Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zoja

Aktivan Član
21.02.2018
80
430
53
Pozdrav mentore,vidim da si se vratio s godisnjeg pa da te malo udavim :) s trenutnim growom je sve ok,nego poceo sam vec razmisljat o sljedecem i problem je u tome kaj imam samo 3 mjeseca vremena za zavrsit ga pa sam poceo razmisljat o automatima. Nesto sam citao o njima zadnjih dana i cini mi se izvedivo samo kaj nisam siguran dal sam sve dobro pohvato. E sad tu mi treba tvoja pomoc/savjet. Ako sam dobro skuzio,yield im i nije bas puno manji od feminiziranih biljki jedino je stvar u postotku thc-a. Molim te ispravi me ak grijesim. Pitanje je koliko biljaka bi mi ti savjetovo da stavim u box velicine 1.5x1.5 i u kolike potove? Racunaj da pucam na jedan topping,lagani lst i scrog
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Oj Zoja,
Racunaj da pucam na jedan topping,lagani lst i scrog
Ako planiraš sve to primjenjivati u smislu treninga, bolje se odluči za foto, sa kračim periodom cvjetanja.
Kako god okreneš yield je manji, a thc varira od krizanih strainova.
U 1,5 stane dosta automata, a minimalno 10-15 L pot.
A koji autosi konkretno te zanimaju?

Ceracki Mustang Živjeli XD
 
Poslednja izmena:

Zoja

Aktivan Član
21.02.2018
80
430
53
Nisam se jos odlucio za strainove,to obicno potraje koji dan :D gledam katalog od barneys-a i manje vise za sve automate kazu da je yield 500-600 m2 dok za feminizirane kazu 550-650.
Sad si me bacio u razmisljanje al najveci problem je kaj vjerojatno necu imat ni puna 3 mjeseca. Ako bi iso sa nekim feminiziranim sjemenom (najbrze kaj barney-s ima je 50 ak dana)mogo bi ga drzat max 20 dana na 18/6 i onda bi moro ic na 12/12. Mislis da mi je to bolja opcija od automata?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Auto i foto mozda po yieldu i jesu slicni na papiru ali u praxi obicno to bude dosta manje, kada govorimo o autosima.
Nemas iste uvjete kao breeder, kreni od toga pa tesko da ce i yield biti kakav kazu.
Puno stvari se tu mora poklopit, ako nečeš imat vremena onda neke brzinske autose posadi kako si rekao jer posao na pola sa fotosima i nema nekoga smisla.
Znaci neki brzinski autosi, razmisli o broju ovisno o veličini potova i gas.
Čak ovo sta si naveo sa foto bi mozda funkcioniralo ali poznavajuci sve to, uvijek se neki klinac oduzi pa 50 dana cvjetanja bude 60-65, ili ta vega od 20 bude 25-30 itd itd...
 

Zoja

Aktivan Član
21.02.2018
80
430
53
Ma znam da je to obicno na papiru jedno u praksi drugo... ove gramaze sam naveo samo ko primjer,jasno mi je da je to max kaj se moze izvuc iz njih. Mislis da bi mogo utrpat 9 komada u 1.5x1.5 u potovima od 15l? I jos jedno pitanje,kaj se tice treninga automata svugdje nailaizm na jedan topping,lagani lst i scrog,ali niko ne spominje lolipopping. Jel se smije napravit neki lagani ili im je to ipak previse stresa?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Zelenko63

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Izvinjavam se Zelenko63 što upadam ti u konverzaciju, želim samo nadodati da sorta od barneys farm, sin tra bajo, ne treba možda 7, u vrh glave max 8 tjedana u dobrim uslovima za završetak, znači prilično brzo bude gotova poput quick one automata od rqs-a..
Znači ako se nisi odlučio, et ti strejna, čista indika x ruderalis, na papiru ima preko 20% thc-a, a brzo bude gotova.. @Zoja
 
10.08.2018
8
8
3
57
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect:.

Ja sam @Zelenko63 i dobro došli u moj mentorski kutak.

:ajnstajn:

Nije bilo tako davno kada sam redovno svraćao u ovaj kutak tražeči svoje odgovore u sličnim problemima, povezivao i čitao i na kraju riješio svoj problem.
Proučavanje ovog foruma, te nesebična pomoč njenih članova me dovela do ovog di danas jesam, a to je razina kada su mnoge nepoznanice mnogo jasnije.

Apsolvirao sam i prihvatio nesebično znanje koje se dijeli i prenosi sa generacije na generaciju te mislim da sam spreman prenjeti prije svega dobru vibru te kvalitetnu i ispravnu informaciju tamo gdje je potrebna kao minimalni znak zahvalnosti za svo dobro koju mi je Vutra.org priuštila.

:vutra:

Preferiram tj. prakticiram indoor , te organic hranu (BB, BT, Plagron) sa minimalnim iskustvom u out-u.
U out-u nisam toliko imao prilike pokazati znanje zbog okoline gdje živim te najveći poduhvat su bile balkonuše u smislu out-a
.
Imam iskustva sa HPS,MH, CFL i PLL rasvjetom.
Led nažalost nije još u mojoj domeni ali s vremenom vjerujem da bude.

Dapače, mislim da nema problema kojeg Vutra.org nemože riješit.
:sun2:

Tako da pitajte, tu smo zbog Vas.

Pravila mentorskog kutna su jasna, te ukoliko postoji dilema oko istih tu smo da ih rastumačimo na jednostavan, razumljiv i u kranjem slučaju pravilan način.

https://www.vutra.org/threads/obavezno-proČitati-prije-bilo-kakve-aktivnosti-u-ovom-podforumu.10878/

Gotovo sva mudrost je pohranjena na serveru a iskustvo dođe s vremenom.
Kada postoji želja i volja, i još kada se umješa search opcija na vutri, ...
Nema toga šta ostaje skriveno i nedokučivo.

:rasta:
Mentor Zelenko63

Pogledajte prilog 167240

Edit: Ps nemojte zaboraviti da je marihuana lijek, nekome za dusu a nekome za tijelo...
Pozdrav...Trazim mentora i bio bi zahvalan ako mozes da prihvatis moju molbu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
10.08.2018
8
8
3
57
Pokusacu da objasnim moj problem, imam dvije stabljike medicinske mare koje su dosegle visinu od najmanje 1,5 m ali tu se sve zavrsava, naime ne daju nikakve znakove cvijetanja iako ih imam vec najmanje tri mjeseca, istovremeno donji listovi se suse i cak sami otpadaju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Da li mozda znaš koje su sorte u igri?
Ovo ti je sad vrijeme u outu kada počinje cvijetanje, neke kasnije neke ranije... možda malo strpljenja još.
Dolnje lišće mora opadat, pošto je to normalan slijed životnog ciklusa biljke.
Da li hraniš s nečim ? I dali može slika ?
Nadam se da pričamo o vanjskom uzgoju ' ili ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Jojoman
10.08.2018
8
8
3
57
Unutarnji je uzgoj u pitanju, mislim da se Sweet Pure(mozda grijesim), slike cu srediti i poslati sad ih nemam trenutno, pokusavam da ih hranim sa hranom za cvijetanje(zivim vani pa je malo teze za pisati)i presao sam na rezim 12/12
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Zelenko63
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.