Moze Pomoc?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.08.2012
1
0
0
33
pozdrav,jja sam novi na ovom forumu,i nadam se da mi neko od vas moze pomoci...
ovako..kupio sam 3.semenka think different (autoflowering) posadeno pa prije nekih 2mj.(u kukuruze)problem je sto su mi dosta male jedna je visine flase od 2 l a dr dosta manja i uza(a 3 uvenula),nemam ni grana a hedovi su krenuli od vrha prema dolje....redovita zaljevam i gnojio sam ih 3 puta ali sa umj.gnojivom.ako mi iko moze pomoci kako da ih spasim ili da max izvucem iz njih bio bih zahvalan na pomoci...
 
21.03.2012
10
0
0
34
dobro dosao na forum jel
citaj coece, citaj fino pise negdje na forumu da se u ime teme ne stavlja '' molim/moze pomoc''


2. Ne ponavljajte teme
Pre nego što postavite pitanje, proverite da li je o tome već bilo reči na forumu! Čest je slučaj da novi korisnici, odmah nakon registracije, postave pitanje koje je ranije često postavljano. Zbog toga im poruka biva obrisana, ili budu izloženi gnevu korisnika koji ne vole takvu vrstu poruka. Upotrebite sistem pretrage po ključnim terminima da biste proverili da li je neka tema već obrađena na Vutra.Org forumima. Proverite da li pretražujete ispravan forum, ili pretražite sve forume odjedanput. Sistem za pretraživanje je brz i lak za korišćenje!

procitaj odmah i 3.
eo ti link
https://forums.vutra.org/content/220-pravilnik-vutra-organizacije.html#2

i jos imas negdje gdje pise da odaberes prikladan forum za pitanje (u ovom slucaju bi to bilo
Problemi tokom uzgoja



Bolesti biljki,stetocine,nedostaci i nejasnoce u ishrani,cudne pojave...)



ne serem ti i ne zelim da ovo iznad krivo shatis i imas neko blesavo misljenje o forumu da kakav smo to forum a sam seremo mjesto da pomognemo pridoslima al procitaj bar pravilnik jel, sam kazem (prvo sat vremena usili da nades ono sto te zanima, a siguran sam da o toj biljci bar negdje na netu mora bit grow report)
meni ne smeta al znam da na forumu ima vrlo vrlo sposobnih ljudi u vezi svog tog rasta bilja nam dragog pa se probaj stavit u njihovu situaciju, jednostano umara citanje takvih tema :)

aj dalje sad
ak se ne varam to bi bio Dutch passion i onda bi to bilo 10 tjedana od ''seedanja'', metar do metar i pol (kolko mi se dalo guglat)

Seed to harvest is just 9 weeks ... this is a heavy-hitting easy strain simply not allowed to be missed


mozda, ali mooozda moze bit do zemlje u kukuruzu jer ono stajsko gnojivo/đubre kojim se zemlja gnoji/đubri je kolko sam ja dobio odgovor pre jako za nasu biljku, ovo mi ne vjeruj jer vjerojatno nije do toga al nek piše aj :D

kuzim da tebi nije lako navest puno informacija jer je outdoor i ono zemlja je kakva je, vrijeme kakvo je tak da na to ne mos utjecat i nije ni bitno sad

probaj se sjetit kad su tocno izrasle, al u svakom slucaju najbolji odgovor ces dobit sa slikom (a i svi vole vidit neš novo :D) jer ovak ti svi mogu pricat na pamet a to obicno zavrsi opcom konfuzijom
nedaj da izvlace iz tebe informacije jer vecina to ne voli
znam da ti nisam pomogo, al pozuri sa slikama
slika slika slika
:watchplant:

sretno ti bilo dalje
:ridinghorse:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Potvrđujem za slike,cim prije,sto se zemlje tice sigurno nije dobra kao ni gnjojivo koje je koristio,vjerojatno poljoprivredno granulirano gnjojivo kan ili ureja,pripremu vjerojatno nije nikakvu napravio nego samo to popikao u zemlju..vrlo vijerojatno i manjak svijetlosti je u piranju...biljka koja je za 2 mjeseca izrasla do velicine 2l flaše je zakržljala vjerojatno zbog nedostatka svega....hm neznam sta bi se sad moglo napraviti al svakako okini slike frend....welcome !
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ludak je napisao(la):
pozdrav,jja sam novi na ovom forumu,i nadam se da mi neko od vas moze pomoci...
ovako..kupio sam 3.semenka think different (autoflowering) posadeno pa prije nekih 2mj.(u kukuruze)problem je sto su mi dosta male jedna je visine flase od 2 l a dr dosta manja i uza(a 3 uvenula),nemam ni grana a hedovi su krenuli od vrha prema dolje....redovita zaljevam i gnojio sam ih 3 puta ali sa umj.gnojivom.ako mi iko moze pomoci kako da ih spasim ili da max izvucem iz njih bio bih zahvalan na pomoci...


steta za te automatike oni super radaju sto kaze blade zemlja losa usporava rast mnogo nema im sad spasa sta je tu je ne gnoji ih mnogo misleci da ce porasti izgoreces ih ostavi tako pa sta rodi sledese god ces znati

pozz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
zemlja ne bi trebalo da bude problem, obicno je to pripremljena zemlja za setvu, nadjubrena... ne znam da neko sadi kukuruze na jalovoj i losoj zemlji koja prethodno nije izorana i adekvatno pripremljena, mislim da je pre uzrok to sto su kukuruzi sada bar 1.5 ako ne i 2.5m a biljke nekih 35cm tako da nemaju dovoljno direktnog svetla... koliko si rascistio prostora oko biljaka... ako si samo zabio i ostavio kukuruz da ih presisa sto te cudi sto su male i slabo razvijene
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
da.tochno kazhe powerS. priprema tla za kukuruz je prilichno dobra za konoplju...ali , sigurno im fali sunca (mozhda da pochupash koji kukuruz oko biljki??) +nisi ih uopche trebao dodatno gnojiti-pogotovo min.gnojivom-pretpostavljam da je tlo pognojeno prije sjetve kukuruza i stajnjakom i min.gnojivom.(ne znam koji kukuruz uzgajash-za silazhu ili ??o tome ovisi i visina kukuruza i gustocha usjeva)..
e sad.o automaticima pojma nemam-koliko dugo oni uopche mogu opstat?? ali...mozhda bi i postojao nachin da neshto izvuchesh-ovisno o vrsti tla tj. razvoju korjena..
ovo shto meni pada na pamet..mala je shansa da bi upalilo + ako i bi upalilo,onda bi to bilo samo u sluchaju da si na nekom tezhem tlu-gdje se korijen minimalno rashirio i otishao min. u dubinu.
ako ih uslikash.neka se vidi koliko blizu/daleko su kukuruzi oko biljke..(kukuruz ima slabo razvijen korijen...ali ,ako su bash jako blizu...)
( u biti.shto vishe razmishljam o ovom sluchaju...sve vishe mislim da bi najbolje bilo-zaboravit..sorry)