Moja ljepotica zvana Marry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.05.2013
38
30
0
33
Visit site
Alohhaa Drustvo, pa da i ja vama predstavim moju ljepoticu , koja je skupljala informacije na ovom forumu da opstane kako treba ;) , i vrlo vam je svima zahvala na odgovorima :p

Imam slike od skoro samog pocetka ove ljepotice ali trenutno cu staviti Trenutne slike od Marry :popworm:

Ovo ljepotica(barem za mene) je stara oko 4 mjeseca , vise-manje i trenutno se sve odvija kako treba, uskoro bi po meni i dosao kraj. (nekih 1mj ?)

Evoo moje Marry ;)

cutemerry.jpg


cutemarry2.jpg


cutemarry3.jpg




I da jos podjelim jednu sliku , koja je jos od pocetka teme ( 0.5L Experiment)

image.jpg


PS. Hvala svima na gledanju ove teme ;) . btw ovo je moj prvi grow :knockknock: . Adios zasada LP.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Aaaa prelepa li je, al nemoj skrtariti, otvori se malo, reci nam cime si je gnojio, u kakvom je zemljistu bila, koliko je sunca dobijala dnevno, koja je sorta, raspisi se malo, kad postavljas lepotu onda malo i reci o njoj, imas tu jos nekih mesec dana, mozda i malo jace, lep prvi grow, sretno care, peace. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rizik
18.05.2013
38
30
0
33
Visit site
Ljudi imam samo jedno pitanje sta znaci kada na vrhu biljke na glavnom headu, neke sreberne tockice.
Dali je to THC , I zasto ga pusta.

cuo sam da je to mozda zbog hladnoce?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
To su trihomi (ono što se gleda pod mikroskopom da bi se znalo točno vrijeme berbe). Normalno je da ih ima sve više i više u toj fazi ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rizik

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Jako je lijepa ta tvoja ljepotica....
Prognoza kaže pogodne prilike sljedečih dana pa samo neka se lijepo puni da bude još ljepša...prelijepo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rizik

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
@SkaNk1-mogao bi kojim slucajem procitat i ovo.......PRAVILNIK

.....najvise obrati pozornost na tocnu 14........

@Rizik-te svjetlucave tockice su trihomi, oni su zaduzeni za sve one ludosti koje nam se dogadaju u glavi kad zapalimo zato sto se sve phihoaktivne supstance i kanaboidi medu njima i THC sadrze bas u tim svjetlim tockicama........