Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Kombinacije opusti se, nije ništa.
Gle posto su prvi listovi, znaci listovi koji su aktivni od kada je biljka startala logicno je da ce i oni prvi krenut žutit.
Po meni ostavi još koji dan da vidimo u kojem smjeru ide,a ti pripremi malo hrane u smislu dušika itd... Daj me podsjeti kada shaltamo na 12/12 ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
marijanko druže, nemoj mi zamjerit ali ova hps tako blješči da se nista konkretno ne vidi kaj bi se trebalo vidjeti ;)
HPS voli zakamuflirat probleme,pa zato slikaš i bez...znaci pod obicnim svjetlom;)
Čini mi se zdrava samo ajd pls budi tako dobar i jos jednom slikni bez hps-a...pa da budemo garant
Kombinacije imaš love za neko konretno gnojivo ili ?
E da kombinacije sada se sjetio, kod tebe čekamo spol jel da?
Tako je za dva tjedna budemo vidjeli ,koja bu ostala a do tada nemoj nikaj jer mozda svi budu ******.
Razmisljaj o tome i da presadiš, kada saznaš kaj je.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
05.10.2017
52
27
18
28
Tek cemo da vidimo sta ce da bude. Pa bas i nemam many ali me zanima koja je to bolja vrsta a koja losija vrsta gnojiva ?
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Nemaš loša gnojiva, samo jeftina i skupa :)
Plantela minerlano ti je najjeftinije i radi posel..no ako imas koju kintu više... uzmi biobizz ili plagron...start paket...pogledaj cifru koliko dodu kod tebe.
Biobizz ili plagron su ti vrh po meni kaj se organica tiče,ako ideš hibridno org.min uzmi hesi ali cijenom su ti svi tu negdje.
 
24.01.2009
123
170
43
47
Mislim da je to ok, iduča doza bude bila dvije litre sa gnojivima. Pa budes bidio koliko ce trebat da propiski ;)
Pa budemo znali za dalje njene apetite itd :)
marijanko druže, nemoj mi zamjerit ali ova hps tako blješči da se nista konkretno ne vidi kaj bi se trebalo vidjeti ;)
HPS voli zakamuflirat probleme,pa zato slikaš i bez...znaci pod obicnim svjetlom;)
Čini mi se zdrava samo ajd pls budi tako dobar i jos jednom slikni bez hps-a...pa da budemo garant
Kombinacije imaš love za neko konretno gnojivo ili ?
E da kombinacije sada se sjetio, kod tebe čekamo spol jel da?
Tako je za dva tjedna budemo vidjeli ,koja bu ostala a do tada nemoj nikaj jer mozda svi budu homoseksualci.
Razmisljaj o tome i da presadiš, kada saznaš kaj je.
 

Prilozi

  • DSC_0179.JPG
    DSC_0179.JPG
    346,4 KB · Pregleda: 27
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Hm...
Digni na 25cm, jer to izgleda kao da je skurena od hps-a... tj pecnuta...
Jel si u mogučnosti ubacit kakav vent da puše direkt u nju ? tj krošnju ?
Ako me sjecanje sluzi,nemas složenu bas ventilaciju kako spada pa je do toga...ako se sjecas da sam ti pricao da kemijanje oko ventiliranja oce napravit problemcic;)
E tog tipa nesto :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
24.01.2009
123
170
43
47
Imam od kompjutera, ali ne znam kako da ga spojim. Sigurno ne bi škodio. Ali mislim da je to od blica. Ti svijetu I listi su tek krenuli gore.. Ispravi me ako griješim
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ajde probaj ga slozit na neki adapter ili na nekaj, neka on puše po krošnji..koristiti ce biljci .
Ja se isto nadam da je od blica, no ipak mislim da bi trebao prevencije radi pogidnut mrvicu lampu i li bolje poslikaj... nebi htio da bu pizdarije kasnije a biljka je ok.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ako imaš neki viška da ,možeš probat.
Ja sam spojio neki stari adapter na taj vent od kompa za vege box... i mali eno vrti vec godinu dana bez beda :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
24.01.2009
123
170
43
47
Našao sam tri komada, dva manja sam mislio na ispuh i veliki unutra da pirka
 

Prilozi

  • DSC_0183.JPG
    DSC_0183.JPG
    155,5 KB · Pregleda: 8
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.