasi u 01:45,a ja bi htjeo da ih stavim sada od 11:45-23:45,ako je moguce da to prode bez vecih posljedica,a ako ne onda cu se malo vise morat potrudit sa vlagom i temp.
Trebao sam o tome misliti puno prije,nariktati tajmer da se svijetlo pali po noci kad su temp hladnije a gasi u spici kada je najvruci dio dana,isto tako trebao sam gledati poziciju soba da stavim box u onu koju tijekom cijelog dana tuce najmanje sunca,ali dobro je svaki put naucim nesto novo,radim pogreske ali radim i dobre stvari oko boxa i samih biljaka,jednostavno to me cini ispunjenim i napunim bateriju u glavi ,stay stoned & high :vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Zelenko63
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.