Moj prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Gea ..mislim da su one otisle u vijecna lovišta....nazalost morat ces ispocetka :(
Ako se na to odlucis..pratit cemo te.moras slusati i bit ce sve ok.
Najradije bi te poslao u Mentorski kutak.Pa idemo iz pocetka ;) sa novim sjemenkama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gea.

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.190
358
gle, da sam ja na tvom mjestu, gea, ne bih ih više ni zaljevala toliko, jer to stalno radiš, a kamoli stavljala ispod 600 w, u ovom stadiju ne bi me brinuo ni box, a kamoli ventilacija, pusti ih na miru kraj prozora, pa što i ako se malo izduže...
u sl. turi.ak ovo ne uspije, probaj nabavit treset tablete, one odozdola upijaju vode,vode, taman koliko treba, i nikako pod 600 w, šteta struje i sjemenki
good luck
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gea.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
ipak je ispalo da su se osusile ovaj put.
izvadila je zemlju iz case da provjeri zemlji i bila je suha, samo na dnu je ostala vlazna, gdje korijen jos nije stigo.
znaci jucer je zalila i do danas se sve posusilo.....da ne pricam onda kad nije po 3 dana zaljevala. jbga 600w plus ventovi=pecnica.

meni je vise zao tih biljkica nego njoj :p
...al ima da Gea izgrowa nesto pa makar odrzavali Skype cam. konferenciju svaki dan sa instrukcijama :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gea. and opa cupa

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
........nikakvo novo sjemenje, uzmi sjeme iz paketa i sadi dok ne usavrsis tehniku........kad polozis kupuj novo sjeme.......:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pero green man

Gea.

Aktivan Član
02.07.2013
219
124
43
nemam trave trenutno xd

morat cu narucit druge,samo jednu posadit i stavit pod obicnu zarulju za pocetak,pa ako ce ici posadit cu i ostale
 

Gea.

Aktivan Član
02.07.2013
219
124
43
narucila novih 5 kom. w.w.,u srijedu ce stici tako da cu odmah stavit jedno sjeme da proklija...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.190
358
nemoj staviti pod običnu žarulju, kupi štednu, cfl bar od 30 w i napravi neki reflektorčić, i drži je par cm iznad biljozice dok ne ojača
da, i gledaj da žarulja bude za vege, bijela svjetlost
sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gea.

Gea.

Aktivan Član
02.07.2013
219
124
43
stavit cu ipak na prozor...rastanaut kaze da ce im dnevna svjetlost biti dovoljna dok ne dobe par listica
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Gea.

Aktivan Član
02.07.2013
219
124
43
ev da ponovim sto sam jucer i stipi rekla...vjerovali ili ne et sto mi se desilo jucer...mater neka glupa doktorica sto je imam na fb rekla da se javno zalazem za legalizaciju marihuane jer sam u toj grupi na fb-u i svako malo djelim njihove objave i to,i ova pocela pricat da je to droga i slicne gluposti,a moja mater luda kakva je me napala da dilam drogu,da sam se bacila u kriminal,da ce zvat policiju i sl gluposti...i sto je najgore kontaktirala je nekog lika u policiji...ne znam sto mu je rekla al dobila je neku poruku koju mi procitala da ne ulazim u to da ce me pocet pratit itd...i sad ne mogu vise sadit :(((((((
 

Gea.

Aktivan Član
02.07.2013
219
124
43
mislim da mi drugo i ne preostaje:(
druge god cu plantazu posadit pa im sretno bilo sa pracenjem
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.