moj box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Potpisujem :)

...biljka je biljka...das joj hrane i svijetla i ona raste...
weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

heh...ne razumijem sta stavljaju propisanu dozu ako je prejaka za biljke...
Hoce da mi ubiju najdraze :))))))))))))))))))))))))))))
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
smokin'green;86010 je napisao(la):
Ma nema drug lagano.Biljka ti je u cvjetanju.Moj recept za gnojenje je sledeci.3 puta sedmicno zaljevam,2 puta gnojim i 1 samo voda.I tako cjelo cvjetanje gotovo do kraja growa.Sa plantelom i to pola propisane doze. I moras pazit na ph vode kojom zaljevas. I nemas problema sigurno.Jer biljka sad trazi hranu da bi pravila velike i masne vrhove. Samo nemoj stavljat vise od pola propisane doze i vidit ces kako ce biljke odreagovat. pozzzz:devilfingers:

Blago tebi ja zaljevam svaki dan, ako ne zalijem jedan dan uvene biljka :(, nije li to malo previshe gnojiva :S
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45


22 dan na cvijetanje a i stiglo od kanabisa tako da sam zali sa supervitim i za cvijetanje NPK 5/6/8
fosfor još nisam upotrijebio još ne treba ali kad zatreba da je tu
 

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
bice hedova, a ovi zuti listovi mi vuku neodoljivo na nedostatak N .Mada ako ti sad nastavi napredovat dobro posle prehrane,super.Pozzz:spcartman:
 
20.12.2008
26
0
0
54
octo je napisao(la):


22 dan na cvijetanje a i stiglo od kanabisa tako da sam zali sa supervitim i za cvijetanje NPK 5/6/8
fosfor još nisam upotrijebio još ne treba ali kad zatreba da je tu

Kolko sam ja skontao nije bas najpametnije narucivati od njih ...... sta nije ekipa popadala zbog toga? I opcenito narucivanja online takvih stvari .....
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
32 dana na 12/12 hps 150w lijepo to sve ide samo neznam malosu mi slabi budovi ili je to normalno ali neka napunit će se oni

 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
:chef2: :chef2:
tako to danas izgleda malo lišća debli vrhovi
nestrpljiv pa otkinuo jedan mali vrhić i mogu reći fino jako fino i mogu da kažem nema do žiže koju si sam napraviš:spliff::spliff::spliff::spliff::spliff::spliff::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::tovarenje_banana::tovarenje_banana::tovarenje_banana::tovarenje_banana::tovarenje_banana::tovarenje_banana::tovarenje_banana:
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
octo je napisao(la):
:chef2: :chef2:
tako to danas izgleda malo lišća debli vrhovi
nestrpljiv pa otkinuo jedan mali vrhić i mogu reći fino jako fino i mogu da kažem nema do žiže koju si sam napraviš:spliff::spliff::spliff::spliff::spliff::spliff::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::tovarenje_banana::tovarenje_banana::tovarenje_banana::tovarenje_banana::tovarenje_banana::tovarenje_banana::tovarenje_banana:

Nije to nimalo loshe, samo mogao si puno vishe izvuci da si poceo sa LST-om dosta ranije ,da si ga cesce primjenjivao i da si u pocetku imao vishe svjetla.. vidi se po njoj da joj je u proslosti nesto falilo ..al sve u svemu odlicno za prvi put.Iduci put slobodno koristi manju saksiju ..