Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
hvala puno mentore, evo narucio sam preko neta i trebalo bi stici u pon ili uto. ima 100ml i upola jeftinije nego sto imaju ovi u trgovini.
ako nista drugo, sreca pa sam ih na vrijeme primjetio. nadam se barem da nema previse jajasca u zemlji.
imas li kakav savjet / preventiva dok ovo ne dodje? cuo sam da ljudi stavljaju cesnjak na vrh zemlje, ili tako nesto?
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
610
1.415
163
72
Bok mentore, nešto mi se ovo ulje od neema ne rastvara u vodi iako sam ga stavio u mlaku vodu.:watch:
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
610
1.415
163
72
Sve sam tako učinio kako kažeš , nego daj molim te pogledaj ovu sliku . Pa te dvije biljke uopće nisu slične , a trebale bi biti iste . Jeli to tako
uobičajeno ili da ih tražim odštetu? Šala. ;)
 

Prilozi

  • IMG_0444.jpg
    IMG_0444.jpg
    428 KB · Pregleda: 39
16.03.2018
77
14
8
44
Pozdrav svima i hvala uredniku,,, Radim prvi uzgoj, razlog je lek,stigao sam do toga da pokusavam odrediti pol biozama,20. im je dan pod reflekt.150w metalhalog.(fabricki bi trebao biti preko 4000 lum.)
rezim 12-12h,pre 3 dana sam ih morao presaditi u vece saksije jer nisu bas napredovale sem jedne pa se nadam da ce svih 5 uskoro pokazati pol i onda ih planiram presaditi u bastu.Za sad me zanima prepoznavanje bioze.Evo slike...jeli zenska?
 

Prilozi

  • T1.jpg
    T1.jpg
    178,5 KB · Pregleda: 43
  • Sviđa mi se
Reactions: Ceracki Mustang
17.05.2016
80
68
18
38
Nedoumica ? Savjet molim ....
Imam 3. Early Skunk(Sensi seed) cvijetanje traje oko 60 - 65 dana inace namijenjena za outdoor,ali dosta ljudi ju stavi i u indoor zbog velikog potencijala i uroda.
Odmah sam ih stavio na 12/12 sad ide 10. dan i trebao bi ih lagano presadit u zavrsne potove,trenutno imam potove od 5 litara zemlja royal mix + coco + plagron gnojivo (bloom).
Zanima me dali mi trebaju veci potovi da izguram do kraja i da mi urod bude veci onda,mislim znam da mogu izgurat i u casama od pola litre jogurta do kraja,vidio na youtube....Mislim nije problem uzet vece potove ako bi trebao,par eura vise me sad nece ubit kad sam vec dosta ulozio u zemlju,gnojivo,sjeme itd....
I ako mi mozete reci neki savijet na 12/12,npr. kad sam isao normalno 18/6 pa 12/12 topirao sam 4 ili 5 katu,kako ide u cvijetanju ako moze neko reci par savjeta prvi mi je put,hvala.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Pozdrav svima i hvala uredniku,,, Radim prvi uzgoj, razlog je lek,stigao sam do toga da pokusavam odrediti pol biozama,20. im je dan pod reflekt.150w metalhalog.(fabricki bi trebao biti preko 4000 lum.)
rezim 12-12h,pre 3 dana sam ih morao presaditi u vece saksije jer nisu bas napredovale sem jedne pa se nadam da ce svih 5 uskoro pokazati pol i onda ih planiram presaditi u bastu.Za sad me zanima prepoznavanje bioze.Evo slike...jeli zenska?
Morat CES mrvu Jos pricekat. Slikaj za 5-7dana.

Nedoumica ? Savjet molim ....
Imam 3. Early Skunk(Sensi seed) cvijetanje traje oko 60 - 65 dana inace namijenjena za outdoor,ali dosta ljudi ju stavi i u indoor zbog velikog potencijala i uroda.
Odmah sam ih stavio na 12/12 sad ide 10. dan i trebao bi ih lagano presadit u zavrsne potove,trenutno imam potove od 5 litara zemlja royal mix + coco + plagron gnojivo (bloom).
Zanima me dali mi trebaju veci potovi da izguram do kraja i da mi urod bude veci onda,mislim znam da mogu izgurat i u casama od pola litre jogurta do kraja,vidio na youtube....Mislim nije problem uzet vece potove ako bi trebao,par eura vise me sad nece ubit kad sam vec dosta ulozio u zemlju,gnojivo,sjeme itd....
I ako mi mozete reci neki savijet na 12/12,npr. kad sam isao normalno 18/6 pa 12/12 topirao sam 4 ili 5 katu,kako ide u cvijetanju ako moze neko reci par savjeta prvi mi je put,hvala.
Potovi od 5 litara nikako nisu dovoljni. Minimalno 15-20l pot je ok . Sve ostalo je nepotrebna zezancije.
Kada prebacis na cvjetanje, odnosno 12 12 jedino sta radis je da počneš hraniti biljke sa odgovarajućim gnojivom. Dok im je mrak ne ometaš ih i to je to. One Ce odcvjetati s na tebi je da procjenis kada CES ju cepnuti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Lolipop, način treniranja. Tj mogucnost da preusmjeris energiju biljke u gornji dom. Tj gornji dio biljke tako sto skidas sve nepotrebno do polovice. Ali zapravo ti si poskidao sve FAN lisotove koliko vidim . Ili ? Jesi skidao kaj lisća?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar and Jurio
05.11.2017
94
99
18
lisće sam poskido dali je to dobro ? ispod nisam rezao mislim nisam znao da se reze ispod :( sad je vjerovatno prekasno ima jos 4 sedmice cvata
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.