Moja ideja i vaše mišljenje o tome

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.11.2013
8
0
0
Pozdrav svima, vec dugo pratim vutra.org ali sam se tek registrirao jer ranije nije bilo potrebno.. Napominjem da sam pročitao skoro sve teme iz outdoor uzgoja. Pa evo moja ideja na koju tražim vaše mišljenje i savjete;
Planiram naručiti 3 fem. sjemenke big bang-a sa alien shopa (za outdoor grow). I sad kontam posadit 2 na nekom sajtu da bi imao sta za pusit, a trecu da posadim 20km dalje. U blizini te trece sjemenke big banga da stavim jednu regular sjemenku da bude muška (prihvacam sve prijedloge u vezi vrste za tu musku biljku) kako bi oprasio ovu žensku da bih imao sjemenki za grow sljedece godine. I sad planiram se dosta potrudit za ove dvije prve biljke a za ovu trecu i musku kontam da ih samo zaljevam pa kak ispadnu :D pa evo zanima me dali ce se isplatit potrositi tu jednu fem. sjemenku big banga kako bih dobio sjemenke i koliko bi se sjemenki moglo dobit, planiram ih posadit sredinom 4 mj.
Pozz i nadam se sto brzem i sto boljem odgovoru :))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
a kako si siguran da ces iz te jedne regular semenka dobiti bas musku biljku, 50% su sanse da bude zenska (a marfijev zakon kaze da ce biti zenska bas zato sto trebas musku), i kog si mog onda isao 20 km dalje :eek:hno:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: **Funky
21.11.2013
8
0
0
Ma mislio sam da stavim te 2 regular sjemenke prvo na klijanje pa ih držim negdje dok ne pokažu spol i onda presađivanje.. :)
Al ajmo rec da ce bit muška, dali mi se to isplati zbog sjemenja ili ne?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
onda skini polen sa muskih pa oprasi pazljivo par grana na nekoj curi... imaces semena za par godina ;) al racunaj da ces dobiti reguar seme
 
21.11.2013
8
0
0
Hvala ti bogeyman, samo jel mi možeš rec jel ima negdje tema na forumu ili na internetu negdje kako oprasiti na taj način?
 
21.11.2013
8
0
0
Hvala ti jos jednom ali naravno uvijek imam jos pitanja haha, koliko dana nakon početka pojavljivanja hedova bi ih trebao oprašiti?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
sto pre to bolje, sacekaj malo da se lepo formiraju pistile pa oprasi prvi put, mozes za 7~10 dana jos jednom "posoliti"... i razmisli kako to ide u prirodi, mislis da tamo neko broji dane
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Genjo2 and **Funky
21.11.2013
8
0
0
Hvala ti za sve odgovore do sada Bogeyman :))
Ako netko ima neki prijedlog koja sorta regular sjemenki bi bila najbolja za oprasivanje big banga?
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
gajio BB i u in i u outu, klasicna stonndara za pred spavanje, mozda bi neku drugu hteo,imas
dosta jeftinih ko bb. ako posadis u outu uvek mozes da nadjes semenke, posto se uvek koija nadje.
evo ja naso u mom bb nekolko dosad al ako oces da oprasujes poslusaj bugija.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: **Funky