Moby dick i jedan ipo kubik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Evo me opet :) !
Koji bi to outdor bio bez nepredviđenih nevolja,ma i nije neka nevolja, a opet....
Ukratko:velika kisa ,krupnih kapi,u kratkom periodu,potop,težina i snaga skrivi 2 glavne grane i cipa biljku popola,:grrr:,vidin sta se dogodilo nakon 2 dana,Uglavnom je sve ispalo uredu ide ,raste ,iznenađuje,deblja se,
image.jpg

image.jpg
Sjednen kraj nje i divim se kako je moćna(biljka kao biljka) ,moze se obnovit bez obzira kako ozlijeđena,pojedena,polomljena,uh ,tako san sretan sta Je i ona moja stalna ljubav , da nastavim ustvari se supercropala sama :D
image.jpg


,ispalo,je idealno malo ce je usporit ali nema stete!

image.jpg

E danas se primijenila mobilizacija upotrebio sam vosak za zaštititi ranu vezana je da se drži malo bolje, vidi se,
image.jpg
image.jpg
mislin da je ovo dobro sta mislite o_O
Ma nije njoj nista dan ,dva ,stanke onda opet kreće.

image.jpg
Okopana je na plitko, odluka je pala odsad ce se Počet zalivat dosad nije ,uvik bi pala kisa ili nije bilo potreba jer ima zemlje i dubine.
I sta rec pred kraj ovog izvještaja , jos je dosta pred nama vidit ćete sta i ja,
Virujen u nju ka i svaku drugu .
Idemo dalje , samo naprid svi mi , evo jos jedna slika i topli pozdrav svima :joint2:

image.jpg

Slikano je popodne oko 6,30-7 (zato je malo sunca)
 
Poslednja izmena:

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
fino je napredovo Moby...za par dana ce se on vratiti u normalu,kao da nista nije bilo :)
i kod mene su problem te jake kise i vjetrovi,samo ga vezi da ponovo nebi bilo lomova
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Malo kvalitetnija izolir traka je majka za takve stvari. Ta biljoza se izdužila u startu pa je nastao veliki razmak između internoda i onda jbg. kad takvu biljku topiraš poslje 3-4 node ona se faktički rašlja na priličnoj visini i postaje sama sebi teret. To bi se dogodilo prije ili poslje. Zamisli tek šta će bit kad se počnu debljati hedovi, i kak će to biti slatke muke osigurati da se ne izlomi :) .
Dobro si ti to imobilizirao, jedina zamjerka što nisi cijeli procjep do samog mjesta pucanja spojio. Ko što rekoh izolir traka ;) .
I još jedna caka koju je dobro napraviti tako kod većih biljaka kao mjeru predostrožnosti da se ne dogodi tak šta, ja obično radim to kad počne cvat. Uzmeš izolirku i pojačaš sva čvorišta na stabljici di god misliš da bi moglo doći do pucanja. Samim tim pojačavaš i nosivost grane pa će i u kasnom cvatu lakše nositi teške hedove, pogotovo poslje kiša.
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.293
14.616
358
dobra biljka....forma...rekao bi malo fulana....točnu dijagnozu je dao No Joke.....pa mreža sasad nema neku funkciju osim mehaničke zaštite....da me nebi krivo shvatio biljka je stvarno dobra
ako ostane takva forma predviđam borbu sa održavanjem grana čitavim kad se vrhovi napune
sretno dalje
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Obavijest!
nakon kontrole i "previjanja "ranjenika s pjesmom mogu konstatirat da problema nema ,staviše ovim se otvorila druga opcija ,plan je napravljen čeka se zacjeljivanje rana
@No Joke ,imas potpuno pravo , greške se naprave od prevelike želje ,
Izolir je poželjan u daljnem razvoju ,hvala na savjetima
@Imbra Presvetli , :respect: ,super sta si se javio ,tvoji outdori su vridni spomena uvik ,moja motivacija ,hvala na savjetima i potporama
@blackwidov , slijedi je topiranje svakako, hvala
@LOod, hvala ,,,,,,,ovde nema krava ,,,, zao mi je za tvoje probleme !
Ma sad svima hvala sta me pratite bit ce zanimljivo :D
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Pozdrav !
Par problema se dogodilo, podijelit cu ih s vama,dešavaju se vec 2 dana ,
Naime ,imam problema s miševima ili jednim mišem ,štetu je napravi, 2 dana zaredom , slikan je samo prvi slučaj (jučer):(
image.jpg
image.jpg
Jedno 5 mm kore je jos spojeno s korjenom bojim se sta bi moglo dalje bit ???
Necu ni mislit
Danas sam opet namazao jos veću ranu ,s voskom ,ponovio vise puta nakon sušenja ,postavi san otrov, mamce ,klopke,mišolovke ,prosuo sam papra uokolo ,znat ču vam rec sutra detaljnije
Inače se radi i dalje ko da problema nema učvrstio sam mrizu da se nemoze micat uopće, (da je nadigne uzrak )
image.jpg

LST sa svim vrhnim granama
Napominjem da su slike od jučer
image.jpg

Sutra je normalni dan za update tako da cu se javit i sutra sa novin informacijama i slikama
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Pitanje-da li se taj otrov za miše rastvara u vodi i može li utjecat na korjen biljke ili nešto drugo prilikom poljevanja?Bi li bilo pametnije da si ga posuo isto u krug ali sa vanjske strane mreže pa isto u široko?
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Di vidiš otrov? Meni se čini da je perlit u pitanju. :) Diš otrov za miševe oko biljke, to se ne radi. Nikad.