Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ej druže, izgleda tip top.
Lampa je nagnuta vjerovatno zbog lima, koji se spigao, jesi probao malo poravnati?
Meni je isto u tom reflektoru bila malo na hero... ali sam ispravio koliko se dalo, ovaj kakti nosač samo prema unutra probaš ako ide ide nejde nejde.
Jesi li kresnuo lampu za probu?
Hm, dobra je podloga ali prozor me brine...da nebi bočno skurio prozor...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Smirivoj
28.06.2016
63
69
18
Split
Nisam al probat cu malo izravnat i mislia san da je do lima.... probao sam sve, radi nadam se kako treba... prigusnica dosta tiha ,vent se cuje al ok.voda je na zraku cekat cu do sutra malo da ispari klor onda podesit ph pa sredit zemlju za klijanje. Sta mislis da odma stavim u 18L potove?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Klor ti ispari za 20 min do 30 min, po meni nemoraš se maltrat s ph...
Možeš direkt u final potove samo ako budes trebao presadit malo če bit teže, u manjim potovima lakše je manipulirat .
Ali generalno mozes.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Smirivoj
28.06.2016
63
69
18
Split
Ako budem trebao presadit? Ph sam testirao s kapima pokazuje na boju od 8.5... za pocetak kad stavim sjeme u potove trebam drzat zemlju vlaznom, a sto s svijetlom i ventilacijom? Kad da krenem s rezimom od 18/6?
 
28.06.2016
63
69
18
Split
Mozda nisi vidia jer sam uredia poruku... za pocetak kad stavim sjeme u potove da proklije trebam drzat zemlju vlaznom, a sto s svijetlom i ventilacijom? Kad da krenem s rezimom od 18/6?
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Bok Zelenko, prebacio na 12-12, ali nisma ih zalio jucer. Navecer kad im se svjetlo upali cu ih zalit. Isto kako si rekao 4ml rj i 2ml BH?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
24.01.2009
123
170
43
47
Pozdrav mentore, danas dva tjedna cvjetanja. Prekjučer je dobila duplu dozu od propisane ali mislim da nije ni osjetila. Baš je bljedunjava, čini mi se. Ne znam da li da stavim ovdje slike ili u dnevnik, pošto sam mislio neki update
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
24.01.2009
123
170
43
47
Imam i guano u prahu, jel mogu I to kombinirat sa bio bizzom I ako da kako? A slike ću onda stavit u dnevnik. P. S.
Pravi si mentor, uvijek dostupan :thumb::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
za nije u cvjetanju neko pravilo da se ne smije ometat "mrak"? znam da sam par puta procitao da mora strogo tih 12 sati bit mrakulja :D strpit ce se one. sta mislis jeli smeta ako malo svjetla ude korz bocni otvor za pasivnu ventilaciju? mislim si da ne moze smetat ali cisto da provjerim

udavismo nam zelenka :DDD
 
20.09.2013
22
2
3
Pozdrav Zelenko. Clan sam foruma par godina i stvarno stvarno puuuno sam citao i evo konacno sam se odlucio da uradim svoj prvi grow. Mislim da znam sve sta i kako treba uraditi ali bi bio mnogo mirniji kada bi mi neko dao potvrdu da sam naucio nesto a ne samo ucio i ucio.U prevodu, treba mi mentor. Imas vremena za par mojih pitanja? Upravo pravim drveni boks velicine 1m/1m/2m, pravim ga od drvenih daski. Kad zavrsim okvir,razvucu ceradu preko, a sa unutrasnje strane ce biti reflektujuca folija. Od svetla planiram da koristim 600w HPS i 400wMH sijalice. Planiram da u boks stavim 12 autflowering biljki. Da li bi morao da imam cooltube na ovoj povrsini sa ovom jacinom svetla? Necu raditi nikakav trening biljcica, bice dovoljno mesta za svaku unutra?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
za nije u cvjetanju neko pravilo da se ne smije ometat "mrak"? znam da sam par puta procitao da mora strogo tih 12 sati bit mrakulja :D strpit ce se one. sta mislis jeli smeta ako malo svjetla ude korz bocni otvor za pasivnu ventilaciju? mislim si da ne moze smetat ali cisto da provjerim

udavismo nam zelenka :DDD
Ne shvačaj sve doslovno probaj pa vidi ;)
Zeka peka, nego gle bitno je što manje ometat period mraka ukoliko se desi jednom dvaput nikom nista. Biljka treba cca 15 min da skontaju da je dan i imaš npr. zeleno svjeto koje njima ne smeta i možeš ih gledat kad god ti pase.
Uglavnom ako postoji kronično curenje svijetla u box, onda da..otežava cvjetanje itekako i to se nesmije dešavat...
Svaka rupa gdje curi treba bit izolirana kako bi imao nesmetano cvjetanje .
Pa mogao bi danas. Malo sam ih razvukao i prebacio na 12-12. Nije se nista posebno dogadalo osim tog pa nisam stavljao u dnevnik.
Samo ti stavi volimo mi gledat lijepe biljke.
Pozdrav Zelenko. Clan sam foruma par godina i stvarno stvarno puuuno sam citao i evo konacno sam se odlucio da uradim svoj prvi grow. Mislim da znam sve sta i kako treba uraditi ali bi bio mnogo mirniji kada bi mi neko dao potvrdu da sam naucio nesto a ne samo ucio i ucio.U prevodu, treba mi mentor. Imas vremena za par mojih pitanja? Upravo pravim drveni boks velicine 1m/1m/2m, pravim ga od drvenih daski. Kad zavrsim okvir,razvucu ceradu preko, a sa unutrasnje strane ce biti reflektujuca folija. Od svetla planiram da koristim 600w HPS i 400wMH sijalice. Planiram da u boks stavim 12 autflowering biljki. Da li bi morao da imam cooltube na ovoj povrsini sa ovom jacinom svetla? Necu raditi nikakav trening biljcica, bice dovoljno mesta za svaku unutra?
Pozdrav druže, ovak da te odmah smetem u jednom :p
Zajebi autose, bolje foto... 4 kom u 1*1 su savršena kombinacija, te sa 600w čuda možeš napravit.
Zajebi CT uz dobru ventilaciju znači minimalno BB125, ali di baš 12 automata?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ok :) evo stavio i koju sliku. Jedino di mi moze uci svjetlo je taj otvor na dnu sa mrezicom za pasivni upuh. Budem nesto sklepao iznad da ne ulazi nista svjetla.

Ovo zeleno svjetlo je neko posebno ili moze obicna zelena zarulja?

Hvala na lijepim biljkama!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.