Moj 1st growBox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
evo nekih svezis slikica cisto onako :)



a ova je slka slucajno uslikana ali zanimljiva je :D
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
55.dan
25.dan cvetanja



Imam problema sa temperaturom ali snalazim se kako umem,pod hitno tube mora da se nabavi dok je ovaj pakao spolja :S....i da se pohvalim samo danas mi je rodjendan :)
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
ma dobro je to sve.Bice od toga svasta,bas sam zadovoljan.E nezaboravi da je zajedno probavamo

hahahahahahha

POZ
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Bice bice nadam se :)....bitno je da mi bar poneko kaze da mi je sve to ok....
Dogovorili smo se jos onda :) prati i videces kad je kraj pa da se cujemo i isprobamo,mada ja mozda probam i pre tebe hehehe :p...
p0z i tebiiiii
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
eo i ja da bacim nesto sveze :)
67.dan
37.dan cvetanja
http://img233.imageshack.us/gal.php?g=img2082t.jpg
Euforia...
26.dan
Biljka #1http://img228.imageshack.us/gal.php?g=img2069q.jpg
Biljka #2http://img150.imageshack.us/gal.php?g=img2070k.jpg
Mogu vam reci da je biljka #2 prestigla #1 iako sam im bas i dao imena po tome koja je bila u pocetku bolja ^^
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Svaka cast na dnevniku:thumb:. Vrlo lijepo izgledaju ti te biljcice. Vidi se ljubav. Morat cu i ja nabavit neku dobru genetiku za sljedeci grow. Nikad nemoj stat:smoke18:
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ma dnevnik mi je raspad sistema voleo bi kad bi ga administratori uklonili...hehehe.U svakom slucaju hvala =)
Ja ne znam dali se njoj blizi kraj ili sam ja nešto zaj...o u roku od 2 dana počelo je 60%listova da žuti,a pistili su poceli o5 da izlaze kao pred pocetak :S. Dali da cekam jos ili kroz nekih nedelju ipo dana da je secem ovo joj je 6-7 nedelja cvetanja..Nisam je gnojio niti bilo sta drugo radio temperatura je ista kao i obicno ne prelazi 29c ,ali nemam merac vlage pa moguce je da je do toga nešto u pitanju!
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ja bi reko da je na kraju cvijetanja pa sad odbacuje listove i to što se žute je normalno,nisam siguran tako da...zelim srecu
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Problem se vec naziro tamo na 59-tom danu :watchplant:al ti nista ne preduze a niko da ti skrene paznju na to...jos te hvale!? :eek:hno:
e kad ovo vidjeh moro sam bacit komentar:icon_eek:
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
??????:sick::sick:
Krasta u cemu je problem,daj reci da bi znao za sledeci put...
A kada si mi rekao da se vidi na slici od 59. dana ja sam prvo primetio kako je zemlja katastrofa,jbg s pocetka nisam stavio dosta stiropora mozda je i to problem mada ne znam zato te i pitam!!!!
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Pa na 59-om se vidi pocetak problema sa listovima,koji poslje nastavljaju propadat i frkat se unutra,a da zemja nevalja vidi se iz aviona(po boji prije svega).+ ko zna sta jos(vidjeh na drugoj temi i nametnici se pominju) .Neda mi se sad ic od pocetka citat.Probah,al odustah.Bijase tu svega brate mili.Nego da sam na tvom mjestu saceko bi samo da se zemlja isusi i sasjeko to.Moglo bi bit koliko toliko pusljivo i imat neki rad(al daleko od dobrog).
Nego aj sad nanovo i pamet u glavu:kiss:
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ma dosta je tu problema bilo....sto si sam rekao svega je tu bilo.
Ta bilja mi je prvi grow i još sam je bukvalno isčupao iz zemlje samo sam neki deo korena izvadio a nisam znao niti mogao drugacije da je prebacim.s pocetka sam znao da treba da se stavi stiropor(ali nisam znao cemu sluzi pa sam ga stavio veoma malo =( ) i kvalitetniju zemlju nisam uzeo..ma ne mogu dalje
Nisam citao nego sam odma krenuo a nisam ni sam znao sta radim,sada sam nešto kao naucio na greškama i voleo bi sto vise da naucim jer volim da dimim i ne placa mi se vise...do sada sam mogao avion da kupim hehehehe...moram jos dosta ja da citam i na praksi da ucim.
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
stari moj nemoj se bedirat tako je to,i ja sam tako isto,sad kad gledaš smiješno je šta smo radili.Ipak smo nešta naučili,samo polako i bit će nešta i glavna je volja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.