Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ok, no jesi li ti prije ikad uzgajao kanabis ?
Jer ako neznas osnove, sa ledom mozes imat dodatne poteškoće u smislu deficita itd itd.
Možeš ti puknuti HPS, dual spectrum i istu stvar dobijes. Ništa ne mjenjaš .
Royal mix ti je prejak, uzmi grov mix ako ti je dostupan.
 

MrLove

Aktivan Član
17.01.2019
151
381
63
Ok, nema problema. Ako ista zatrebaš, tu sam.
Mentore evo za grow da li ovaj mix odgovara ? https://grinsot.si/growshop/substrati/organski-substrati/plagron-growmix-50l.html ph mu je malo veci do 7.8 a ima light mix koji ide ph 6-7 a npk su im isti 12 14 24

Mentore evo za grow da li ovaj mix odgovara ? https://grinsot.si/growshop/substrati/organski-substrati/plagron-growmix-50l.html ph mu je malo veci do 7.8 a ima light mix koji ide ph 6-7 a npk su im isti 12 14 24
sto se tice sjemena nasao sam feminizaranu guerilla glue 10 com 30 evra nesto mi to jeftino mogu ti poslati i link da pogledas ? od bulkseedbank-a je sjeme

mentore tesko da cu mocu ovaj grow mix prije light mix od plagrona ili Plantella Organik ili Plantella Ideal ? pozzz
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
607
1.414
163
72
Bok mentore moj dragi. Jel ovo moguće? Treća biljka ove godine. Sjeme je regularno iz vrećice CBD mix. Idemo dalje :plac: pozdrav
 

Prilozi

  • IMG_0801.jpg
    IMG_0801.jpg
    372,4 KB · Pregleda: 40
  • IMG_0797.jpg
    IMG_0797.jpg
    189,9 KB · Pregleda: 39
  • IMG_0799.jpg
    IMG_0799.jpg
    241 KB · Pregleda: 37

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.970
358
Pozdrav mentore,
Dame su stare 102 dana i vec mogu reci da je Kalini Asia monster od biljke, debeli hedovi, tvrdi kao kamen, topovi pravi(ali nije ljubicasta kao sto stoji, fenotip valjda takav pa zena nije zadovoljna, morat cu ponovit):) ali isto tako da WW ima tanje vrhove, nisu tvrdi kao kod Kalini ali opet nije lose sve u svemu, bit ce dobrog dima:kafa:ja ne bih drzao Kalini (lijevo na slici) duze od sljedece nedjelje a WW bi ostavio malo duze, sta mislis?
IMG_20190208_184712.jpg
 
16.10.2016
27
24
3
Semena proklijala, zabodena u potove i folijarno zalivena, nista obilno. svetla popaljena na 50cm . posle par sati opet zaliveno ali obilnije jer vidim da se suši brzo zemlja, a i vlaga se spustila.
zelenko da ugasim svetla dok ne izbiju iz zemlje?
vidim da neki gase, neki ne
ventlacija popaljena
temp u boksu 28C
kad bude mrak bude oko 20
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63 and Jurio

MrLove

Aktivan Član
17.01.2019
151
381
63
Semena proklijala, zabodena u potove i folijarno zalivena, nista obilno. svetla popaljena na 50cm . posle par sati opet zaliveno ali obilnije jer vidim da se suši brzo zemlja, a i vlaga se spustila.
zelenko da ugasim svetla dok ne izbiju iz zemlje?
vidim da neki gase, neki ne
ventlacija popaljena
temp u boksu 28C
kad bude mrak bude oko 20
gdje na je mentor otisao :( ?
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.970
358
Doci ce nas mentor ali dok ne dodje, mozes ih i bez svijetla ostaviti dok ne niknu ili ostaviti na tih 50 - 60cm, kod mene je svjetlo upaljeno od pocetka i drzim na udaljenosti kao i ti:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and MrLove

