Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Za sad se čini ok:thumb:
Ova malo kaj se ne nagnula tj istegnula slobodno nabacaj jos malo zemlje do vrha ako imas da ju stabiliziras :)
I na koliko drzis rasvjetu ? Na visinu mislim ?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
23.07.2018
53
111
33
44
Lijepi pozdrav Zelenko, hitno trebam mentora. Indoor, northern lights, zdravstveni razlozi. Imaš volje?
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
vozdra mentore, imam jedno pitanjce za tebe :)
kod mene krenulo cvjetanje, jel pametno sad napravit lollipop ili da pustim nek se jos malo razvije cvijet? biljka vapi za lolijem, to bi ujedno bio i zadnji stres koji cu napravit, nakon toga je pustam nek uziva u hrani i zemlji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
23.07.2018
53
111
33
44
Odlicno! Stvarno mi je potrebna pomoc. Trenutno sam na ulju (1g/dnevno) i imam ga do 08.03. Cilj mi je do tada napraviti svoje, znam, vrijeme je vise nego knap. Ako masim za par dana nije greda. Tri sjemena Northern light su niknula i vec su u casicama na prozoru. E sada, ovo dolazi sutra. https://www.growland.biz/400-Watts-Homebox-L-PAR-Grow-Set. I tu, od prilike, prestaju moja botanicka znanja o ovoj divnoj biljci i zato mi treba podrska. Zanima me, da li da ih prvo pustim da ojacaju na prirodnoj svjetlosti ili bi bilo najbolje sto prije u grow? Kada i što dati za dohranu.... hvala unapjrijed!
9991
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Ratluk

Banned
Banovan
15.12.2018
17
4
3
37
prijatelju stavim ih plantele koliko pise 15 ml na 2l vode I to jednom nedeljno kako pise,zalevam po potrebi najcesce svaki drugi dan,jel ima veze sta ih sipam vodu posle nekoliko sati od kad ih upalim hps,a temperaturu nisam merio prozor mi je otvoren imam jaci ventilator koji je odmah do vrata u sobi I plus vrata su otvorena mislim da ima vazduha,bio sam nekih ,3-4 dana bez venilatora jel mi se stari pokvario pa dok da kupim. novi,imam 3 250w hps,I ja mislim da je do to,vi kao iskusni dali bi bilo bolje na dve hps da ih stavim da izbacim jednuPogledajte prilog 230524Pogledajte prilog 230525Pogledajte prilog 230526
Sta ti je ovo brt )
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Odlicno! Stvarno mi je potrebna pomoc. Trenutno sam na ulju (1g/dnevno) i imam ga do 08.03. Cilj mi je do tada napraviti svoje, znam, vrijeme je vise nego knap. Ako masim za par dana nije greda. Tri sjemena Northern light su niknula i vec su u casicama na prozoru. E sada, ovo dolazi sutra. https://www.growland.biz/400-Watts-Homebox-L-PAR-Grow-Set. I tu, od prilike, prestaju moja botanicka znanja o ovoj divnoj biljci i zato mi treba podrska. Zanima me, da li da ih prvo pustim da ojacaju na prirodnoj svjetlosti ili bi bilo najbolje sto prije u grow? Kada i što dati za dohranu.... hvala unapjrijed!
9991
Cim dodje oprema, slazi i ubacuj bilje pod HPS. O dohrani počneš razmišljati nakon cca 3-4 tj. Jesi kupio sta ili imas tek u planu?
Sta ti je ovo brt )

To ti je jedna od varijacija na temu različitih događanja kod biljke tokom uzgoja. Biljka je reagirala na pojedine radnje u pojedinim uvjetima i u konačnici dobis to kaj vidis.
 
23.07.2018
53
111
33
44
Nista od dohrane jos nisam kupila, pokusavam se informirati ovdje na forumu i vidjeti sto ljudi koriste.... preporuka?
I sto vam je to TNT? Pretpostavljam da nije onaj "tnt"? Sutra bih se bacila na montažu pa me zanima na sto sve moram paziti, koji rezim svjetla narihtavam, da li moram kupiti jos nesto uz onaj box za koji sam stavila link?
Puno pitanja, znam i sorry. Tako je to kada si pocetnik , ali konjske motivacije...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Hm. mozda bi bilo dobro da procitas nesto o organskom hranjenju biljke takodjer i o mineralnom.
Moja preporuka nakon svega sta sam probao je Hesi koje je hibridno gnojivo, a tnt ti je komponenta iz palete Hesija.
Znaci konkretno tnt ti je mineralni dušik, sa ostalim dodatnim mineralima i hranjivima.
Narihtaš na timer 18/6, i gass. Nego u koji supstrat si mislila to posadit? I koje su veličine potovi ?
Znaci samo hrana, ostalo tamo imas u tehničkom smislu,volju imas a to je najbitnije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 9991
23.07.2018
53
111
33
44
Pa u paketu su neki od 7l, pretpostavljam da je to premalo pa sam mislila kupiti vece. Jel od 15l dosta ili moraju biti jos vece? A supstrat sam mislila kupiti obicni za balkonsko cvijeće, ali vidim da ljudi mjesaju sa pjeskom i čuda izvode, ali moje iskustvo i znanje mi ne dopusta upustat se u eksperimente. Jel bi taj obicni dobar ili mi ne gine mjesanje?
9991
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Najbolje, 15-20 L-4 biljke.
A neznam di zivis, pa tako neznam ni sta ti je dostupno..Poth je zakon, terrabrill blumenerde, itd...sta ti je dostupno ?
 
23.07.2018
53
111
33
44
Živim u DE, tako da nekih proizvoda o kojima vi na forumu pricate ovdje nema, ali ima supstituta, no ja jos ne znam koji su to... ako znas sto bi ovdje mogla koristiti, vici i spasi me muka i istrazivanja... jesam li ja to dobro shvatila da u jednu posudu staviš 4 biljke? Jel ima smisla staviti u one od 7l po jednu?
9991
I jos pitanjce, na koliko svjetlo stavljam? 30, 50 cm
Sorry, znam da ubijam sa 100 pitanja...
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.