Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.09.2017
7
6
3
29
Koja je sorta u igri i koliko dugo cvjeta ?
Prestaneš hranit i do 2 tj prije očekivanog kraja, ovisno o hrani koju koristiš.



Budeš vidio kako bude reagirala po meni je to donja granica.
Velike oscilacije u temperaturi tj više od 10C u razlici između dnevne i nocne temperature može napravit problem tj stresirat ali generalno to uvelike ovisi i o strainu .
Prilikom sljedečeg zaljevanja bubni joj dozu 1ml BG/L, 1 ml TM/L, 2 ml BH/L, ako budeš zalio s npr. 2 L vode poduplaš dozu.
Nebude njoj ništa bilo od malo stiskavca sa vratima., ne brigaj.
Osnovno gnojivo kod biobizza je Biogrow, Biobloom, i TopMax.
Ostalo su šminka i dodatci, generalno AM I AV su ti dodatci koji jačaju imunitet biljke,prevencija,aktivatori itd. Ako imaš love i volje, dapače.
Biljci odprilike treba do 15 min da skonta da je dan, nije poželjno prekidanje mraka, pogotovo u cvjetanju. Smanji to na minimum ili stavi neki cover gore.
Samo ti pucaj druže, nema frke.

Ova mala stabljika je somango a veca pure afghanistan x18(dobio sam je na poklon vec veliku xd ). Cvjeta vec evo peta sedmica, ali prvih 15 dana je bila pod stednim svjetlom sa puno lumena ali poslije toga hps 250W,djubar je sa sike koristim ih kombinovano.. buni me jedino sto nisu sve dacice otamnie.. ako ima jos koji savjet hvaa unarijed!
Koja je sorta u igri i koliko dugo cvjeta ?
Prestaneš hranit i do 2 tj prije očekivanog kraja, ovisno o hrani koju koristiš.



Budeš vidio kako bude reagirala po meni je to donja granica.
Velike oscilacije u temperaturi tj više od 10C u razlici između dnevne i nocne temperature može napravit problem tj stresirat ali generalno to uvelike ovisi i o strainu .
Prilikom sljedečeg zaljevanja bubni joj dozu 1ml BG/L, 1 ml TM/L, 2 ml BH/L, ako budeš zalio s npr. 2 L vode poduplaš dozu.
Nebude njoj ništa bilo od malo stiskavca sa vratima., ne brigaj.
Osnovno gnojivo kod biobizza je Biogrow, Biobloom, i TopMax.
Ostalo su šminka i dodatci, generalno AM I AV su ti dodatci koji jačaju imunitet biljke,prevencija,aktivatori itd. Ako imaš love i volje, dapače.
Biljci odprilike treba do 15 min da skonta da je dan, nije poželjno prekidanje mraka, pogotovo u cvjetanju. Smanji to na minimum ili stavi neki cover gore.
Samo ti pucaj druže, nema frke.

Koja je sorta u igri i koliko dugo cvjeta ?
Prestaneš hranit i do 2 tj prije očekivanog kraja, ovisno o hrani koju koristiš.



Budeš vidio kako bude reagirala po meni je to donja granica.
Velike oscilacije u temperaturi tj više od 10C u razlici između dnevne i nocne temperature može napravit problem tj stresirat ali generalno to uvelike ovisi i o strainu .
Prilikom sljedečeg zaljevanja bubni joj dozu 1ml BG/L, 1 ml TM/L, 2 ml BH/L, ako budeš zalio s npr. 2 L vode poduplaš dozu.
Nebude njoj ništa bilo od malo stiskavca sa vratima., ne brigaj.
Osnovno gnojivo kod biobizza je Biogrow, Biobloom, i TopMax.
Ostalo su šminka i dodatci, generalno AM I AV su ti dodatci koji jačaju imunitet biljke,prevencija,aktivatori itd. Ako imaš love i volje, dapače.
Biljci odprilike treba do 15 min da skonta da je dan, nije poželjno prekidanje mraka, pogotovo u cvjetanju. Smanji to na minimum ili stavi neki cover gore.
Samo ti pucaj druže, nema frke.
 

Prilozi

  • IMG_0016.JPG
    IMG_0016.JPG
    259,5 KB · Pregleda: 9
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ova mala stabljika je somango a veca pure afghanistan x18(dobio sam je na poklon vec veliku xd ). Cvjeta vec evo peta sedmica, ali prvih 15 dana je bila pod stednim svjetlom sa puno lumena ali poslije toga hps 250W,djubar je sa sike koristim ih kombinovano.. buni me jedino sto nisu sve dacice otamnie.. ako ima jos koji savjet hvaa unarijed!
Ok, imaš još jahanja. S hranom koju koristiš preporučam flush tj prestanak klope do 10 dana prije harwesta.
Hranim ja nju po tablici koju si mi poslao svako zalijevanje
Ok.

Mentore koje kabele moran kupit za ovaj set, ako mi mozes objasnit https://www.hempatia.si/set-growbox-400w
ib_luft_2_copy1.jpg
2-3 kabla, no kupi rađe 10 m trožilnog kabela pa buš rezao i spajao :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Smirivoj

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Direktore,mislim da bi sutra trebao opet zalit. Isto kao i do sad sa 5dl vode i 2ml RJ?

Temp mi je izmedu 18 i 22,reclektor drzim na nekih 12-14cm i izgleda da im pase. Izmjerio sam blue dream koji je izgleda najvislji. Sad ima oko 41-42cm. Malo sam ih premjestio u boxu jer se lsd siri i podbacio sam letvice ispod jacka i liberty pa su sad svi na istoj visini.

20171025_173912.jpg

Lsd
20171025_173920.jpg

Od ceg bi ovo moglo bit?
20171025_173937.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ej drug,
povečaj na litru vode pa tako ce se i razmak izmedu zaljevanja povečati.
Znači 1L na biljku sa 4 ml RJ i to neka bude zadnje zaljevanje RJ-om.
Ovu zadnju sliku zanemari.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ok znaci 4ml je recimo bas ono full doza? Ostat ce mi puno tog rj. Jeli znas mozda neki rok upotrebe recimo? Jel se pokvari uopce?

Da te odmah pitam za sljedece zalijevanje. Kako cemo? Litra i koliko ceg? :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.