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
@Jurio
jbg opet muski

@MrLove
sjemenke su dobre nije to nista jeftino ima i jeftinijih bulkseeds je dobar seed bank

sta se tice zemlje dobra je plantela ideal ako nema plargona dobro bi doslo da se u plantelu ideal umjesa malo kokosa ili vermikulita

@deda76
ako ti je temp 20 sa ugasenim ja bi drzo upaljeno svijetlo klice i seedlingi vole temp 25 + ventilacija nek radi ako rade svijetla

ps: da vam ne gori pod nogama dok se Zelenko ne vrati
 

MrLove

Aktivan Član
17.01.2019
151
381
63
@Jurio
jbg opet muski

@MrLove
sjemenke su dobre nije to nista jeftino ima i jeftinijih bulkseeds je dobar seed bank

sta se tice zemlje dobra je plantela ideal ako nema plargona dobro bi doslo da se u plantelu ideal umjesa malo kokosa ili vermikulita

@deda76
ako ti je temp 20 sa ugasenim ja bi drzo upaljeno svijetlo klice i seedlingi vole temp 25 + ventilacija nek radi ako rade svijetla

ps: da vam ne gori pod nogama dok se Zelenko ne vrati
hvala od srca reci mi da li od plagrona light mix moze za menkice? nemogu da spavam od kad nema mentora ;)
pozzz
 
16.10.2016
27
24
3
Ja sam na poslu. Svetla se gase u 11, ventilatori se ne gase, sem turbine za izmenjivanje koja se od 11 pali na 30 min i radi 4 min da izmeni vazduh. Tako sam tempirao dok sam na poslu l da se ne rashladi puno box, a da grejanje stigne da podigne na 20C. U dilemi sam oko zalivanja. Zalivam folijarno, ali za 12h kolko rade lampe sam vec 3 puta prskao jer je zemlja od gore skroz suva. Bojim se da se klica neosusi, a opet mi frka da nepreteram. Vidim sta me saceka kad dodjem s posla za par sati. Svetla se pale u 17h. Vlagu drzavam oko 50%
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
@MrLove moze light mix sto nebi mogo

@deda76 trebale bi one prezivjet ako je zemlja dolje mokra poanta i je da zemlja vise vlazi odozdole preko supstrata prema gore to i je jedan od pokazatelja sjemenki gdje ide korjen dole a gdje klica gore
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MrLove

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
grow je bolji ako se nema i light mix je dobar bolji od plantele sigurno light je sto znaci da nije pretjerano hranjiv pa ce trebat krenut sa gnojenjem mozda koji dan prije ali otom potom
 

MrLove

Aktivan Član
17.01.2019
151
381
63
grow je bolji ako se nema i light mix je dobar bolji od plantele sigurno light je sto znaci da nije pretjerano hranjiv pa ce trebat krenut sa gnojenjem mozda koji dan prije ali otom potom
isti im je npk a uzecu od hessija hessi soil starter pack misl da ce to biti ok za nadoknadu izmedju grow mixa i light mix-a? tesko nemogu nigdje da nadjem od plagrona grow i ovaj light mi je daleko 150km... preporucujes li perlit i vermikulit da uzmem jer vemikulita nema u plagronu ima nesto perlita ?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ako uzmes sa perlitom mozda cak netreba nista dodavat hesi ce ti bit super sa bilo kojom zemljom i da bas gledam light mix je light ne radi nutrijenata nego radi velike prozcnosti zahvaljujuci puno vlakana i perlita tako da nista netrebas dodavat ..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MrLove

MrLove

Aktivan Član
17.01.2019
151
381
63
ako uzmes sa perlitom mozda cak netreba nista dodavat hesi ce ti bit super sa bilo kojom zemljom i da bas gledam light mix je light ne radi nutrijenata nego radi velike prozcnosti zahvaljujuci puno vlakana i perlita tako da nista netrebas dodavat ..
ako sam te razumio da neuzimam nista ni perlit ne vermikulit ako uzmem light mix sa perlitom ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.