Moj 1st growBox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
otkini tocno onoliko kolko treba da ti hedovi ugledaju sunca...kao sto je reko ZonoM biljka preko listove obavlja fotosintezu i sve ostalo...pratim uzgoj
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
necu ih ni dirati onda kad im dodje vreme sami ce otpasti zao mi je da je kasapim :S...
Ali oni listovi na dnu i vrhovi dobijaju bas slabo svetlosti i mislim da i zbog toga zute dobijau onako svetlo zutu boju i nekako su prozirni pa sam mislio da ih secnem ali nema veze =)
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
kazem ti...znaš i sam možeš ih slobodno ocaparit...na tebi je da odlučiš..poz
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Eo mali update na svakih 3 dana hehe :)
img3303g.th.jpg

 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Ove listove sto sam ti obojio mozes slobodno lepo i polako skinuti necim cistim,i to gledaj da uradis sto blize stabljici.Nista joj nece faliti a ovi dole headovi ce krenuti bolje da se razvijaju.

 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
68.dan
24.dan cvetanja

I druga biljka se vratila u zivot ali je ostala jako mala nju sam LST kao privezao samo na jedno mesto da se bar izduze hedici odozdo,to sam i nadam se nekim delom uspeo


p0z
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
samo da znas da euforja cveta dosta krace od vecine biljaka.Njoj treba oko 50 dana cvetanja tako da nemoj da preteras.
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
pa tako mislio sam oko 45 dana...43 i da je ostavim 2 dana u mraku!!
Oni kazu kao 6 nedelja ja cu da je ostavim 6-7
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Jos samo malo :)
73.dan
29.dan cvetanja



Crkao mi je CFL juce iznenada :( tacno sa te strane gde je stajao CFL hedovi su se debljali,ali stacu nemogu sada da kupim drugu neka guraju samo na 250W.
Ovu cu ostaviti dosta duze,tek je sada pocela da se grana i da izbacuje pistile svuda,kasnila je za ovom drugom dobrih 2-3 nedelje je stajala u mestu nije se mrdala ne znam zasto.Sada kao napreduje fino kakavo je bilo stanje pre 2 nedelje
p0z...

zaboravih da napisem,sinoc sam je nadjubrio sa hesiem poslednji put.Pet dana pred kraj ispiram zemlju i posle toga ide u mrak 1 do 2 dana :)
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
a joj zla.nisam ocekivao da ce tako dobro da izgleda.Jel sam ti dao ja racun od sijalice.Dobro pogledaj u kutiji pa mozemo otici do hidroponike da reklamiramo ako nije sjebana tvojom greskom.

ako ti je ovo tek 29 cvetanja,pusti ih minimum jos 20 dana.
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ma jok brate jebes sijalicu kupicu drugu nije problem,nisi mi dao racun a mozda i jesi ne znam stvarno.
Nije mojom greškom crkla,svaki dan je tako funkcionisala(standardno grlo E40 i onaj kabal sto sam dob uz reflektor)Mogu i pod HPS sada mogu vise da ih podignem ka sijalici jer nije toliki pakao a i resio sam ventilaciju nekako napokon mada bi mi tube dobro dosao...Sve sve ali trebao sam da je drzim u vegetaciji bar jos 20 dana maximu :S ali jbg znacu za ubuduce :)
A i mogu ti reci da mirise jako puno,osecam je na dodnjem spratu a ona je na gornjem hehehe matorci ne osecaju sva sreca na donjem ali zato gornji ceo da ne kazem smrdi :D neg mirise,bar meni,i brzo cveta vrati se unazad 1-2 strane i pogledaj kakva je bila pre par nedelja sve je bolja i bolja samo bi voleo da se jos udeblja...
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
udebljace se ona bas bas.Ipak je to vrhunska genetika.Bice za 20 dana to prava zver.hesi joj je lepo legao.odma se vidi.kazem ti jos 20 dana opuusteno.tako da bi mogao jos jednom da je podjubris,pa onda ispiranje 14 dana
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
to to taman :)...djubrio sam je sinoc kao poslednji put ali posto cu te poslusati jos jednom kroz 5 dana ali ne mnogo.
Pa posle 10 dana pred kraj moram obavezno da isperem zemlju mozda cak i 7 dana ne znam ni ja vise :D
A nadam se da ce se udebljati a bice ubica 100% to se vidi,oseca se po celoj kuci 1/2 a tek sta bi bilo sa 50 biljaka ne smem ni da zamisljam hehehhe....
Neg cucemo se trebaces mi za nesto ako ti nije frka,zvacu te kroz ovih 20 dana da se dog nesto kad se vidimo.
Da koristim hesi kada djubrim zemlju,ali svakog dana sipam po pola litra vode,sa onim djubrivom sto sam ja kupio,u posudu ispod saksije jer dole ima korenja pun qrac i jednom sam ostavio tu posudu 2 dana bez vode i korenje se sasulio ali se o5 povratilo i to 10 puta vise.Kasno je sada ne znam ni sta kucam a i ne vidim na oci ajd kad budem malo normalniji,do tada budi p0z :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
reci mi deda jel bilo sta od onih biljki koje smo spasavali iz komsiluka??? da ne listam sad sve u nazad jer ima podosta.. i jesu li pucale bar malo?
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
ma nista od njih uspela je da izgura do kraja kao...imam i dalje to ne pusim ne dopada mi se pre sam za neki unk ona je bas slaba daj boze da ima i 5% thc a i sva je bila jadna,malo sam je sprzio i tako :D sve u svemu losa je ispala.A tamo gde ih je bilo 20-tak mozda cak i vise,posekli ih sve neko se uselio i jbg pokosio celu dzunglu :D
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Stari ta euforija jebeno izgleda,jedva cekam zavrsne slike vidit a i smoke report :rasta1:

Svaka cast ..:bis:
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Zovi ti kad god ti treba buraz.Bas danas cu biti u tvom gradu.Do uvece.A sto se tice djubrenja tacno tako kako si rekao.Za 5 dana jos jednu dozu i onda samo voda do kraja.Veruj mi bice to nesto sto dosad nisi pusio.Ja sam probao euforiju ali je gajena napolju i rano ubrana,i opet je bila nenormalno dobra.

Cujemo se.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.