Mephisto Genetics 3x3 grow by MMSplit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Dobre su majstore, baš sam zbog tebe danas navratio najviše....nešto me nije bilo ali da vidim kako ove tvoje maloljetne delinkventice sazrijevaju u mean bitches...:rasta::mario::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MMSplit

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
Hvala svima! :respect:

Voda je iz spine (pipe). Pustim je da odstoji 1 dan, imam pumpu za akvarij (za zrak) koja non-stop pusta mjehurice u tank, namjestim Ph na oko 6-6.5 i to je to. :D
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Pocele cvijetat ;) Ovo je bolesno..:popcorn::

Tek će biti bolesno kroz određeni broj dana kada trichromi počmu bacat light show...:rasta:čeka se.Kad bi to bilo zakonski moguće onda bi autor dnevnika na kraju nakon što smo s njime zajedno grow pratili, svakom posalo uz zadnji post i dve frule dotičnih, pa ima nas desetak-15 koji to pratimo ono malo pobliže...:D...ponavljam kada bi bilo zakkonski moguće, baš to lijepa zemlja bila...:rasta:..dobro opet serem jer sam se uneredio:D s nekom dizalicom skunk mislim Critical neki...

U svakom slučaju moj MM, proizvodiš ganđu k'o M&M's bonbone...:banana123::lol:

:respect::respect::respect:za grow....super odabir za razbit glavu od mrvice koju si u pljugu stavio....makar pretpostavljam da ne'š mrvicu staviti u prvi đox nakon berbe :)
Dabog ti ulje iz vrhova procurilo...:rasta:


Peace



S.
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
:D:D:D

Hvala mladi kolega na tolikoj kolicini entuzijazma! :)

Ima jos puno do kraja i puno toga moze poc po krivu, ali nastojat cu ne iznevjerit velika ocekivanja. Znam tocno kako ti je... I ja idem okolo po dnevnicima i zamisljam kako bi bilo zapalit sve te krasne sorte. A valjda ce nekad bit prihvatljivo ovo nase "devijantno" ponasanje pa cemo se moc nalazit i druzit bez straha od :murija:...

Pozdrav i hvala sta pratis! :rasta:
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
DAN 33

Necu duljit, situacija je guzvovita... :upiii:

Nije me bilo ovog tjedna doma (odnosno oko biljaka), morao sam otputovati, pa sam brigu o djeci prepustio apsolutno needuciranim i negrowerskim rukama... Primarni su mi bili sigurnost i povjerenje... Kao i uvijek. Ne moram ni reci da ne volim pricat preko telefona, davat ikakve upute, tako da sam se i ja iznenadio s napretkom... Trebat ce malo posla za dovesti sve u red, ali nista nije izgubljeno. Stovise...

Dakle, sta se dogodilo u zadnjih tjedan dana:
- WW i Ripleyi vec debelo cvjetaju (slike kad se oporavim od soka) - visine od 45 - 70cm
- HBSS-ovi su nastavili sa ludackim stretchanjem i sad se nadam da su napokon stali - ali su sad vec visoki preko metra (najvisi 110 cm)

Sta sam napravio odmah:
- lomio vratove - 3 HBSS-a supercroppana
- ostale su podignute na sve sto sam mogao naci (pitare, tegle...) u nadi da cu bar malo izjednacit visine

Sto planiram napraviti:

- jos malo ih prerasporediti, naci im finalne pozicije i pustiti ih da odrade svoje do kraja (vec je vidljivo da ce prvi bit gotovi Walteri, Ripleyi malo iza njih, a za HBSS-ove nisam siguran - one bi mogle malo produziti)

Vlaga i temp su jos uvijek super (od 25 do 27C na listovima, 50%RH)

IMG_3033.JPG IMG_3035.JPG

Sorry na losim slikama, cim malo dodem k sebi i bacim se na posao idu nove...

Pozdrav! :vutra:
 
17.11.2013
90
92
18
sve super izgleda, i super mi je kombinacija autopotova i biotabsa..tak nekaj ja zamisljam kasnije
al ces imat cuzvu ko slovenija sa sirijcima! hahahahah..
i sretno do kraja! ;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: MMSplit

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.302
143
Ulala, kako li si samo uredan. Neka, dobro je, imaš ti visine u boxu pa se ne moraš trest. Pedantno do kraja majstore, uzitak je pratit kako se situacija odvija. :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MMSplit

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Baš si mi uljepšao večer sa ovim fotkama...gužvovito kažeš ali lijepo složeno...a kako im misliš dati ili naći finalne pozicije da najviše "daju nektara" :rasta:jel ih treba premjestiti gdje ima više svjetla?...jer sam si rekao da je gužva u korneru trenutno a i vidi se na fotkama, jesi li ih mislio premještati nakon što prve pobereš?...malo blentava pitanja ali početnička, eto ugl. nek cure procure ..od ulja ....
i rešpekt ....:skot:::rasta:

p.s. dobro da su preživjele dok te nije bilo.....ja bi svaki dan mislio kako je vrijeme na mojoj strani od dana 1!!

pozzz...:makaze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MMSplit

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
Super je sa ovim setupom sto nemas briga oko zalijevanja... Napunis tank od 100 litara i miran si cca tjedan dana. Tako da nisam brinuo (previse :) )kad sam ih ostavio "same".

