Moby dick i jedan ipo kubik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
:thumb:Dragi moji !
Eto dolaze dani sreće i opuštanja , konačno .
Kako to obično biva kod outdora ,stalno su neki periodi od nečega tako da sam period gusjenica proso dobro , malo štete ,jako malo .
Svakodnevno čišćenje i pronalaženje crvića ,otvaranje cvita i gledanje unutra ,praćenje stanja daje rezultate .najbolje ujutro !
Taman pred ovu zadnju kišu sve je bilo čisto i spremno za primit veliku vodu bez straha za plisan .
Obavezna oprema su mi bile rukavice bez njih se nemoze, zalipis se jako brzo onda je nemoguce
Nikad mi nije napamet palo prskat s ičim da bi ubio ili popravio stanje(osim sa buhacem), tako da mislin za organski izgurat sezonu ovo je dobar put .
Sad malo slika ,teško je rec koliki je ,ali je dosta kako je moglo bito_O
image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

image.jpg
I tako Nadan se ostavit je jos sigurno 10 dana ,ali naravno mikroskop ce sve pokazat
Nije to tako daleko , takoda se javim kroz koji dan ,nije gotovo dok ne dojde doma :) i nakon nekog vrimena u boce .
Neka je svima zdravih cvitih !!!!---sta punijih :thumb:
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Dobar dan ! :)
Eto ! Doso je i taj dan , Moby je obavio svoje , ako ste pratili dnevnik dobro je i prošlo kako je bilo, usadjeno 15. 7 . Iz indora donesen ,samo mi je dokaz da bi mogo i u buduće prakticirat slično sta i vama savjetujem .
Nepuna 2,5 miseca !!! ???
Sta reci ,nakon pomnog pregleda ,trihomi tamne ,ima vec dovoljan postotak embera tako da se nije imalo sta cekat, zove jako loše vrime ove Dane , i to je to. Čak mi je i priroda obavila flushing i to obilati .
Ja zadovoljan , masni cviti ,ono , bas :thumb:,nabijeni ,mirise , i sta je najvažnije nema gusijenica,čista ,bez plisni !!!!! :)
image.jpg

image.jpg

image.jpg
Outdor , tako pari jednostavno ,a nije , toliko nepredvidivih situacija,i uvik rečen fala somemu sebi sta se sve izdržalo i gonilo i kad je bilo na rubu .
Sezona ko sezona , nikad ista , ali za kvalitet uvik dobra ,

image.jpg

image.jpg

I tako , , Nekidan sam izračunao da mi je ovo 21 sezona growanja , i svake se nesto novo nauci ,ovo je samo kapljica u moru , edukacija je bitna , ući se i drži se toga , bilo kako bilo ,svake godine se teži bit bolji i bolji ,
Jos nije sve gotovo ako me puste mod. Bit ce jos koje slika , trima i dima :lol:

Ovo je ostalo za jedan Experiment !!,
image.jpg
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Svaka čast Falk.:thumb:
Čestitam na 21 growu.Ti si pravi veteran!:clap:::clap::
I opet se moram sjetit Mobiya 1,koja šteta:fuck:.Kolika bi beštija to bila!:zvezda::
Sad uživaj :banana123::skot::
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Mozda mi se samo cini po slici, ali iskreno sam ocekivao kako je krenulo da ce napuniti vise ploda, mada svakako deluje kao kvalitetno pecenje sto je zapravo i bitno!:clap::
Ako kojim slucajem delimo misljenje,zanima me na koji faktor najvise sumnjas? Ovako kako je gledam bih rekao da joj je falilo malo Sunca ili si je loma secnuo sa vecom dozom hrane.... A ako sam lupio nemoj mi zameriti,samo pokusavam da opravdam sebi svoju proslogodisnju berbu mezimice ;)