Sta se tice premjestanja, imam luxmetar pa cu nastojati ujednaciti jacinu svjetla na svim glavnim vrhovima... Sad su na oko 70-90000 LUX-a. Trenutno vidim da imam 4 dosta nize od ostalih (Walteri su ostali na oko 50 cm i nisu se razgranali, i jedan mali debeli Ripley), 2 srednja Ripleya od 60-70 cm i 3 ogromne i razgranate Hubba Bubbe (100+ cm). Da su sve HBSS bilo bi pakla, ali ovako ce bit taman mjesta za sve.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KlikLik

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Bravo majstore, ćeraj do kraja ....:) und vidim da si strpljiv čovjek i sistematičan, opet češ dugo u plodovima uživati ovo što ti radiš je super pametno, makneš se od bilo koga sumnnjovoga i živiš svoj život sa svojom ljubavlju divnim osušenim vrhovima koji će te mjesece podsječati na ovu super operacijicu:respect:
Uglavnom ja čekam plaću da kupim LED i mjerne instrumente a imam super place u ormaru površine 105x95 sa 190 visine sa kaputima i jaknama koje u plastiku i u podrum na tjedana pa nazad na par mjeseci sa štangom za kapute koju sam maknuo a mislim da ću moći složiti dobro hlađenje jer je visoko a ja idem na 4 biljoze jer sam našao žnoru u Sloveniji a ja u ZG pa idem na plači po koštice i to po tri od svake makar sada jednu od svake sadim ide Edge jedan, jedan Blue auto Mazar, Jedan Skunk #11 i za kraj dutch cheese, i ostati će mi još za next grow ovo mi je super brijem da bi mi trajalo meni samom sa par donacija mjesecima....da je 50 ak po biljozi do 70 biloi bi mi dojajasto.... a dokurčilo mi plaćati, pun K. godina živimo u ovj zgradi manjoj svi se znaju i dobri su ja do prozora sa ormarom pa tražim kako to iskoristiti , da li povuči neki tubus za zrak jer je prozor uvijek otvoren na kipanje i curi fino ladni zrak dole, mogao bih staviti neki širi kolektor zraka p aprincipom ljevka u tubus za izmjenu zraka u ormaru..a da te ne gnjavim snači ču se jer sa4 biljoze (razmišljam o petoj u sredini :joint2::let:) osječati ležerno na deset 11 tjedana 3 put godišnje max....a i diskretno je super ta lokacija u stanu u odnosu na prozor koje je u zidu izbušen davno...

tebi rišpekt baci skoro fotke pa pozdrav iz ZG.:):thumb:

EDIT još dok dadne, ovaj lik ih prodaje ravno 50 % skuplje nego u katalogu ali ispalti mi se nego streptiti na stealth packagima..i poštom i pračenjem pošilljke to ne želim zato mi je ovo OK investicija za što ću dobiti..dobro imam popust na količinu, nije đabe ali je 99%fem ravno i ravnozemske...dobiješ i tri tulipana uz to ...:):rolleyes:
 
Poslednja izmena:

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
Ne znam sta bi odgovorio na ovo... :)

@Superfly - Hvala... I bravo na planiranju. :) Iako, mislim da bi bilo prikladnije da mi se za sva pitanja obratis direktno na PM... Glupo da u dnevniku raspravljamo o tvom setupu. Da ne spamamo bzvz. Pozdrav!
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
DAN 38

Kratki update, izveo sam ih par u setnju a kad sam skuzio koliko su pitari teski nije mi se dalo vise... Za par dana cu pokusat sve slikat na normalnom svjetlu.
P8173151.JPG P8173152.JPG P8173153.JPG P8173154.JPG P8173159.JPG
HBSS - ovi se ne daju ni slomljenih vratova:
P8173158.JPG
Sve skupa:
P8173156.JPG P8173162.JPG


Vlaga: 50%
Temp: 26-27C
LUX: 70 - 90000 (na vrhovima)

Sve po planu i programu!:sun2: